Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
#61
W sobotę zainstaluję go i zobaczymy Smile.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#62
Będziesz na pewno bezpieczniejszy niż przy Avaście!!! Grin
Odpowiedz
#63
Jeśli wierzyć w testy AV-COMPARATIVES to niekoniecznie Smile
Odpowiedz
#64
Heurystykę ma słabą, bo stawia na coś innego - na technologię, która ją zastępuje. Podobnie jak Trend Micro. Poczytaj o tym, bo to naprawdę interesujące. We wcześniejszym teście brano pod uwagę F-Secure 2008. W testach Virus Bulletuin wypadł zaś znakomicie.

Jeden z jego silników to silnik Kasperskyego.
Odpowiedz
#65
Heurystykę ma lepszą niż F-Secure, być może nie przeglądałeś ostatniego testu AV-COMPARATIVES gdzie testowaną heurystykę - Avast Pro wypadł dużo lepiej niż F-Secure. Zresztą skanowanie za pomocą sygnatur też wypada lepiej Avastowi Pro niż F-Secure Smile
Odpowiedz
#66
Nie sądzę, żeby Avast miał heurystykę lepszą od F-Secure. Nawet w wersji PRO Avast. Różnice między wersjami Avasta są niewielkie i prawdopodobnie nie dotyczy to heurystyki.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#67
Spójrz na ostatni test przeprowadzony przez AV-COMPARATIVES Smile
PS. Link kasuje bo nie działa - nawet przekierowanie do głównej strony Smile
Odpowiedz
#68
Avast rzeczywiście wypadł lepiej niż F-Secure w tym teście Smile
PS: Link nie działa, ale sobie poradziłem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#69
@mateusz8466

Prowadzimy dzisiaj dyskusję na temat naszego forum. Jestem zwolennikiem swobody w pewnych tematach ale co ma wspólnego "Paczka z wirusami do testowania - dla zabawy" z wykładem na temat uwielbianego przez Ciebie Avasta?
Tylko dwóch userów o ile się nie mylę przeskanowało tę paczkę i podało wyniki.
Możesz założyć nowy temat i tam będziemy to komentować Smile
Odpowiedz
#70
Ok :0 Już nie ma, może utworzę wątek, ale nie dzisiaj.

A teraz podaje wyniki avast!

Skanowane 594 - znalezione 588
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#71
Gdy pisałem o słabej heurystyce, miałem na myśli F-Secure a nie Avasta!
Odpowiedz
#72
Fakt, nie zrozumieliśmy się, lecz F-Secure wykazuje się też mniejszą skutecznością w wykrywaniu zagrożeń za pomocą sygnatur. A skoro nie na heurystykę / ochronę proaktywną, i nie nasygnatury to na co stawia F-Secure?
Odpowiedz
#73
Wyniki testu na paczce 594 wirusów :

1. KIS 2009 589
2-3. Avira AntiVir Premium 588
2-3. Avast 4.8 588
Odpowiedz
#74
No i na starej paczuszce wyszło, że darmowe są bardzo zbliżone do tego, ale co z tego skoro w innym może wyjść coś innego.
Hmm.... Avira i Avast! remis Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#75
Czytaj do końca to, co ktoś do Ciebie pisze i nie kłóć się za każdym razem. Wykrywalność ma słabszą na AV-Comparatives, ponieważ testowali jeszcze F-Secure 2008. Na VB ma znakomitą! Lepszą od Aviry. Poczytaj.
Odpowiedz
#76
Ja się nie kłócę tylko wyrażam swoje zdanie Smile Owszem, ma lepszą wykrywalność ale tylko w wykrywaniu spyware / adware. W wykrywaniu malware ma gorszą wykrywalność od Aviry ( nawet od Avasta ). Spójrz na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#77
Ok Cool Tylko bardzo Cię proszę, wyrażaj swoje zdanie w oparciu o fakty, a nie w oderwaniu od nich.
Odpowiedz
#78
Przecież tak właśnie robię - podałem link do wyniku z testami Smile
Odpowiedz
#79
No to z tego testu wynika, że G DATA była najbliżej doskonałości Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#80
owszem wykrywalność super ale muł straszny
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości