Wybór telefonu z Androidem
@zord
A jaki masz telefon? Nie możesz wgrać Custom Roma?
Odpowiedz
mam samsunga i5700 i wszystkie Custom Romy powyżej 2.1 są niestabilne
Odpowiedz
facecik napisał(a):
Piotrex44 napisał(a):[PROMO]
Tak jakby ktoś szukał telefonu z niższej półki ta oferta wymiata Wink (ZTE Blade 2)
Kod:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska?zanpid=1582075116521919488


no i koniec promo, fony poszły jak ciepłe bułki..


Po ile ten ZTE Blade był ?


za 299zł + starter+ pucha Red Bull Smile
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Dzięki za info , rozumiem że była to cena bez umowy wiążącej ?
Odpowiedz
Na allegro stoją średnio po 370 więc raczej bez umowy.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
ZTE BLADE II od 430 wzwyż.
Odpowiedz
tak oferta bez żadnych umów jedynie nie wiem jak z sim-lock..Około 1700 sztuk sprzedano..a dokładniej jaki to był telefon można zerknąć na już nieaktualną ofertę:
Kod:
http://www.redbullmobile.pl/oferta/promocje/promocja-groupon/

Z tego co czytałem to niby ZTE BLADE II w innej obudowie..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Z tego co wiem, to Play sprzedaje swoje telefony bez blokady sim-lock.
Odpowiedz
Aktualnie tylko Orange zaklada jescze simlocka.
Odpowiedz
Na ZTE BLADE I jest już w 50% działający ICS Tongue
Opłacało mi się wziąć tę komórkę Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
poniżej wklejam link na fajny teścik Samsung Galaxy Nexus:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
The world is yours
Odpowiedz
Cholera nie wiem sam co mam robić. Mam obecnie dwa LGki używane zamiennie: E900 z WP7.5 oraz P500 z Androidem - inaczej nie dało rady aby przekonać się, co lepsze. Niestety, wcale nie rozwiązało to problemu. Pierwsze wrażenie z E900 - system jest niesamowicie szybki, wszystko bardzo spójne i robi znacznie lepsze wrażenie aniżeli Android - Metro również okazuje się bardzo wygodne. Po 1,5 dnia intensywnego użytkowania i łączenie około 5-6 uruchomieniach / wyłączeniach jest 50% baterii ( Wow ).
Wady niestety też są - w markecie jest niby ponad 45.000 aplikacji, a jednak ciężko wyłowić coś interesującego - nie ma Opery (wbudowany IE nie jest zły, ale np. nie można wyłączyć pobierania obrazków), nie ma innych klawiatur niż domyślna (mam tu na myśli coś a''la swype, bo dzięki dużemu ekranowi pisanie na qwerty w Windows Phone to poezja), tapatalka też nie znalazłem.

Naprawdę mam ciężki orzech do zgryzienia, bo te wszystkie platformy są spójne wewnętrznie i nieco "zamknięte" - co prawda na WP bezproblemowo dodałem konto Google, odczytało mi kontakty, synchronizuje je, pocztę, kalendarz, ale i tak optimum byłoby intensywnie korzystać z ich Live''a aniżeli Google aby to wszystko wykorzystać (Skydrive, Office itd.). W sumie jak dla mnie ideałem byłoby połączenie obu tych systemów... Biorąc pod uwagę znacznie wyższy koszt E900 to chyba mógłbym stwierdzić, że Windows Phone to taka "inwestycja" - pytanie tylko, czy w następnych miesiącach zaczną się pojawiać w ich markecie autentycznie ciekawe aplikacje.
Eh... wylewam swoje żale, ale nadal nie wiem co mam robić... może ktoś coś doradzi? Z góry uprzedzam, że jakby co to winę zwalę na siebie samego Grin
Odpowiedz
A jak z paskiem adresu w ie (e900) w trybie poziomym? Znika? I trzeba wracać do pionu?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Nie znika, można nadal go używać.
Odpowiedz
lukas, to jest właśnie ta udręka, co prawda WP7 jest faktycznie piękny i wygodny w osbłudze, lecz ilość aplikacji, a raczej wybór tych aplikacji nie spełnia na razie swojego zadania. Nie znajdziesz tam alternatywnej przeglądarki, klienta Gadu-Gadu czy mniej popularnych aplikacji. Dlatego też na razie stawiam na szeroki wybór, dopiero potem na na wygląd (który i tak w androidzie można róznorako modyfikować). Dopóki WP7 nie wzbogaci swojej bazy aplikacji, to lepszą alternatywą będzie ciągle okazywać się Android.
Odpowiedz
To prawda, ale warto też dorzucić kwestię stabilności i kontroli - w WP jest nieco jak w Symbianie, nie muszę wgrywać niczego co by mi killowało procesy wiszące w tle, bo mam nad nimi kontrolę na bieżąco. Poza tym ta szybkość... co prawda różnica między P500 a E900 nie jest mała, no ale czego nie próbowałem na andku (zmieniony rom + zmieniony kernel + oc procka + zmieniony launcher) to i tak w porównaniu do WP jest mułem.

W sumie nieco niezależnie ode mnie zapadła decyzja że... na razie zostaję przy Windows Phone. Długo się wahałem, a doszedł jeszcze problem z dowodem zakupu tego P500 i tel. wraca do poprzedniego właściciela bo ja nie chcę w razie czego mieć problemów z gwarancją.

BTW. LG E900 po przejechaniu przez samochód:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Craze



Kontynuując temat zapytam - a co z andkiem na pokładzie do kwoty 900zł moglibyście polecić?
Ponownie zaznaczam, żezupełnie nie interesuje mnie :
- aparat
- jakość muzyki (w rozmowach przyda się dobra)
- wydajność w grach (3d zbędne)

Ważna jest za to jakość wykonania, responsywność, w miarę aktualny soft (możliwość wrzucenia CM mile widziana), oraz przede wszystkim bateria.
Gdybym znalazł coś chodzącego równie dobrze co WP a zarazem ciągnącego dłużej niż marne 1,5 dnia na baterii, to kto wie, może wtedy wrócę do andka.
Odpowiedz
A co sądzicie o LG Electronics Optimus 2x Speed?
Wpadł mi jeszcze w oko HTC Desire S, co prawda nie jest to już najnowszy sprzęt, ale strasznie podoba mi się wygląd tego modelu i z tego co czytałem ma dość solidną konstrukcję.

---EDIT---
No i wybór padł ostatecznie na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, który lada dzień zastąpi "wysłużonego" już SGS Wink
Odpowiedz
mam Nokie E72, która miała być wielkim WOW, a to jedna wielka porażka. System się zawiesza regularnie, internet łaudje się tempem ślimaczym i bardzo często po prostu wyłącza. Ponadto moja poczta email nie daje się zdefiniować ( Nokia czyta mój adres Email jako adres nokia.ovi). Telefon został wymieniony, bo te błędy uniemośliwiają normalne korzystanie z telefonu. niestety nowy telefon robi dokładnie te same. Nie kupujcie Nokii. Kosztuje dużo nerwów....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości