Wybór telefonu z Androidem
#61
To nie lepiej kupić lekko używany Desire niż tego Samsunga Ace ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#62
Nie interesują mnie telefony używane Smile
Odpowiedz
#63
No , jak lubisz dziewice to rozumiem Wink
Odpowiedz
#64
I dobrze , używany sprzęt (allegro) lepiejomijać z daleka szczególnie +500zł. Używkę można kupić od znajomego itp. Kiedyś kupiłem iphona używanego ,wyszło że koleś mnie oszukał w pewnym aspekcie i musiałem sprzedać. Straciłem na tej transakcji 300zł,od tamtej pory wszystko +100zł kupuje nowe. Prawda jest taka że szkoda przede wszystkim nerwów i straconego czasu niż tej kasy...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#65
A ja ciułam na HTC Sensation albo na LG Optimus X2 Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#66
Dokładnie. Kupisz na Allegro i mimo oryginalnego pudełka i innych papierów, tak na prawdę nie znasz pochodzenia tego telefonu, ani tego co się z nim poprzednio działo.
Odpowiedz
#67
szulcu napisał(a):Samsung Galaxy Ace ma MSM7227T Smile


a Samsung Gio ma inny??
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#68
Nie, Gio ma ten sam.
Odpowiedz
#69
E72? Nie ma Antka, ale kusi mnie...
Odpowiedz
#70
szulcu napisał(a):Nie, Gio ma ten sam.


z tego co wyczytałem to Gio ma: MSM7227T
a Ace ma: MSM7627
info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

po numeracji wydaje się że Ace ma nowszy ciekawe czy też lepszy..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#71
Jak wejdziesz w swoim linku w procesor, to ukaże Ci się cała specyfikacja procka. i okaże się ,że ten z niższą numeracją z Gio jest nowszej generacji , ale czy szybszy to nie wiem, nie chce mi się szukać porównania, ale z tego co czytałem w Gio płynność systemu jest lepsza niż w Ace.Obydwa są z GPU Adreno 200, więc wydajność w grach powinna być podobna.
Gio

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ace

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#72
jeżeli już android to ja only htc bym wybrał
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#73
Ace na pewno nie ma procesora MSM7627! Ktoś źle opisał ten model. Ace to nie jest model SCH-I579, a GT-S5830. Link do poprawnej specyfikacji -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#74
szulcu napisał(a):Ace na pewno nie ma procesora MSM7627! Ktoś źle opisał ten model. Ace to nie jest model SCH-I579, a GT-S5830. Link do poprawnej specyfikacji -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



zgadza się, jest błąd , ACE ma Qualcomm MSM7227T czyli defakto ten sam procek co Gio

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#75
Dżizas, dobrze, że nie korci mnie jeszcze na smartfona, tylko lecę na starym poczciwym K550iGrin
Dodam tylko, że 3 letnia bateria trzyma od nowości - tydzień czasu.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#76
Nie wiem jak to zrobiłeś - mi już po roku tyle trzymać nie chciała - też miałem K550i przed 5530 Xpress Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#77
Tez mialem K550i, po roku nie chcial otwierac aplikacji i sie restartowal Wink
Odpowiedz
#78
Szczęśliwy posiadacz się na to mówi. Naprawdę nie mam na co narzekać, oprócz tego ze trochę wytarty. Bateria-skała, od nowości trzyma b.dobrze.


Dodano: czwartek, 4 sierpnia 2011, 11:33

Eru napisał(a):Nie wiem jak to zrobiłeś - mi już po roku tyle trzymać nie chciała - też miałem K550i przed 5530 Xpress Grin


Widzisz, ja czasami, ale i też przeważnie zaskakuję. Co u innych nie działa, jest złe, u mnie działa wyśmienicie.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#79
U mnie po wojażach znowu e51 + lg s310 pracowniczy.
Odpowiedz
#80
Też aktualnie mam E51 ale, szczerze powiedziawszy, znudziła mi się i szukam czegoś z większym ekranem no i Andkiem Wink Nie wiem, może jednak zastanowię się nad tym HTC Desire. Orientuje się ktoś czy jest oficjalny Android 2.3 na ten telefon?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości