Wybór telefonu z Androidem
lukasamd napisał(a):Może... dzisiaj dobitnie pokazał, że nie jest dobrze - nieco internetu mobilnego i wifi (nie za długo) + dwie rozmowy telefoniczne, w tym jedna właśnie między nami (ile gadaliśmy, 6-7 minut?) no i gdzieś "wcięło" 40% baterii... Gdybym właczał bluetooth podczas jazdy samochodem jak w E52, to ładowałbym telefon codziennie (7x częściej niż w E52). Ja się tak nie bawię.


no to rzeczywiście... U mnie na moim telefonie: wi-fi, 3G, internet, android market, słuchanie muzyki, ok 10sms i ok 2 do 5 rozmów gdzie każda minimum 10 min i telefon trzyma jakieś dwie doby. Sprawa ma się inaczej kiedy gram wtedy bateria leci w błyskawicznym tempie ale... z racji że od wtorku do przyszłejśrody przebywam w Elblągu to dużo rozmawiam z moją Narzeczoną (jakieś 20sms + około 5-6 rozmów gdzie każda nie krótsza niż 30min) i bateria nadal trzyma fason choć już nie z wynikiem około 48hGrin
Odpowiedz
Te wszystkie telefony z Androidem to już tak daleko odchodzą od definicji telefonu, że chyba nie powinny byś sprzedawane w tych kategoriach. Sam też mam E52, miałem telefon z ekranem dotykowym i jak musiałem się na niego gapić podczas prowadzenia samochodu, to stwierdziłem, że potrzebny mi tel. klasyczny. Na pewno fajne jest oglądanie stron www na takim ekranie np. 3.7 cala ale dla mnie ważne jest też, żeby telefon był poręczny.
Martwi mnie to, że nie ma już prawie nowych klasycznych telefonów jak e52. To jest duży błąd Nokii bo zawsze będą osoby, które by np.e53 przywitały z otwartymi ramionami. Mogłaby być z w7 albo Androidem (chociaż wiem - konkurencja). Sam bym bardzo chętnie kupił taki telefon ale w klasycznej obudowie - bez udziwnień...
Odpowiedz
Wróciłem do tej E52 jakiś czas temu ale jednak czegoś brakuje... jestem zadowolony z baterii, ale miesiąc z telefonem na Androidzie chyba odcinął nieusuwalne piętno na moim umyśle Smile Sam nie wiem co było takiego fajnego, może to, że wszystko od Google''a w jednym miejscu? Chat, zupełnie inna obsługa, itd. Kto wie, może jednak wrócę do P500 i nauczę się żyć z tą kiepską baterią.

Nie o tym jednak miałem pisać. Mam inne pytanie odnośnie rozbieżności cen - z czego to wynika? Z czego wynika to, że np. taki P500 z prockiem 600 MHz jest 2x tańszy niż np. Galaktyka? Naprawdę nie rozumiem z czego to wynika - tylko z różnic w sprzęcie tj. dwurdzeniowe procki / wsparcie graficzne / więcej RAM? Jeżeli tak, to dla np. takich osób jak ja, które nie grają, to nie mają one sensu. No chyba, że dochodzi coś jeszcze. Aktualność systemu pomijam, bo w wypadku Androida producent już po roku może nas olać, a więc tu jest ruletka.
Odpowiedz
Producent, model, popyt, podzespoły itp Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Odświeżę nieco temat, bo przymierzam się do wymiany SGS na coś innego z Androidem i waham się między SGS II a

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Co byście polecili?
Odpowiedz
Ja bym brał coś od HTC ale nie ten model ponieważ po prostu jest nieopłacalny Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Ja bym ze względu na lepszą płynność interfejsu i obłędny wyświetlacz Super AMOLED wybrał SGS II i to zdecydowanie , tym bardziej że ten wypasiony HTC nie działa tak jakby się chciało , już starsza wersja HTC DESIRE HD działała płynniej pomimo gorszego procesora.

edit: a jak już chcesz mieć taki wypas , to dołóż parę złotych i bierz Samsung NOTE, robi wrażenie Smile
Odpowiedz
Tylko gdzie zmieścić 5,3" ? Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Samsung NOTE też przeszedł mi przez myśl, ale musiałbym najpierw chwilę się nim pobawić. Hmmmm 5,3" lubię duże ekrany, tylko gdzie to zmieścić?
Odpowiedz
jak dla mnieto... telefon albo tablet. note nie jest żadnym
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
ja mam sgs2 i polecam telefon! od 5 miesięcy urzywam tego smartfona i teraz wszystko mam w zasięgu ręki, szybki net a do tego procek dzięki ktoremu android ani razu mi się jeszcze nie zwiesił i bateria trzyma ok 2 dni 15-20 godzin przy mocnym używaniu więc jak na ekran 4,3'' całkiem git
Odpowiedz
[PROMO]
Tak jakby ktoś szukał telefonu z niższej półki ta oferta wymiata Wink (ZTE Blade 2)
Kod:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska?zanpid=1582075116521919488


no i koniec promo, fony poszły jak ciepłe bułki..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Ta i zaraz pewnie się na allegro pojawią Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
Wróciłem do P500 ale sam sobie nie mogę zagwarantować, że to koniec zmian w tym rokuGrin
Korci mnie Windows Phone... muszę gdzieś dorwać LG E900, zobaczyć jak to wygląda w praktyce i w końcu się na coś zdecydować.
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):LG E900

Jest w nim możliwa dostepna aktualizacja do 7.5 (Mango)? Bo ta aktualizacja dużo zmienia na lepsze, i o ile wersja 7 jest taka sobie, to 7.5 jest chwalona.

EDIT:
Ma Smile
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):[PROMO]
Tak jakby ktoś szukał telefonu z niższej półki ta oferta wymiata Wink (ZTE Blade 2)
Kod:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska?zanpid=1582075116521919488


no i koniec promo, fony poszły jak ciepłe bułki..


Po ile ten ZTE Blade był ?
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Jest w nim możliwa dostepna aktualizacja do 7.5 (Mango)? Bo ta aktualizacja dużo zmienia na lepsze, i o ile wersja 7 jest taka sobie, to 7.5 jest chwalona.


Z tego co wiem to wszystkie mają update do 7.5 i wszystkie będą mieć do 8 w przyszłym roku.
Odpowiedz
to elegancko a w androidzie zależy od widzimisię producenta i aktualizacji do wielu modeli nie ma wcale
Odpowiedz
No wiem, z LG P500 producent zrobił touch-screen buga i zostawił tak wszystko na wersji 2.3.3... dopiero CM7 wrzuca 2.3.7 i ludzie piszą kernele poprawiając po LG błędy :/
Z drugiej strony, jak porównać Android Market z MS Marketplace to jest przepaść niesamowita - dla WP7 jest bardzo niewiele aplikacji.
Odpowiedz
ja już wole mieć mniej aplikacji niż stary zbugowany system obecnie mam androida 2.1 zbugowanego że szok nawetnie potrafi obsłużyć poprawnie SMSów od skróconych numerów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości