Wybór telefonu z Androidem
#21
HTC Wildfire to moim zdaniem całkiem dobry telefon. Samo wykonanie jest bardzo dobre (przypomina model Desire), jest miły w dotyku i cieszy oko. Największym mankamentem jest ekran o niskiej rozdzielczości, z tym się zgodzę, ale nie ma mowy o jakiejś strasznej pikselozie, po tygodniu lub dwóch już się tego nie dostrzega. Na fabrycznym systemie możliwości są lekko ograniczone, ale po uzyskaniu praw użytkownika "root" i zmianie systemu na alternatywną wersje androida rozwija on skrzydła. Używam obecnie CyanogenMod 7 i jest ok.

Co do systemów - długo korzystałem z symbiana, ale ostatecznie powiedziałem basta i przesiadłem się na androida i już nigdy do systemu Nokii nie wrócę. Smile
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz
#22
Jak nie dostrzegasz pikselozy w Wildfire, to idź do sklepu i weź do ręki Desire czy inny telefon z taką rozdzielczością , może wtedy zobaczysz.
Wildifre to budżetowy telefon, w swojej klasie ma najgorszy ekran w kwestii rozdzielczości(pomijam świetny dotyk i w miarę przyzwoite kolory oraz jasność)
Przeglądanie internetu na tej pikselozie to kompletna porażka.
Poza tym Android to dosyć wymagający system , i wymaga dość mocnego procesora, którego na pewno nie ma Wildfire.
Kto widział , wie o czym mówię.
Miałem i szybko sprzedałem.
Ale co kto lubi Wink
Odpowiedz
#23
widzę facecik że jesteś obeznany w temacie a to że kończy mi sie umowa w mixplus chciałem w końcu zmienić swojego staruszka samsunga innov8 na coś z Androidem, z oferty jaka jest w mixplus 48/30zł nic nadzwyczajnego nie ma :/ mógłbyś zerknąć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i przejrzeć czy jest coś lepszego w cenie do 200zł od SE X8? Głównie chodzi mi o szybkość działania telefonu, w miarę dobry wyświetlacz i czuły dotyk,no i oczywiście z Androidem.
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#24
Ja też przejrzę, ale od razu Ci mówię: nie bierz X8. Słaby telefon: słabe wykonanie, słaby soft (maks. 2.1), słaby dotyk (brak multitoucha), wiesza się na maksa.

//Eeee

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#25
Z tej taryfy co podałeś to tylko Wildfire S jest do wyboru , reszta się nie liczy , mam na myśli Androida.
Piotrek,telefon z Androidem, to telefon który musi być naprawdę szybki , żebyś był zadowolony z jego działania, i mam tu na myśli przede wszystkim przeglądarkę , a tego nie zapewni Ci żaden budżetowy telefon.Ten poprawiony Wildfire S ma nadal słaby procesor , ale i tak już zdecydowanie wydajniejszy ,pomimo niewiele lepszego taktowania, no i wspiera już akcelerację GPU, więc w coś pograsz jeśli lubisz.No i ma rozdziałkę poprawioną do minimum jakie jest wymagane dla tej wielkości ekranu.
Najlepiej idź do sklepu jakiegoś i się pobaw tym Wildfire S
Odpowiedz
#26
nie zmieniaj opcji wyszukiwania bo wtedy nic nie znajduje Grin z góry dzięki
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#27
Taak, też mi muli, ale że nie ma wyboru systemu...

Z tego co widzę, to godny zainteresowania jest tylko Widlfire S. Jest lepszy od Wildfire, możesz brać, chyba, że źle szukałem...
Odpowiedz
#28
Dzięki Kamil.
wyboru to w tym mix dużego nie ma Facepalm
w Play w tej cenie miałbym do wyboru:
-LG GT 540 Swift
-Huawei IDEOS U8500
-ZTE Blade
-Samsung Galaxy Mini
-Samsung Galaxy Gio
-Samsung Galaxy i5500
-Samsung Galaxy i5700
-HTC HERO

A z tych co było by najlepsze??najbardziej by mnie interesowało coś z samsunga..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#29
No więc tak. ZTE Blade nie jest zły. Kawał dobrego telefonu. Poczytaj sobie o nim. Z Samsungów to chyba tylko Gio. Też warty uwagi. Tak więc ja bym wybierał z tych dwóch. Poczytaj sobie na spokojnie o nich i zdecyduj. Ja w łóżeczku też się im dokładniej przyjrzę i dam znać Wink
Odpowiedz
#30
Nie wiem co ludzie widzą w tych szajsungach, poza oczywiście konkurencyjną ceną i szpanerskim wyglądem.
Odpowiedz
#31
Przesadzasz Geniu. Samsung robi dobre telefony, Wave z Badą też jest fajny.
Odpowiedz
#32
Mam SGS i śmiga jak żyleta, zero jakichkolwiek problemów. Do tego Gorilla Glass, dzięki czemu ekran po prawie półrocznym użytkowaniu, noszeniu w kieszeni i dwóch glebach, wygląda jak nowy, ładne filmy kręci Grin i zdjęcia też niczego sobie. Bateria trzyma 2 dni, ale na stałe włączona synchronizacja z Google (kontakty, email, kalendarz, G+), FB, Twitterem, 1 do 2 godzin Spotify dziennie, do tego przeglądanie netu, emaile, Gtalk, czasem GG i Skype + działający w tle AV i Fancy Widget (pogoda + zegar).
Zero zawieszek, zacięć interfejs działa płynnie bez opóźnień (GO Launcher EX zamiast stockowego launchera SGS). Naprawdę nie nazwałbym go "szajsungiem" Wink
Odpowiedz
#33
kamil10506 napisał(a):Przesadzasz Geniu. Samsung robi dobre telefony, Wave z Badą też jest fajny.
No tak, tylko ze wave to już telefon z najwyższej półki , fantastyczne wykonanie i świetne parametry.Tylko ta bada nie do końca udana...
Odpowiedz
#34
Tak, Bada jeszcze trochę słaba, ale już tuż tuż i wyjdzie Bada 2.0. A cena Wavea jest bardzo niska, w stosunku do jego jakości i możliwości.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#35
Wave II to super telefon pod każdym względem , szkoda tylko że w II , zamiast AMOLED-a wrzucili SUPER LCD , bo w jedynce ekran był fantastyczny(tylko nie na słońcu Grin )
Odpowiedz
#36
Tak, podobno Super Amoled był po prostu lepszy, ale Super LCD ma naturalniejsze barwy i zauważająco większy ekran. Ogólnie rzecz biorąc mam chrapkę na ten telefon. A ty byś facecik wziął Wave 2, czy Galaxy Ace? (też super telefonik)
Odpowiedz
#37
Galaxy Ace to nadal telefon budżetowy(co prawda już srednia półka) , i do Androida ma za słabe bebechy (procek niby 800Mhz ale w porównaniu do 800Mhz z HTC Desire Z to inna bajka) no i ten wyświetlacz 320x480 to nadal w porównaniu do Wave wielka kicha.
Jakościowo Ace do Galaxy to przepaść w jakości wykonania i podzespołów.
Z Samusnga to tylko Galaxy S II i Wave II

edit: AMOLED ma tylko jedną wadę, słabo na nim widać na słońcu , poza tym same plusy, lepsze kontrasty i super czerń , do tego energooszczędność.
Ale ten SUPER LCD w Wave II jest świetny także jak na swoją klasę ,nie wiem czy jest lepszy ekran w HTC w tej technologi , myślę że nie ma.
Odpowiedz
#38
No tak, Wave ma lepszy procesor, tylko troche mnie przeraza Bada Smile Przyzwyczailem sie do Andka, a Bada nie ma tez FlashaNone2
Odpowiedz
#39
Bady nie ma co się bać , ten system jest na wstępie już dobrze wyposażony .
Jak komuś nie zależy na strasznej ilości nowych aplikacji, to śmiem twierdzić ,że BADA działa wydajniej niż Android na tym samym sprzęcie.
Ogólnie sam myślę właśnie nad Wave II, bawiłem się ostatnio pierwszą edycją i naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyła,a Wave II jest jeszcze lepszy, i większy wyświetlacz.
I ta jakość wykonania, i ma Bluetooth 3.0 !
Naprawdę wypasiony telefon.

Polecam poczytać trochę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jak ktoś zainteresowany tym modelem.
Odpowiedz
#40
Dzięki wszystkim za info Wink
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości