Immunet Protect Cloud antyvirus
Dobra też naskrobałem do nichTongue
Odpowiedz
Mam już zaklepane licencje dla mnie i friends. 11 czerwca dostanę licencje.
Odpowiedz
jak mi jutro nie wyśle to mam nadzieje ze się podzielisz Smile
Odpowiedz
Wobec Ciebie mam dług, więc powinno wystarczyć.
Odpowiedz
od jutra te dodatkowe silniki maja zacząć działać na max możliwości bo teraz podobno nie są w pełni aktywne
Odpowiedz
Też o tym czytałem na wildersach, dlatego taki cienki.
Odpowiedz
Tak czy tak będzie cienki Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
no nie wiem u osób z kluczykami zacznie kosić pliki te zdrowe też Tongue i wysyłać do analizy i jak zbudują baze powinien ładnie działać


jak ktoś ma zainstalowanego niech da znać pododajemy się w programie do sieci Tongue
Odpowiedz
A co trzeba zrobić, żeby dostać lickę?...
Odpowiedz
podobno 11 ma wyjść final,licki będąTongue
Odpowiedz
> Immunet Protect 2.0.2.2 is available for download, but will not be a pushed upgrade due to a crash that was found during restoration of quarantined files.Until this is fixed, we do not want to force any upgrades and caution those who do upgrade may run into issues here.__If this happens more than 3 times, you will have to reboot to recover the service__.
>
> The upgrade can be found at:
> 32-bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

> 64-bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

>
> In 2.0.2.2, we are testing fixes for:
> 794 - Avira is stopping scans
> 785 - Flash Scan Hanging
>
> __Fixed Issues__
> ||801|Drag & Drop of a folder into the UI - you have to exit|User Interface|Fixed in 2.0.2.2
> 800|Installer asking for reboot on fresh install|First 5 Minutes|Fixed in 2.0.2.2
> 799|Notices for Win 7 x64 are no longer working|Notices|Fixed in 2.0.2.2
> 743|Add constraint failed message when inserting duplicate into cache|Efficacy|Message no longer reported as error
> 634|SPERO detected events via Scan do not get written correctly to the DB|History|Fixed in 2.0.2.2
> 632|Quarantine message is wrapping|User Interface|Fixed in 2.0.2.2
> 630|Threat names are not always being populated in history|History|Fixed in 2.0.2.2
> 626|SPERO detections not showing correctly in Malicious Files|History|Fixed in 2.0.2.2
> 538|Installer License Key Box needs to be wider|First 5 Minutes|Fixed in 2.0.2.2
> 498|File History grid showing a max of 50|History|Fixed in 2.0.2.2
> 369|Closing and reopening scan dialog shows empy scan|Scan Interface|Fixed in 2.0.2.2||
Odpowiedz
Witam Smile

Zainstalowałem ClamAV i zacząłem czytać co tutaj piszecie i zaczynam się gubić... To jak to w końcu jest z tym softem? Chodzi mi o to, ze Clam wypuszcza jeden program, a Immunet drugi. To jest to samo, tylko posiada lekko inny branding? Smile ClamAV chyba jest w wersji beta, a z tego co widze, to Immunet ma wersje 1.0.26, która chyba nie jest betą. Betą jest chyba wersja 2.0.22, o której pisze zord. Ktoś może mi to leciutko wyjaśnić ? Jaka jest różnica i którego lepiej uzywać?

P.S.
Czy ta beta wymieniona przez zorda dziala podobnie jak ClamAV? W sensie, czy nie będzie problemu, jak wrzucę ją obok CISa Smile
Microsoft Security Essentials | Windows 7 Firewall | KeyScrambler Personal | Malwarebytes' Anti-Malware | Hitman Pro
Odpowiedz
Ja nie lubię takich wynalazków. Do CISa (z wylaczonym antywirusem) wrzuciłbym jakiegoś zaufanego antywirusa, np. Avast 5 (nie mylić z wersją 4.8, to niebo a ziemia), Avira czy MSE.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Miałem Avire przez lata. Miałem także przez pewien czas Avasta 5, niestety jak dla mnie jest bardzo zasobożerny. Wykorzystanie procesora podczas ładowania stron sięgało 80%, podczas gdy przy Avirze około 40%. Wiatrakw laptopie wiał mi przy nim non-stop na wysokich obrotach. AV Comodo jest bardzo przyzwoity i w moim odczuciu nie ustępuje Avirze. Przy włączonej piaskownicy i defense+ jest generalnie nie do przejścia :/

Immunet/ClamAV zainstalowałem z ciekawości, ale z tego co widzę, to może to być naprawdę dobry program. Dam mu szansę Grin
Microsoft Security Essentials | Windows 7 Firewall | KeyScrambler Personal | Malwarebytes' Anti-Malware | Hitman Pro
Odpowiedz
immunet i clam to jest to samo nie mylić z ClamWin Free
clam głównie pomaga immunetowi po stronie serwerów gdzie bazy przetwarzają
Odpowiedz
Wiem, wiem Tongue Cholera, muszę przyznać, że podoba mi się ten Immunet, a mam go raptem może dwie godziny. zobaczymy jak się będzie sprawował na dłuższą metę. Beta sama się aktualizuje po ukazaniu nowej bety?
Microsoft Security Essentials | Windows 7 Firewall | KeyScrambler Personal | Malwarebytes' Anti-Malware | Hitman Pro
Odpowiedz
Ja również miałem Avirę długo (5 lat bez przerwy), jednak w wersji 10 zaczęły się kłopoty z aktualizacją, coraz częściej pojawiającymi się reklamami i podejrzeniem wysyłania informacji do serwerów Google.

Avast 5 natomiast ma tryb pełnoekranowy, ktory jest mi przydatny zwłaszcza podczas gier (nie wywala mnie z gry, ani jej nie laguje, jak w przypadku Aviry 10). Poza tym jest lżejszy, skuteczniejszy i bardziej estetyczny (w porownaniu do wersji 4.8).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
lepiej samemu ściągnąć instalke i zaktualizować bo różnie bywa to nadal beta
Odpowiedz
No niestety, Avira stoi w miejscu, po 10 widać, że nie mają za bardzo pomysłów. Avasta mam na drugim kompie od stycznia i nie ma problemów, czysto i jeżeli dalej tak będzie to się zdenerwuje i odinstaluje te wszystkie cuda, piaskownice i inne duperele i zostawię Avasta z samą zaporąSmile...
Wczoraj wyrzuciłem Immunet, o dziwo - musiał mi się pogryźć z CIS-em bo dziwne rzeczy się działy i po stronie tego pierwszego jak i drugiego. Comodo zaczął mi ładować do Sandbox-a wszystko co się ruszało, łącznie z windowsowymi aplikacjami i była nie zła kiszka. Przywróciłem obraz z CTM i po kłopocieSmile lubię toSmile
Poczekam na finał!
Odpowiedz
2.0.3.1 will soon be available via update. This version fixes the quarantine crash that was being seen in 2.0.2.2 as well as:
841 Restore from Quarantine causing Crash Windows Agent Fixed 2.0.3.1
829 Upgrade gives two Diagnotic Tool shortcuts First 5 Minutes Fixed 2.0.3.1
823 User unable to save persistence preference Windows Agent Fixed 2.0.3.1
818 Crash on download Updater Fixed 2.0.3.1
750 Too many friends clutter the graph - need to implement top 10 Community Fixed 2.0.3.1
558 If you uninstall and reinstall, you may lose your license First 5 Minutes Fixed 2.0.3.1
378 Graph should only show top 10 users and remove Al & Oliver Community Fixed 2.0.3.1

If you have problems with the upgrade, you can download directly from:
32-bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64-bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


i jak ktoś chce uruchomić na max silnik heurystyczny SPERO musi podmienić plik global.xml w folderze z programem
plik do wersji 2.0.3.1
32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ustawienie silnika na max jest zalecane na systemie wirtualnym gdyż może usunąć dobre pliki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości