IKARUS virus.utilities
#1
Czeka mnie instalacja IKARUS virus.utilities na 100 stanowiskach (pomijam co, kto, po co i dlaczego). Ma ktoś z was jakieś doświadczenia z tym pakietem? Jakieś uwagi sugestie? Cokolwiek. W sieci za wiele nie widzę.
Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Jakiś czas już nie miałem do czynienia z czystym Ikarusem, ale z tego co pamiętam, nie jest to lekki soft
Odpowiedz
#4
Jeden z silników EMSISOFT AntiMalware to silnik IKARUSa, również jeden z silników Hitman Pro.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,wysoka skuteczność, czuły, podatny na FP
Odpowiedz
#5
jrambo napisał(a):czuły, podatny na FP
Bez przesadyzmów, przynajmniej nie względem Emsisoft A-M.
Chyba, że masz ku temu wyraźne uzasadnienie, to proszę podziel się nim z Nami.
Odpowiedz
#6
Dokładnie program bardzo skuteczny , Ale zdarza mu się rzucić fp w liczbie większej. Natomiast w firmie myślę, że nie powinno być takich problemów. Ikarus głównie nadpobudliwie czepia się jakichś gierek. Dość dużo skanuje pośrednio nim kompy i to są zazwyczaj te problemy. Natomiast aplikacje użytkowe nie są jakoś tragicznie wykrywane. Zawsze im wysyłam mailem na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> i to pomaga. Pozaten każdy program może nadwykrycSmile
Odpowiedz
#7
Cytat: Pozaten każdy program może nadwykryc

Jasna sprawa Wink
Cytat: Bez przesadyzmów, przynajmniej nie względem Emsisoft A-M.

Uzasadnienie znajdziesz na forum ESMI w sekcji FP. Da mnie akurat "przypadki" to nie wada ,a przypadek Wink, gorzej by było w odwrotnej sytuacji, a zaufanym i tak można zezwolić bez problemu.
Odpowiedz
#8
Dzięki. Instalacja jakoś idzie ale faktycznie, program ma sporo FP (np. w Płatniku - poszło do nich).
Odpowiedz
#9
mógłbyś wrzucić screeny tego programu?
Odpowiedz
#10
Nazwa zmieniona na "anti.virus". Czy zmieniono coś jeszcze?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości