Avira Free Antivirus
#1
Witam mam pytanie do znawców tego darmowego programu antywirusowego.

Po instalacji aviry comodo firewall krzyczy mi ciągle o połączenia wychodzące programu Ask_ coś tam.

W folderze aviry znalazłem dwa pliki apntoolbarinstaller.exe z logiem ASK i apnstub.exe ten drugi się ciągle chce gdzieś łączyć...

Wywalić avire może ten produkt sie skaszanił?

Bezpieczne to jest nie przejmować się?wcześniej miałem eseta zawsze mogę do niego wrócić ale dużo znajomych mi zachwalało avire...
Odpowiedz
#2
Avira weszła jakiś czas temu we współpracę z firmą o nazwie UniBlue(?), bodajże to ona odpowiada za te toolbary, a jej inne produkty mają lichą opinię [jakby adware i ciężko wywalić] .
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#3
Nie za bardzo chce mieć jakieś toolbary nie podoba mi się to za bardzoNone2
Odpowiedz
#4
...
Odpowiedz
#5
To może zmień program antywirusowy ? tak będzie chyba najlepiej. Avira mi też często jakieś pierdoły chciała dodawać. Programy antywirusowe z których warto korzystać to wspomniany przez Ciebie Eset,avs, kingsoft. Nie zamulają kompa tak jak np Kaspersky (choć trzeba mu oddać, że jest bardzo dokładny w skanowaniu dysków), są na przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o dokładność.

A jak nie chcesz to dalej możesz męczyć się avirą, która dla mnie to jest dnem totalnym Grin
Odpowiedz
#6
czyrak7 napisał(a):To może zmień program antywirusowy ? tak będzie chyba najlepiej. Avira mi też często jakieś pierdoły chciała dodawać. Programy antywirusowe, z których warto korzystać to wspomniany przez Ciebie Eset,avs, kingsoft. Nie zamulają kompa tak jak np Kaspersky (choć trzeba mu oddać, że jest bardzo dokładny w skanowaniu dysków), są na przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o dokładność.

To nie jest rozwiązanie problemu. Jak masz pisać takie porady to lepiej nic nie pisz. Eset i Kaspersky to rozwiązania płatne. W przeciwieństwie do Aviry

czyrak7 napisał(a):A jak nie chcesz to dalej możesz męczyć się avirą, która dla mnie to jest dnem totalnym

A można wiedzieć jak byś to uzasadnił?
Odpowiedz
#7
czyrak7 napisał(a):To może zmień program antywirusowy ? tak będzie chyba najlepiej. Avira mi też często jakieś pierdoły chciała dodawać. Programy antywirusowe z których warto korzystać to wspomniany przez Ciebie Eset,avs, kingsoft. Nie zamulają kompa tak jak np Kaspersky (choć trzeba mu oddać, że jest bardzo dokładny w skanowaniu dysków), są na przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o dokładność.

A jak nie chcesz to dalej możesz męczyć się avirą, która dla mnie to jest dnem totalnym Grin


Takim dnem jak avira, wiele firm chciałoby być
Więc nie pisz głupot

Dodano: 04 wrz 2012, 12:16

l34V3 napisał(a):Witam mam pytanie do znawców tego darmowego programu antywirusowego.

Po instalacji aviry comodo firewall krzyczy mi ciągle o połączenia wychodzące programu Ask_ coś tam.

W folderze aviry znalazłem dwa pliki apntoolbarinstaller.exe z logiem ASK i apnstub.exe ten drugi się ciągle chce gdzieś łączyć...

Wywalić avire może ten produkt sie skaszanił?

Bezpieczne to jest nie przejmować się?wcześniej miałem eseta zawsze mogę do niego wrócić ale dużo znajomych mi zachwalało avire...

Tym wywalić się nie da, ja kiedyś tego użyłem i było spoko:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Może wiecie jak wysłać większą ilość plików do Aviry, bo ze stronki tylko można 5. Próbowałem spakować w archiwum i podesłać, ale pojawia się błąd i nie chce przesłać. Wcześniej było można, a teraz gdy zmienili stronkę to mam problem. Chodzi oczywiście o

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
rafikrafiki napisał(a):Może wiecie jak wysłać większą ilość plików do Aviry, bo ze stronki tylko można 5. Próbowałem spakować w archiwum i podesłać, ale pojawia się błąd i nie chce przesłać. Wcześniej było można, a teraz gdy zmienili stronkę to mam problem. Chodzi oczywiście o

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Cytat: Submit via email:
Alternatively you can send suspicious files via email to <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->. Please make sure that you compress the files using a packer such as 7-Zip or WinRAR. Since some email gateways are equipped with antivirus software, you should also give the file(s) a password to prevent them from being unpacked inadvertently. Please make sure that you''re using the password "infected".
Please note that false positives have to be uploaded via web interface and marked as such.
Odpowiedz
#10
-EDIT-
Eryk42 mnie ubiegł Wink
Odpowiedz
#11
Robiłem tak dodałem załącznik .zip i dałem hasło infected. Dostałem jakąś wiadomość, że coś nie halo. No cóż spróbuję jeszcze raz tak zrobić jak będę miał większą ilość plików do sprawdzenia.
Odpowiedz
#12
rafikrafiki napisał(a):Robiłem tak dodałem załącznik .zip i dałem hasło infected. Dostałem jakąś wiadomość, że coś nie halo. No cóż spróbuję jeszcze raz tak zrobić jak będę miał większą ilość plików do sprawdzenia.


A co konkretnie było w tej wiadomości?
Odpowiedz
#13
Teraz Ci nie powiem bo nie pamiętam. Wiadomości przepadły po przywracaniu systemu z kopi zapasowej.
Odpowiedz
#14
Jak zablokować wyskakujące w nowym Avira 2013?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości