Microsoft Security Essentials / Windows Defender
#81
Słyszeliście o tym programie?
Microsoft Safety Scanner free app do skanowania
Więcej tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


porada dla użytkownikówNone2
Pobierz Microsoft Safety Scanner

32-bitowa
64-bitowa
W przypadku braku pewności, czy komputer korzysta z 32-bitowej, czy 64-bitowej wersji systemu operacyjnego Windows, należy skontaktować się z Microsoft.Grin

Uwaga. Z programu Microsoft Safety Scanner można korzystać przez 10 dni od daty jego pobrania. Aby skanowanie uwzględniało najnowsze definicje złośliwego oprogramowania, należy ponownie pobrać i uruchomić program Microsoft Safety Scanner
Odpowiedz
#82
Uwaga na fałszywki.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#83
Na jutro zapowiedź zmiany w silniku m.in. MSE...ciekawe jak to się przełoży na działanie programu?...

"As part of regular update of our antimalware technology to address the latest in the threat landscape, MMPC is planning to release a new antimalware engine on 18 May 2011.

Affected products: Microsoft Security Essentials (MSE), Forefront Client Security (FCS), Forefront Endpoint Protection.

Engine Version will be in the range of 1.1.690X.0."

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#84
w Forefront mam nadzieje że tez zmienia bo to praktycznie ten sam program

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#85
Silniki wydawane są chyba raz na miesiąc, więc nie spodziewałbym się cudownej zmiany, jedynie skromne poprawki Tongue.
Odpowiedz
#86
nawet niezłe mają to Malware Protection Centermożna się zalogować używając Live ID i po zuploadowaniu pliku można śledzić jego status

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


tylko trochę wolno to działa na 28 plików które wysłałem zajęli się dopiero sześcioma
Odpowiedz
#87
Jak się spisuje ten MFEP, lekki czy czuć go? Po skuteczności widać, że całkiem przyzwoity i w miarę wysoki poziom.
Odpowiedz
#88
dosyć lekki to jest to samo co MSE dziś go musiałem odinstalować bo ciągle czyścił mi plik hosts a mam tam wpisane serwery reklamowe
Odpowiedz
#89
Jaka jest różnica między skanerem plików wychodzących od przychodzących?
Odpowiedz
#90
nie ma różnicy ogólnie za bardzo nie ma tam czego poustawiać może w konsoli da się zrobić coś więcej ale nie chciała mi się zainstalować
Odpowiedz
#91
Tak się zastanawiam, jak ustawię na pliki przychodzące, czy nie wpłynie to negatywnie na bezpieczeństwo?
Odpowiedz
#92
Czy ktoś może podać link do tej wersji programu, znalazłem jakieś triale i po angielsku, a tu widzę wersję po polsku, chcę sprawdzić skuteczność programu w stosunku do MSE 2.Dzieki z góry.
Odpowiedz
#93
Na MSDN jest tylko angielski ForeFront (Client i server).
Odpowiedz
#94
Wersja eng jest wielojęzyczna w tym po polsku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#95
To jest plik ISO, muszę do tego użyć Power Iso lub innego by go otworzyć, nie ma nigdzie Zordzie pliku instalacyjnego exe?, czy systemowo też da radę, bo zawsze używam osobnego programu.I tak dzięki wielkie.
Odpowiedz
#96
Andrzej ,obraz iso można wypakować winrar-em imasz exe .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#97
Dzięki za info, bo nie wiedziałem o tym, zapodam wynik.
Odpowiedz
#98
Nie wiem, czy zauważyliście ale dla niektórych może być mylące. MSE pokazuje, że wykrył 9 zagrozeń, ale pod jednym kodem znajduje się kilka zarozonych plików, czyli w moim przypadku łącznie wykrył 15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#99
W ustawieniach zapodałem, aby wszystkie znalezione zarażone pliki z paczki malware usuwał, także wynik będzie prawidłowy, bo na ustawieniach standardowych jest zalecana akcja - kwarantanna.Zresztą wynik już podany.
Odpowiedz
Ambient co ile godzin MSE sie aktualizuje ? ostatnio jak miałem było co 24 w Forefront jest co 8 godzin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości