Microsoft Security Essentials / Windows Defender
#41
czy ktoś może zainstalował tą wersję?dajcie jakieś nfo

zużycie ramu itd
Odpowiedz
#42

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#43
ja by ktoś chciał nową wersję

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


w archiwum jest nowa i stara wersja pod wszystkie systemy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#44
thxzobaczę co się zmieniło
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#45
Program całkiem przyzwoity...ale mam kilka uwag i po 2 instalacjach kolejnych wersji, dwa razy go wyinstalowałem. Powodów głównych też 2:
- strasznie długo się aktualizował się u mnie i robił to mimo wydania polecenia, by tego nie robił
- nawet po wykasowaniu go z autostartu wciąż pozostawia 2 uruchomione procesy (u mnie coś koło 60 mega w sumie)
Jak coś z tym zrobią będzie u mnie pewniakiem Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#46
"Microsoft rozesłał właśnie do uczestników programu testowego aplikacji MS Security Essentials komunikat, w którym informuje o zakończeniu testów i zapowiada, że aplikacja za kilka tygodni zostanie oficjalnie udostępniona. Produkt ten - będący zestawem podstawowych aplikacji zabezpieczających - będzie udostępniany za darmo, ale pobrać będą go mogli jedynie legalni użytkownicy Windows (...)."
Reszta artykułu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#47
W witrynie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dostępna jest beta Microsoft Security Essentials 1.0.1676.0

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


po zainstalowaniu program upgrejduje sie do wersji 1.0.1743.0

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#48
No właśnie...trochę zamieszania z tymi wersjami Smile Znalazłem i takie info

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

I nawet wersję 1.0.2140

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#49
Dostępna jest Polska wersja antywirusa Microsoftu Microsoft Security Essentials

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie

Windows XP

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Windows Vista/7 32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Windows Vista/7 64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#50
O jak "szybko" wydali wersję spolonizowaną GrinGrinGrin
Odpowiedz
#51
No ale w końcu jest Grin To jak se postawie od nowa system, to może zainstaluję to, bo i tak nie widać, że działą ;d
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#52
Dobra alternatywa dla Avasta! Free... dla bardzo newbie userówSmile To coś + systemowy FW i jako tako mają zabezpieczonego kompa.
Vences
Odpowiedz
#53
Wydaje mi się, że porównywalny z Avastem, ale ten drugi ma przewagę. Przynajmniej działa w duecie z DW.
Odpowiedz
#54
i co najważniejsze nie zużywa tak drastycznie zasobów
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#55
Eee tam. Używałem tego dosyć długo i Avast w porównaniu z MSE to porażka. Te wszystkie programy Microsoftu mają jedną bardzo dużą przewagę nad innymi - są zoptymalizowane do działania pod windows (w końcu to ta sama firma) i nie obciążają wogóle systemu. I nie mówię tu o zużyciu RAM i Procesora ale o zauważalnej lekkości systemu. Przez długi czas miałem MSE + Vista Firewall + Geswall i komputer działał o wiele szybciej.
Wydaję mi się, że MSE jest trochę niedoceniany.
Odpowiedz
#56
Też mi się wydaje że jest niedocenianySmileSmile

+ dla MS za
"Przypomnijmy tylko, że Microsoft Security Essentials zgodnie z licencją może być wykorzystywany wyłącznie na komputerach domowych do użytku niekomercyjnego. Wyjątek stanowi sytuacja, w której domowe komputery są jednocześnie wykorzystywane do prowadzenia małego biznesu - wówczas również mamy prawo do bezpłatnego używania programu."
Odpowiedz
#57
Jak to nie zamula jak zamula. Mam komputer Wix XP SP3 Intel Pentium Dual CPU E2220 2.4GHz 2.0 GB RAM NVIDIA GeFoce 9400 GT. Program w duecie z DW przy skanie lub pobieraniu aktualizacji potrafił ostro zamulić, w konsekwencji musiałem przywracać system - nie mogłem wykonać absolutnie żadnej akcji po uruchomienu komputera. Może bez DW inaczej działa, kiedyśtam sprawdzę.
Odpowiedz
#58
MSE Ma jakieś Problemy Z DW,Ilya o tym czesto gęsto do jasnej ciasnej pisał na forum,Pisał też do MS ale go"olali"
Odpowiedz
#59
u mnie problemów nie zauważyłem, ale może dlatego że miałem go krótko głównie z powodu ilości zjadanego ramu
ja się nie dziwię że nie zauważyli bo przecież MSEto najlepszy według MS program zabezpieczający a wiecie dlaczego bo zrobiony jest przez MS
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#60
krzysiekx napisał(a):Jak to nie zamula jak zamula. Mam komputer Wix XP SP3 Intel Pentium Dual CPU E2220 2.4GHz 2.0 GB RAM NVIDIA GeFoce 9400 GT. Program w duecie z DW przy skanie lub pobieraniu aktualizacji potrafił ostro zamulić, w konsekwencji musiałem przywracać system - nie mogłem wykonać absolutnie żadnej akcji po uruchomienu komputera. Może bez DW inaczej działa, kiedyśtam sprawdzę.


Może Tobie zamulał. A może to kwestia DW. Mi właśnie DW spowolnił cały system i to dosyć odczuwalnie. Spróbuj sobie zainstalować MSE i zostawić Firewall XP tak na próbę i wtedy zobacz czy nie zamula.
Jak dla mnie to są 2 antywiry na rynku o podobnej lekkości dla mojego systemuNOD32 i właśnie MSE ale jak już kiedyś tutaj zauważono - każdy sytem inaczej reaguje na antywiry. Widzisz masz lepszego kompa ode mnie (Athlon 2600+ 1,5 GB RAM) a ja nie narzekałem wogóle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości