Nowy test PC Flank
#1
Pojawił się nowy (przynajmniej dla mnie Tongue) test na stronie PC Flank.

Ściągnijcie ten program i postępujcie potem zgodnie ze wskazówkami. Jak spisała się Wasza zapora Smile?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#2
avira wyje z radosci do tego pliku, comodo blokuje otwarcie IE:shy:
#3
To zabawne... gdy uzywalem OA - test byl zaliczony.
Gdy w systemie dziala tylko DefenseWall HIPS (ktory firewallem nie jest) oraz Windows 7 Firewall - test jest zaliczony.
Natomiast gdy uruchomię ten plik jako Zaufany tzn. poza kontrola DW, z dzialajacym tylko Windows 7 Firewall - test nie jest zaliczony.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
#4
Haha... A u mnie jest "Firewall test filed" Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#5
bo talk lubi
WIN11
Ventura
#6
Ratatui napisał(a):Pojawił się nowy (przynajmniej dla mnie Tongue) test na stronie PC Flank.

Ściągnijcie ten program i postępujcie potem zgodnie ze wskazówkami. Jak spisała się Wasza zapora Smile?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ten test na PC Flank jest już przynajmniej od dwóch lat a kilka dni temu pisałem o fałszywym alarmie Aviry, która traktuje go jak wirusa (wcześniej tak nie było).

Nazywa się on nowy ponieważ jest najnowszy wśród testów na tej stronie Smile
#7
p!otr@$-COMODO nic nie blokuje-trzeba tylko wyłączyć -Ochronę hasłemSmile
Robiłem już ten test tydzień temu jak miałem OA-to co wpisałem-to wyświetlało.
Dzisiaj tak samo-taki sam wpisany tekst-pojawił się potem na stronce PC FlankSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#8
Systemowy firewall nie zdaje egzaminu.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
#9
Serafin napisał(a):Systemowy firewall nie zdaje egzaminu.


Nie tylko systemowy nie zdaje egzaminu ale większość zaawansowanych firewalli. Jakiś czas temu tylko dwie zapory właściwie skonfigurowane przechodziły ten test: Outpost i Tiny Firewall 2005 Smile
#10
KIS2009 PASS!
KIS2010TR PASS! Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#11
Panda 2009 wykryła go jako malware i usunęła...
#12
ccco ci comodo niezdaje przecierz wyskakuje monit żę plik uruchamia operę, więc gdy by był nieznany na moim kompie to poco dopuszczać to strefy DNS i OPERY:shy:
#13
p!otr@$-mi plik uruchamia IE a nie OperęSmile
Nie będę się spierał-jak-ale sprawdzałem na COMODO,OA i Outpost Pro i wszędzie przechodził...różnica naszych zdań polega może na tym,że na co innego klikamySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#14
masz zaznaczone wszystkie opcje w firewallu defence?, a to że ci uruchamia IE bo jest twoja domyślną przeglądarką.:shy:
#15
Nie daj Boże! Nie korzystam z IE! A domyślną przeglądarką jest FirefoxSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#16
KIS 2010 również oblewa test PCFlank :/
#17
A mój PC Tools Firewall zalicza!
#18
Faktycznie jak miałem jeszcze PC Toolsa to go robiłem, cóż Australijczycy zrobili wielce przyzwoitą zaporę.
#19
adam_993 napisał(a):A mój PC Tools Firewall zalicza!


Adam_993, jeśli masz drukarkę HP to włącz taką aplikację od niej "Centrum Obsługi HP". Fajerwerki będziesz miał gwarantowane Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#20
Ha! Mam Canona!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości