Nowy test PC Flank
#41
Nie znam FF tak dobrze jak Opery z ktorej korzystam na codzien i nie wiem czy jest w FF cos takiego jak w Operze jesli chodzi o wysylanie informacji nt witryny z ktorej nastapilo przekierowanie, w kazdym badz razie nie moge tego znalezc teraz.
Co do cookies, w FF, menu Narzedzia > Opcje, zakladka Prywatnosc > Odznacz Akceptuj Ciasteczka > OK.
Po tej czynnosci ochrona bedzie rowna 50% wg powyzszego testu, juz nie Danger, ale "Attention! Your browser is not private. Privacy is 50%"
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
#42
Creer-po tym zabiegu nie można się nigdzie zalogowaćSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#43
Meir napisał(a):Creer-po tym zabiegu nie można się nigdzie zalogowaćSmile


Wiem, przeciez pisalem o tym wczesniej (#39) Wink
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
#44
Ten test PC Flank nieprzydatny jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#45
BRAWO Ratatui za cenną informację!
Ja tam bardzo polubiłem nowego Kaspra...i ciężko będzie mnie do niego zrazićSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#46
Przed chwila sprawdzałem PC Flank test na KIS 2010 FINAL, przechodzi. PASS. XP PRO SP3 wszystkie aktualizacje
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#47
a kto ze znanych firewalli nie przechodzi tego testu???
#48
pewnie systemowy.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#49
Jest pewny myk, bo jak testowałem KIS 2010 TR po nainstalowaniu na wersję 2009 jak zalecali to nie przechodził testu, wogóle coś mial popaprane w ustawieniach bo nawet pakiety ICMP przepuszczał (ping) mimo blokowaniu w firewallu
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#50
U mnie ten test przechodzi firewall z NATem wbudowany z Router Grin
#51
Ja cię rozumiem, bo miałem NAT, a teraz mam zewn. IP Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#52
Jak już ustawiłem KIS 2010 na ''Interactive protection'' to przechodzi test bez problemu.
#53
Więc Git ogólnie dobrze się sprawuje Ratatui ten KIS bo dość go już masz długoSmile???
#54
Mam go dopiero 2 dni Smile. Na domowym PC mam KIS 2009 i czekam aż się pojawi wersja 2010 PL bo mniej obciąża komputer. Można powiedzieć, że jest to kompletny pakiet bezpieczeństwa i większość osób, która regularnie korzysta z komputera i internetu powininna zainstalować podobny pakiet. Są oczywiście inne rozwiązania takie jak DW, GW, sam nawet przez chwilę myślałem aby kupić DW ale przy obecnej wersji KIS 2010 byłoby to zbędne.
#55
Dzieki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie jak spisuje się heurystyka Kaspra 2010 lepsza jest niz w wersji 2009 i czy ten Kis wykrywa trojany te który poprzedni Kasper nie wykrywa bo powinni postęp w heurystyce poczynićSmile

PS. Firewall systemowyWindows 7 przeszedł ten test ??Smile
#56
LikwidatoR nie bzdurkaj tylko instaluj KIS-aSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#57
Meir napisał(a):LikwidatoR nie bzdurkaj tylko instaluj KIS-aSmile


Mam jeszcze 10 dni na Avire wykorzystam ja do końca , później KIS 2010.Smile
#58
Cytat: Dzieki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie jak spisuje się heurystyka Kaspra 2010 lepsza jest niz w wersji 2009 i czy ten Kis wykrywa trojany te który poprzedni Kasper nie wykrywa bo powinni postęp w heurystyce poczynićSmile
to podobnie jak w Avira 8 i 9, dlaczego używają 9 a nie 8? Bo jest nowsza, normalne Smile
Jeśli chodzi o kaspra, to jak wyjdzie wersja 2010 tylko PL to polskie dzieci NEO przerzucą bożyszcze z niedocenionego 2009 na 2010 i będa chwalic że wersja 2010 jest the best. Zawsze tak było. Nikt nie docenia nowszej wersji, ale jak koło dupy ciepło, to uznają wyższość Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#59
U mnie wersja 2009 również nie przechodzi testu, więc zaraz wrzucę 2010. Jak będzie wersja PL to się po prostu zamieni, i tyle Wink
#60
Tommy504-ja bardzo chwalę KIS 2010-to znaczy,że jestem dzieckiem NEOSad?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości