Nowy test PC Flank
#61
Meir napisał(a):Tommy504-ja bardzo chwalę KIS 2010-to znaczy,że jestem dzieckiem NEOSad?


Niestety tak. :shy:
#62
A ja uważam że absolutnie nie. Każdy chwali to co aktualnie posiada i mu pasuje. I tyle.
#63
Kizi-źle spałeś dzisiaj w nocy?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#64
Widzę, że Panowie, nawet nie ogarniają ironii, ale no offence...
#65
Kizi-nie można wszystkiego w życiu ogarniaćGrin i ja mam to samoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#66
Czym byłoby życie, jakbyśmy wszystko ogarniali, nieprawdaż? Grin
#67
Witam.Na tym teśćie PC Flank mam słabe wyniki..Grin
----------------------------------------------------------------------------------------
Mam pakiet:Avira Free+Comodo Firewall + Ad-Aware 2009 PRO
w jednym teśćie PC Security Test 2008mam barzo dobrze wyniki:

Hackers:100%
AV:100%
SpyWare:85%przez IE dlatego ale ogólnie jest Spoko..Pozdrawiam
#68
Firewalla masz najlepszej półki masz w pakiecie z Cis z wyłaczonym Av czy jak?? Comodo Firewall wersja 3.9 czy 3.10 przelazi ten test bez zadnych warning a dobrze skonfigurowales ustawienia w comodo???
#69
ten test PC Security Test 2008 to pic.A co do słabych wyników to ustawiałeś firewall?Jeśli nie tu jak go ustawić

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#70
no mam Comodo CIS_Setup_3.10.102363.531bez AV..

Sad(((( help!
#71
Bo masz zle skonfigurowanego Firewallalub cos z systemem Ci sie dzieje bo na bannk Comodo ten tescik przechodzi bez 2 zdan
#72
a dużo trzeba ogarnąć? w Comodo? żeby był git? bo mam ochrone na maxa
#73
Nie duzo w sumiew poziomie ochrony Firewalla ustawna tryb bezpieczny optymalne rozwiazaniebezproblemowe dlazwyklych uzytkownikoww ustawieniach zaawansowanych czestotliwosc alertow mam na poziomie srednim pozatym nic nie zmienialem mam na domyslnych bo mi pasuje i mi przechodziladnie tescikniedawno sparwdzalem ale na wersji 3.9 .
#74
hm.. to ja już nie wiem bez kitu ! Windowsa mam zaktualizowanego .
jedyne co mi się udało to Cookies <lol2> i te ostatnie mam na zielono ehehe
chyba żę u Ciebie Kaspersky tak chroni dobrze ten nowy 2010Tongue
#75
Stary na bank mowie Ci ze Comodo Firewall przelazi ten test jak i innemam goale bez Av bo domyslnym antywirusem jest umnie nowy Kaspersky 2010. Masz cos namieszane w systemie lub konfiguracji programu. Moze mylisz ze maszdobrze ale czegos nie dopatrzyles zdazasie u kazdego. Jak Ci Comodo jakos nie podchodzi zainstaluj Outposta2009 za free lub darmowego OA i sparwdz na tamtych a ochrone masztaka sama, w tescie matouseca sa na czele ze softy. A jak nie chcesz skladakow zainstaluj sobie KISA 2010 i po problemie. Za bardzo sie pzrejmujesz tym testem , naprawde Comodojest swietnymfirewallem bez obaw.
#76
dobra pokminie z tymi progsami .ale dziękówa za info.->Piona!
#77
kiedyś testowałem pc test security 2009 screnloger, dostęp do napędu DVD, keyloger, myszka i troche wiele innych ma ten test.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#78
Wczesniejsze testy PC Security Test:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
#79
dostęp do DVD zablokował comodo pamiętam, OA nie, niewiem jak outpost
OA daje go automatycznie cały program do trusted i tu pies pogrzebany, u ciebie też tak jest creer?
#80
bez kitu ten PC security test to jakaś ściema za każdym razem podaje inaczej...
a co PC flank to też jakoś dziwnie he..Smilejak ktoś zna jakiś program, bądź stronę typu PC Flank to niech podaSmile Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości