Tanie, ale drogie telefony
@up
Mylisz się i to bardzo, tylko marketing tworzy przekonanie, że do gier potrzeba sprzętu z kosmosu.
Co do apek niedziałających na tym zte jest temat na forum android Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
slawsi5 napisał(a):Mylisz się i to bardzo, tylko marketing tworzy przekonanie, że do gier potrzeba sprzętu z kosmosu.


Mi nie chodzi o marketing na czym pójdzie.
W ogóle gry na telefonach to jedna wielka porażka.

slawsi5 napisał(a):Co do apek niedziałających na tym zte jest temat na forum android


No ok, ale można by przykład chociaż jednej znanej co nie działa i nie jest grą? Smile
Odpowiedz
Latarka - podobno każda aplikacja tego typu się wykłada, podałbym więcej przykładów ale forum android mi nie śmiga Grin

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
slawsi5 napisał(a):Latarka - podobno każda aplikacja tego typu się wykłada, [...]

Na każdym niedorobionym (modyfikowanym) sofcie się wykłada Wink Nie musi to być wina telefonu.
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
@up
Mówimy tu tylko o stock ROMach Wink
Wina procka powoduję, że ten zte jest porażką i tylko z pozoru to dobry telefon.
Niektóre apki nie działają, dotyk do bani, aparat porażka, gry na nim chodzą nie najlepiej ale jak @Lukas napisał ja też popieram, że granie na telefonie nie musi być istotne bo każdy ma swoje potrzeby!

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
To tylko kwestia tego, że procesor w Grand X In jest nowy i aplikacje po prostu nie są przystosowane do pracy na nim. Ale z czasem sytuacja powinna ulec poprawie.
Odpowiedz
Ulegnie albo i nie, wszysko zależy czy powstanie więcej modeli z tym procesorem. Póki co telefon jest mizerny Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
slawsi5 napisał(a):Ulegnie albo i nie, wszysko zależy czy powstanie więcej modeli z tym procesorem. Póki co telefon jest mizerny Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Jak znasz wydajniejszy (uzywany tez moze byc) i bez problemu kupie go za 650-700 to podziel sie ta informacja Smile
ESET Smart Security
Odpowiedz
Mówie Tobie, że jak kupisz zte to bedziesz żałować, na forum android piszesz, że chcesz grać w najnowsze gry więc na zte nie pograsz przez procesor oraz przez zwalony dotyk.
Już Tobie kiedyś wspominałem, że nie warto pchać się w bardzo drogie telefony, sam zobaczysz jak kupisz taki,wtedy zrozumiesz, że to wszystko marketing. Po co pchać się w stare telefony typu 3D Evo itp.
Ja wiem co mówie ponieważ miałem podobny dylemat kiedy uznałem, że sprzedam SGS 3, który tylko w benchmarkach może w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Wtedy pomyślałem albo z pozoru słabszy ale nowy telefon albo stary ale z pozoru lepszy telefon.
Wizja nowego telefonu przeważyła i zacząłem się rozglądać za telefonem który jest złotym środkiem.
Upatrzyłem Xperie J i mimo nie zawsze przychylnych opini na temat procesora postanowiłem mu się przyjrzeć. Dopiero wtedy do mnie dotarło jak błędne i mylące mogą być takie opinie. Fakt jest to adreno200 ale nie jest to zwykłe adreno, wiara myśli, że to te same co w x8 (armv6) albo te z x10, desiere (armv7) a jest zupełnie inaczej bo jest to nowoczesny cortex-a5 który przewyższa adreno205 z przestarzałym scorpionem w takich modelach jak NeoV, Arc S itp. Coraz więcej osób się o tym przekonuję, oczywiście większość na początku sugeruję się mylnymi opiniami w internecie.
Powiem więcej dzięki temu układowi jaki ma Jotka to telefon jest wydajniejszy i to o sporo niż SGS 1 gdzie nawet w benchmarku Quanrant uzyskuję okło 1000ptk, Jotka w tym samym teście osiąga ok 2100 ptk. Oczywiście mowa tu o stocku bez podkręconych OC.
Na koniec dodam, że ta niby cienka Jtka przewyższa wydajnościowo takie modele jak Nexus S i DHD gdzie nie wiele mu brakuję do LG Optimus 2x. Oto dowód z mojego pomiaru

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jeśli chodzi o gry to z powodzeniem gram w takie gry jak: MC3, MC4, NFS MS, GTA III, Dead Trigger, Shadow Gun, Fifa12 itp. Wszystko na full detalach!
Ale i tak mam w telefonie tylko ulubione tytuły bo prawda jest taka, że na dłuższą metę granie na dotykowym telefonie jest nie wygodne! To moja lista gier z czego gram przeważnie w Tennis, pinball, billard oraz gry logiczne typu Contre Jour

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Piszę ten długi wywód byCię uświadomić i byś nie żałował zakupu. Nie namawiam Cię na xperia j wykorzystałem ten model tylko jako przykład, który ukazuję jak marketing dobiera się do naszych kieszeni Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Slawsi5, ok, tyle, że jak weźmie taniutki telefon, który ma 600-800 MHz procka, mniej niż 512 RAM`u, to będzie ten telefon przyprawiał go o złość, gdyż sam system będzie ruszał sie jak krew z nosa, szczególnie, gdy jest odpalony np. Facebook w tle.
Więc XPERIA J spełnia wymagania, bo 512 ma, procesor 1 GHz, ale nie pchaj się w nic poniżej tego. Jeżeli szukasz coś w przyzwoitej cenie, ale z nieco większym ekranem to od siebie polecę Lg L7, działa szybko i bez problemów. Wink

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Z tego co wiem, to SONY podobno wypuscilo troche egzemplarzy trefnych, czyli takich, ktore nawet przy przewijaniu w menu sie tna. Wiecie cos o tym ?
ESET Smart Security
Odpowiedz
damian.z napisał(a):Z tego co wiem, to SONY podobno wypuscilo troche egzemplarzy trefnych, czyli takich, ktore nawet przy przewijaniu w menu sie tna. Wiecie cos o tym ?


Na 98% to prawda, dlatego przed zakupem należy taki telefon przetestować i zobaczyć czy takie lagi występują, ja kupiłem Jotkę która działa jak "marzenie"Wink
można też zrobić test wydajnościowy w benchmarku itp. Wiadomo jeśli na każdym pulpicie będziesz miał po 4 aktywne widgety to nawet SGS 3 przytnie prze szybkim przewijaniu pulpituWink

Co do LG L7, mimo podobnych podzespołów jest mniej wydajna od Jotki. Jest nawet test na YT Wink
Pamiętaj, że już niebawem Jotka będzie miała możliwość podkręcenia OC.
Myślę, że już 1,4Ghz pozwoli wyprzedzić LG Optimus 2X i wiele innych.

P.S.
Często opieram się na tym modelu ale to tylko dlatego, że wiem co potrafi ta maszynka, ale nie namawiam bo każdy ma swoje zdanie Grin
Odpowiedz
L7 na oficjalnym ROM''ie V10k bez żadnych modyfikacji jest naprawdę szybka. Gdy jest testowana np. na oprogramowaniu C, to się nie dziwię.
Odpowiedz
slawsi5 napisał(a):Już Tobie kiedyś wspominałem, że nie warto pchać się w bardzo drogie telefony, sam zobaczysz jak kupisz taki, wtedy zrozumiesz, że to wszystko marketing.


Masz wiele racji, ale nie mogę się z tym zgodzić w "pełnym spectrum".
Mnie często rusza coś jakby sumienie i pytania "po co Ci taki drogi telefon?!, nie grasz na nim, nie słuchasz muzyki itd.". - to jest prawda, tak samo prawdą jest to, że w razie upadku i uszkodzenia byłoby nieciekawie... Niemniej wrażenia z użytkowania (to co się nazywa user experience) są... no bezbłędne. Telefon jest szybki, ekran i dotyk uzależnia, na i przeglądanie stron odbywa się po prostu bezbłędnie. Teraz na serio zastanawiam się nad spróbowaniem Blackberry (9790 lub 9900) ale to będzie przede wszystkim próba - na pewno nie sprzedam Nexusa zanim nie będę pewien, że BB będzie lepsze. Problem taki, że jestem mocno związany z wieloma usługami Google, a jak się wszystko podliczy, to taka zamiana wcale nie jest aż tak opłacalna. Z jednej strony wydaje mi się, że pokonał mnie marketing, że używam czegoś mi zupełnie zbędnego... no ale konkurencyjne produkty jakoś nie są w stanie zapewnić mi tego samego na tak wysokim poziomie.
To wynika z dwóch prostych spraw. Pierwsza: Android nawet na średnich urządzeniach działa tak sobie. Druga: jeżeli przyzwyczaimy się do czegoś dobrego, niełatwo jest wrócić do czegoś gorszego. Gdyby było jeszcze kilka aplikacji które uważam za przydatne to pewnie rozmyślałbym nad czymś z WP8, bo tam jest po prostu tak, że odpalasz i działa.
Odpowiedz
Odnośnie Xperii J - siostra ma propozycję dostać za 1zł - warto?
Odpowiedz
korbennn napisał(a):Odnośnie Xperii J - siostra ma propozycję dostać za 1zł - warto?

Jeśli mówimy o telefonach budżetowych na Androidzie , to telefon jest spoko, oczywiście kwestia przy jakim abonamencie.
Ale jeśli nie musi być to system zielonych to ja bym wolał HTC 8S , szczególnie dla kobiety.
Odpowiedz
facecik, dzięki! musi nie musi, tylko xperie jej podano lub samsung 5060 czy coś takiego, mojej N8 już dawno nie mają, a szkoda, bo jest bombowa.

Xperia U, P czy J?
dla dużo piszącej smski, czasem zdjątko pstrykającej, bo dylemat wciąż na tapecie.
Bateria 2 dni wytrzymuje w nich? Powiedzmy 30smsków/ 10 min rozmów / dzień
Odpowiedz
Powinien dwie doby wytrzymać, oczywiście przy umiarkowanie intensywnym użytkowaniu , bez synchronizacji poczty etc... no i bez grania oczywiście.
Odpowiedz
Na iBOOd dostępny jest Smartfon Samsung Ativ S w bardzo atrakcyjnej cenie 1 339,95 zł promocja trwa tylko 24 godziny wiec jeśli ktoś szuka dobrego telefonu z WP8 to niech sie pospieszy Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości