Tanie, ale drogie telefony
#41
Kradziony to on raczej nie jest bo koleś ma papiery na niego.
Często w tym mieście są ogłoszenia perełki ale to rzeczywiście śmierdziGrin
Odpowiedz
#42
slawsi5 napisał(a):Kradziony to on raczej nie jest bo koleś ma papiery na niego.
Często w tym mieście są ogłoszenia perełki ale to rzeczywiście śmierdziGrin

Taaa pamiętam te ciemne interesyCool "Tanio, a papiery są?, 50 zł i papiery też będą." Ja tam też wolę mieć spokój i dopłacić czasami.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#43
Wiem, że tak może być ale bardziej mi się wydaję że kolesiowi pomyliła się wycena oferty albo model telefonuGrin
Odpowiedz
#44
heh ja trafilem na xperie s za 425 zl, jak sie zaczalem pytac czy jest z salonu (czy ma simlocka) czy ze sklepu to oferta zrobila sie nagle nieaktualna Smile
mam juz telefon na oku, ale juz 2 razbrak odzewu ze strony sprzedajacego. a w opisie ''''wiecej info na mailu'''':/


Dodano: 07 sty 2013, 17:12

WTF ?!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:
ESET Smart Security
Odpowiedz
#45
12gb pamięci ? Ten model miał 16Gb , moze to tylko pomyłka.... A moze nieCool
Odpowiedz
#46
Może to tyle ile faktycznie jest do wykorzystania.
Odpowiedz
#47
Może ktoś napisał ile jest faktycznie widoczne?
Nie dam głowy, ale przy 16 GB pewnie właśnie coś około 12 GB byłoby dla usera (u mnie jest 13,3 GB na GNex).

EDIT:
@up szybszy Wink
Odpowiedz
#48
ale jakos tanio jak na ten modelWow
z ciekawosci, az chyba zadzwonie tam do nich ...
ESET Smart Security
Odpowiedz
#49
Dzwoń i umawiaj się bo warto nawet z ciekawości sprawdzićSmile
Odpowiedz
#50
Czasami zdarzają się bardzo korzystne oferty, jak np. ktoś potrzebuje pilnie pieniędzy Smile.
Odpowiedz
#51
Flash999 napisał(a):Czasami zdarzają się bardzo korzystne oferty, jak np. ktoś potrzebuje pilnie pieniędzy Smile.

ciezko takie oferty znalesc, a nawet jak juz bedzie taka to pewnie nieaktualna.


Dodano: 07 sty 2013, 20:28

co do tego sgs-a 2 to chyba nic z tego nie bedzie
telefonu nie odbiera, ale moze dlatego ze z zastrzezonego dzwonilem ?
wyslalem sms-a tak na wszelki wypadek i dalej szukam ciekawych ofert Smile


Dodano: 08 sty 2013, 15:37

Temat do zamkniecia przez moderatora/administratora.
Telefon juz mam w 99% kupiony Smile
A bedzie nim ... Samsung Galaxy Ace 2.
Pomimo roznych opinii na temat tego modelu, zdecydowalem go zakupic, poniewaz :
- 2 rdzenie (nawet po 800Mhz) to lepiej niz 1 (zawsze w razie czegos mozna podkrecic do 1GHz lub wiecej)
- duzo RAMu
- cena miesci sie w moich mozliwosciach finansowych.
Mialem na oku inny telefon, ale byl po prostu za drogi, a ja nie moge poczekac i dozbierac 100-200 zl Sad
ESET Smart Security
Odpowiedz
#52
Kurcze bardzo fajny telefon Smile
Odpowiedz
#53
tylko jest maly problem, bo facet nie chce wyslac przesylka pobraniowa:/
i klasyczny tekst
Cytat: nie mam takiej mozliwosci, wysylka po przedplacie


i znowu trzeba szukac normalnej oferty Sad
ESET Smart Security
Odpowiedz
#54
Ace2 to niezbyt dobry wybór, niby 2 rdzenie ale posiada bardzo upośledzoną wersję procesora mali400 MP które ma się ni jak do tego np. z innych lepszych telefonów.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#55
Galaxy Ace 2 to po prostu bardzo budżetowy telefon i tyle,a te niby dwa rdzenie to tylko tak żeby były, wydajności to ten telefon nie ma za bardzo , już wolałbym HTC ONE V używanego zakupić, albo Sony Xperia J
Odpowiedz
#56
@up
Widzę, że jeden kumaty Wink
Dokładnie jak mówisz!

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#57
Ze względu na wielkość i gęstość wyświetlacza wziąłbym tą XPERIĘ J , tym bardziej , że jak pisałem już wcześniej , Sony ma najlepiej zoptymalizowaną nakładkę na Androida , i nawet te najstarsze XPERIE , zawsze chodziły sprawniej od Samsungów ,a także HTC.
A procka to możesz podkręcać w PC a nie w telefonie , poza tym GHz to nie wszystko, liczy się przede wszystkim sam rodzaj procesora.
Odpowiedz
#58
I do tego w Xperia J jest unowocześniona wersja adreno200 która wydajnościowo nie odbiega od adreno205, a te mali400 w ace2, xperi u czy sola to chwyt marketingowy nie mający nic wspólnego z tym co mają lepsze telefony.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#59
Wiesz Sławsi5 , czy to Adreno 200 czy 205 ,to tak czy inaczej to już leciwe grafiki są, co prawda pozwalają na granie w wiele gier, ale demonami szybkości to już one nie są Wink
No ale w sotsunku do tego SGS Ace to na pewno lepszy wybór.
Odpowiedz
#60
No tak ale nie każdy potrzebuje adreno220 Grin

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości