Kingsoft Antivirus - główny wątek
Kingsoft wspiera Maxthona?


Dodano: 13 gru 2012, 11:20

Jestem też wkurzony, bo kiedy już zapodałem na ich forum paczkę z malware do analizy, i co? Nic. Zero odzewu.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Coś wiadomo już na temat wersji 2013?
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
Coś nie tak chyba jest po ostatniej aktualizacji.
Często dostaję komunikaty o uszkodzeniach ściągniętych z netu plików.
Archiwa z komunikatem nieoczekiwany koniec archiwum, pliki które nie są aplikacją windows...

edit: pomogło odinstalowanie, wyczyszczenie pozostałości i ponowna instalacja.
Więc jest już OK.
360 TSE
Odpowiedz
Miał ktoś może problem z zawieszaniem się programu podczas pełnego skanowania systemu?
Odpowiedz
Ja miałem tak przy pierwszym pełnym skanie. Reinstalacja pomogła. Czy macie jakieś info kiedy wersja 2013 ?
Odpowiedz
Hmm, ja się niestety rozstałem z Kingsoftem po tym jak na stronie, którą normalnie odwiedzam nagle mrugnął mi firefox, potem miałem zmieniony homepage i przestał działać menadżer zadań oraz cmd line. Szkoda, bo ich ochrona USB jest naprawdę fajna. Wrócę może w wersji 2013.
Odpowiedz
uzerrr napisał(a):Hmm, ja się niestety rozstałem z Kingsoftem po tym jak na stronie, którą normalnie odwiedzam nagle mrugnął mi firefox, potem miałem zmieniony homepage i przestał działać menadżer zadań oraz cmd line. Szkoda, bo ich ochrona USB jest naprawdę fajna. Wrócę może w wersji 2013.


Może kolega podzieli się linkiem do tej strony Smile ?
Odpowiedz
Trochę wstyd tak publicznie ;P
Odpowiedz
uzerrr napisał(a):Trochę wstyd tak publicznie ;P



xxx....??? Facepalm

-Edit-
Kolor czerwony jest zastrzeżony.
Następnym razem będzie warn.
ktośtam
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
Przeraża mnie fakt, że na forum Kingsofta odmiesiącanie zagląda żaden moderator...[sic!]
Odpowiedz
Ja do Kingsoft mam mieszane uczucia. Robią ciekawe produkty ale porzucają je w czasie szczytowej popularności (vide KPCD).
Odpowiedz
Czy ten program oferuje jakiś adres mailowy labu gdzie można wysyłać nie rozpoznane pliki ?. Jakoś nie mogę nigdzie znaleźć
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Musisz poszperać po ich forum, bo tam chyba był wątek do wrzucania próbek.
Odpowiedz
Przez miesiąc nie przeanalizowali moich plików...Sad
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
A jak wysyłałeś pliki ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Nie chcę Was martwić ale forum wygląda na opuszczone. Podobno od listopada 2011 nikt z KS nie logował się na forum, słuch o wersji 2013 zaginął.
Sytuacja przypomina tę z KingSoft PC Doctor - najpierw prężny rozwój, kupa aktualizacji, spore plany i nagle... cisza...
Program co prawda dostaje aktualizacje baz ale też ciekawe jak długo. Proponowałbym rozejrzeć się za nowym AV Wink
Odpowiedz
Jakoż że dawno nie bywałem na forum to jestem z lekka "zacofany". To w takim razie co polecacie za AV ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
zbyszek napisał(a):Jakoż że dawno nie bywałem na forum to jestem z lekka "zacofany". To w takim razie co polecacie za AV ?

A to już temat na pogadankę w tym dziale:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink
Odpowiedz
Szkoda, bo podoba mi się ten AV. To idealnie czego potrzebuję. Lekki, z ładnym i czytelnym i prostym interfejsem... Ale jeszcze nic nie jest przesądzone. Pożyjemy zobaczymy i dopiero wtedy będzie można myśleć o "przeprowadzce".
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
Nie wiem jak to wygląda regularnie i przy ochronie realtime, ale mam Kingsofta AV na komputerach domowników i sprawdziłem na jednym on demand kilkoma paczkami.
Wyniki dosyć słabe, jak było 70% to max.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości