Kingsoft Antivirus - główny wątek
Oczywiście mówimy o samej chmurze, bez stacjonarnego silnika? Smile
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Tak, wersja z silnikiem Aviry będzie ciężka niż sama chmurka.
Wiele zależy od tego, czy komputer jest cały / prawie cały czas online.
Odpowiedz
Wie ktoś jak wysłac do nich pliki nie znając chinskich krazkow?
Jag ser mig om och ser
Mitt hem försvinna bort
Min tid där hemma känns
Nu alldeles för kort
Odpowiedz
na forum

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
[Nov 8]Kingsoft Antivirus 2012 SP5.4 Officially Released. Ja jednak czekam na 2013 , w ang. wersji rzecz jasna. Jednak przekonuje mnie dodatkowo silnik Aviry. Dodatkowo posiadam panda cloud pro i jest to lekki zestawik , 1,5 G ram .
Odpowiedz
Pojawiła się wersja 5.5

Z nowości został dodany manager procesów, dodatkowo naprawiono bugi.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Super! Wprowadzili moją sugestię Smile
Odpowiedz
Info ze strony Aviry
Cytat: Kingsoft Internet Security Software Integrates Avira Anti-Malware Engine

Tettnang, Germany & Hong Kong, China --- October 9, 2012 – Security expert Avira announced today that Kingsoft Internet Security Software, China’s leading security software development company, will license and integrate Avira’s anti-malware technology.

Avira’s anti-malware engines will be used in Kingsoft’s consumer PC desktop security software products marketed under its Kingsoft Antivirus and Kingsoft Internet Security brands, as well as its Chinese-language Duba brand.

“As a global Internet security company, Kingsoft uses both in-house technology and trusted partners like Avira to give our customers the best security protection possible,”said Mr. Fu Sheng (傅盛), CEO of Kingsoft Internet Security Software. “Avira technology has a reputation in the industry for quality engineering, low memory consumption, full multi-threading support, high throughput and reliability, and other performance advantages. Best of all, we are able to use Avira’s SAVAPI anti-malware SDK, which makes integrating Avira security technology simple and cost-effective.”

“We are grateful to Kingsoft for their trust in Avira to help to protect their millions of customers,“said Tjark Auerbach, founder and CEO of Avira.“We look forward to a long relationship.”

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
W zestawie z avastem i comodo firewall, koingsoft działą dobrze? Nie gryzą sie ze sobą te softy? I czy lepsza w tym zestawie będzie wersja chumurkowa (lekka) czy full z silnikiem aviry? I jak z alertemi? Na dobrychprogramach w komentarzach ludzie piszą że sporo fałszywych jest, choć komenty z przed kilku miesięcy.
Odpowiedz
ludendorf napisał(a):W zestawie z avastem i comodo firewall, koingsoft działą dobrze? Nie gryzą sie ze sobą te softy? I czy lepsza w tym zestawie będzie wersja chumurkowa (lekka) czy full z silnikiem aviry? I jak z alertemi? Na dobrychprogramach w komentarzach ludzie piszą że sporo fałszywych jest, choć komenty z przed kilku miesięcy.

Jeśli już łączyć to raczej chmurka, bo dwa pełnoprawne antywirusy to raczej ciężko i mogą się gryźć.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
A ja mam pytanie odnośnie wersji z silnikiem Aviry. Obecnie najnowszą wersją zwykłą jest 5.5. A Wersja z silnikiem Aviry?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Galactico napisał(a):A ja mam pytanie odnośnie wersji z silnikiem Aviry. Obecnie najnowszą wersją zwykłą jest 5.5. A Wersja z silnikiem Aviry?


Nie jestem pewny co do wersji z silnikiem aviry ale była ona 3.5 a z strony domowej kingsoft nie ma żadnej informacji o nowszej wersji..
Odpowiedz
Wersja z silnikiem Aviry to 2013. Może do końca grudnia wydadzą angielską wersję.
Odpowiedz
A polecacie instalować tą zwykłą wersję? Jakie są wasze opinie? Kiedyś, jak jeszcze kręciłem testy, to tak słabo sobie poradził. Lecz, ja widzę potencjał w tym sofcie.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
...
Odpowiedz
Ja używam MBAM Pro, więc instaluje.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Na pewno wersję 2013 warto będzie zainstalować.

A tak jak masz antywira, MBAM Pro to myślę, że Kingsofta nie ma sensu dorzucać.
Odpowiedz
Tyle, że Avasta wywaliłem. Ale, że co? Kingsoft i MBAM Pro nie będą współgrać?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
Galactico napisał(a):Tyle, że Avasta wywaliłem. Ale, że co? Kingsoft i MBAM Pro nie będą współgrać?

Jak najbardziej będę ze sobą współpracować Smile
...
Odpowiedz
Wydano dzisiaj nową wersję - Kingsoft AV 2012 SP5.6
Przede wszystkim dodano wsparcie dla kilku nowych przeglądarek.
Więcej tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kurde, mam wielką nadzieję, że do końca roku będziemy wiedzieć więcej informacji o wersji 2013...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości