Nadwrażliwość Aviry na Combofixa ?
#61
VenomX napisał(a):
Ratatui napisał(a):
VenomX napisał(a):Gdybyś był inteligentny wiedziałbyś , ze zdanie to zostało błędnie napisane przez kolegę ale nie zrozumiesz tego bo brakuje ci wiedzy z j.polskiego .


Zdanie jest napisane łamaną polszczyzną ale każdy inteligenty/normalny/myślący człowiek potrafi odczytać sens wypowiedzi... oczywiście zdarzają się przypadki skrajnego kretynizmu vide twoje wypowiedzi.

Przekonamy się kto jest prawdziwym kretynem i jak poprawnie powinno się rozumieć takie zdanie - niebawem .


Z niecierpliwością czekam na walkę kretyna z wiatrakami Smile
Odpowiedz
#62
Szkoda że autor w nawiasie nie wpisał np nie śpiewa Smile
Odpowiedz
#63
Ojjjjooj.... Co narobiłem ? Tera będziemy się kłócić który ma rację Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#64
No popatrz co za pech Grin
Odpowiedz
#65
Dla nas powinna być oddzielna grupa userów,np. Kłótliwy user Grin
Albo Dziecko wrzasku Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#66
Przynajmniej jest zabawnie Grin Forum tętni życiem...
Odpowiedz
#67
A dla kolegi VenomX powinien być dział "Nauczyciel j. polskiego " Grin
Odpowiedz
#68
Zabawne będzie to kiedy udowodnię wam , że jesteście durniami ! - być może jutro wszystko się wyjaśni .
Odpowiedz
#69
VenomX napisał(a):Zabawne będzie to kiedy udowodnię wam , że jesteście durniami ! - być może jutro wszystko się wyjaśni .


Jeja dopiero jutro ? Grin
Odpowiedz
#70
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Zabawne będzie to kiedy udowodnię wam , że jesteście durniami ! - być może jutro wszystko się wyjaśni .


Jeja dopiero jutro ? Grin

Raczej dostępności ludzi na pewnym forum .
Odpowiedz
#71
VenomX napisał(a):Raczej dostępności ludzi na pewnym forum .


A sam nie potrafisz ? Smile
Odpowiedz
#72
Zachowujecie się wszyscy na tym forum panowie jak dzieci w piaskownicy Grin.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#73
A chcesz mi udowodnić, że McAfee nie wyświetla nic.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#74
zbyszek napisał(a):Zachowujecie się wszyscy na tym forum panowie jak dzieci w piaskownicy Wink Grin.


Cicho Smile Będziemy się uczyć j.polskiego teraz Grin

Uczniami będą userzy forum Smile
Nauczycielem VenomX i spółka Smile

mateusz8466 napisał(a):A chcesz mi udowodnić, że McAfee nie wyświetla nic.


Tak samo jak mi udowodnił że Avira nic nie wyświetla Smile
Odpowiedz
#75
@VenomX
Trudno mi jest zrozumieć Twój fanatyzm związany z NODem. Zachowujesz się jak dziecko, które dostało na dwa latka zabawkę i uważa, że nic jej nie dorównuje.
Jak pokazuje moje doświadczenia ale i również test AV comparatives, Avira nie jest antywirusem szczególnie podatnym na fałszywki a NOD32 również pod tym względem nie jest idealny. W ostatnim teście Anti-Malware widać, że bardziej powinieneś się martwić nieskutecznością NODa niż fałszywymi alarmami Aviry.
Zarówno NOD32 jak i Avira Premium posiadają swoje mocne i słabsze strony. Po co bawisz się w esetowego Świadka Jehowy i chcesz na siłę nas uszczęśliwić.
Zapewne napiszesz, że Twój NOD nic nie przepuścił i jest doskonały ale weź poczytaj sobie opinie ludzi na forach, to może trochę ochłoniesz Smile
Odpowiedz
#76
mateusz8466 napisał(a):A chcesz mi udowodnić, że McAfee nie wyświetla nic.


Napisz mu proszę pogrubioną czcionką, większą czcionką, że McAfee wykrył wirusa w Combofixie... Może zrozumie... może...
Odpowiedz
#77
Wątpliwości może rozwiać pewien user Wikipedii - w dodatku admin. Zwróćcie się do niego Smile
A co do tematu: antywirus MUSI - krzyczeć, bekać, piszczeć, wyświetlać monit (niepotrzebne skreślic Tongue) na Combofixa. A dlaczego? Bo Combofix zawiera test wirusa EICAR, który jest sztucznym wirusem i każdy Antiwirus powinien go wykrywać.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#78
Jurek napisał(a):@VenomX
Trudno mi jest zrozumieć Twój fanatyzm związany z NODem. Zachowujesz się jak dziecko, które dostało na dwa latka zabawkę i uważa, że nic jej nie dorównuje.
Jak pokazuje moje doświadczenia ale i również test AV comparatives, Avira nie jest antywirusem szczególnie podatnym na fałszywki a NOD32 również pod tym względem nie jest idealny. W ostatnim teście Anti-Malware widać, że bardziej powinieneś się martwić nieskutecznością NODa niż fałszywymi alarmami Aviry.
Zarówno NOD32 jak i Avira Premium posiadają swoje mocne i słabsze strony. Po co bawisz się w esetowego Świadka Jehowy i chcesz na siłę nas uszczęśliwić.
Zapewne napiszesz, że Twój NOD nic nie przepuścił i jest doskonały ale weź poczytaj sobie opinie ludzi na forach, to może trochę ochłoniesz Smile

Jurek jak widać ty mnie kompletnie nie rozumiesz. Twoje zdania tyczą się dokładnie czego ? urywałeś się z choinki kolego...
Odpowiedz
#79
Są fanatycy Aviry i są fanatycy NODA Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#80
zbyszek napisał(a):Są fanatycy Aviry i są fanatycy NODA Smile


Są fanatycy NOD - a i są

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości