Nadwrażliwość Aviry na Combofixa ?
#41
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a): McAfee też mówi ... że znalazł wirusa !!.


Nadal nie rozumiesz? Smile

kolega tak napisał po czym jest ( nie krzyczy ) - to co jest w nawiasie oznacza , że nie znalazł wirusa ! . Tobie też potrzebna lekcja z j.polskiego !!? .
Odpowiedz
#42
mateusz8466 napisał(a):Rozumiem, po prostu znajduje w nim wirusy,


Może teraz kolega VenomXzrozumie że jednak znalazł McAfee wirusa Smile

EDIT

( nie krzyczy, nie śpiewa, nie dzwoni ) tylko mówi Grin
Odpowiedz
#43
Pablosss napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):Rozumiem, po prostu znajduje w nim wirusy,


Może teraz kolega VenomXzrozumie że jednak znalazł McAfee znalazł wirusa Smile

EDIT

( nie krzyczy, nie śpiewa, nie dzwoni ) tylko mówi Grin

Abderyta by tak zrozumiał jak wy , ja zrozumiałem to inaczej , ponieważ dla mnie to było dość logiczne zdanie !!.
Odpowiedz
#44
VenomX napisał(a):
Ratatui napisał(a):Ja pierdole, ludzie. Antywirus NIE KRZYCZY tylko wyświetla monity. Nauczycie się mówić PO POLSKU. Chyba tylko debil nie może odczytać z tej wypowiedzi, że McAfee wykrył wirusa.

Słuchaj abderyto !! jak masz problemy z inteligencją to weź jakąś książkę od j.polskiego i podszlifuj swoje IQ i następnym razem nie walnij gafy gdy ktoś napiszę zdanie :Cześć, ściągnąłem dziś Combofixa bo chcę sprawdzić czy nie mam śmieci i McAfee też mówi (nie krzyczy) że znalazł wirusa !! .

Widać, że jeszcze nie studiujesz !! małolacie !!.


Niestety głupcy mają to do siebie, że uparcie brną w swojej głupocie... Ale zostawmy go samego, może sam do tego dojdzie Smile Chociaż wątpię...

P.S. Uwaga odnośnie wieku śmieszna i nietrafiona.
Odpowiedz
#45
mateusz8466 napisał(a):Rozumiem, po prostu znajduje w nim wirusy, a tak na prawdę to moduły do usuwania, tak jak niektóre w scannerach online znajdują ;D

Ale kiedy ściągałeś Combofixa nie krzyczał o wirusie ? tak samo jak wtedy jak już został ściągnięty ? dał alert o wirusie wtedy kiedy uruchomiłeś program ? .
Odpowiedz
#46
VenomX napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):Rozumiem, po prostu znajduje w nim wirusy, a tak na prawdę to moduły do usuwania, tak jak niektóre w scannerach online znajdują ;D

Ale kiedy ściągałeś Combofixa nie krzyczał o wirusie ? tak samo jak wtedy jak już został ściągnięty ? dał alert o wirusie wtedy kiedy uruchomiłeś program ? .


Ojjj głupcze SmileEch... nie szkoda mi ciebie w ogóle.
Odpowiedz
#47
VenomX napisał(a):Abderyta by tak zrozumiał jak wy , ja zrozumiałem to inaczej , ponieważ dla mnie to było dość logiczne zdanie !!.


Jak widać nie jest - autor napisał:

mateusz8466 napisał(a): Rozumiem, po prostu znajduje w nim wirusy, a tak na prawdę to moduły do usuwania, tak jak niektóre w scannerach online znajdują ;D


Czytania ze zrozumieniem to chyba Was tam nie uczą Smile
Odpowiedz
#48
Ratatui napisał(a):
VenomX napisał(a):
Ratatui napisał(a):Ja pierdole, ludzie. Antywirus NIE KRZYCZY tylko wyświetla monity. Nauczycie się mówić PO POLSKU. Chyba tylko debil nie może odczytać z tej wypowiedzi, że McAfee wykrył wirusa.

Słuchaj abderyto !! jak masz problemy z inteligencją to weź jakąś książkę od j.polskiego i podszlifuj swoje IQ i następnym razem nie walnij gafy gdy ktoś napiszę zdanie :Cześć, ściągnąłem dziś Combofixa bo chcę sprawdzić czy nie mam śmieci i McAfee też mówi (nie krzyczy) że znalazł wirusa !! .

Widać, że jeszcze nie studiujesz !! małolacie !!.


Niestety głupcy mają to do siebie, że uparcie brną w swojej głupocie... Ale zostawmy go samego, może sam do tego dojdzie Smile Chociaż wątpię...

P.S. Uwaga odnośnie wieku śmieszna i nietrafiona.

Udowodnić ci , że jesteś mało inteligentny ? wstawmy to zdanie na jakimś forum a zrozumiesz to zdanie .
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Abderyta by tak zrozumiał jak wy , ja zrozumiałem to inaczej , ponieważ dla mnie to było dość logiczne zdanie !!.


Jak widać nie jest - autor napisał:

mateusz8466 napisał(a): Rozumiem, po prostu znajduje w nim wirusy, a tak na prawdę to moduły do usuwania, tak jak niektóre w scannerach online znajdują ;D

Kolega miał na myśli , że znajduje wtedy kiedy program zostanie uruchomiony zapewne !! głupcze ! - a to jest już normalne .
Odpowiedz
#49
VenomX napisał(a):Kolega miał na myśli , że znajduje wtedy kiedy program zostanie uruchomiony zapewne !! głupcze ! - a to jest już normalne .


Tłumacz się dalej oj tłumacz Grin
Odpowiedz
#50
VenomX napisał(a):
Ratatui napisał(a):
VenomX napisał(a):
Ratatui napisał(a):Ja pierdole, ludzie. Antywirus NIE KRZYCZY tylko wyświetla monity. Nauczycie się mówić PO POLSKU. Chyba tylko debil nie może odczytać z tej wypowiedzi, że McAfee wykrył wirusa.

Słuchaj abderyto !! jak masz problemy z inteligencją to weź jakąś książkę od j.polskiego i podszlifuj swoje IQ i następnym razem nie walnij gafy gdy ktoś napiszę zdanie :Cześć, ściągnąłem dziś Combofixa bo chcę sprawdzić czy nie mam śmieci i McAfee też mówi (nie krzyczy) że znalazł wirusa !! .

Widać, że jeszcze nie studiujesz !! małolacie !!.


Niestety głupcy mają to do siebie, że uparcie brną w swojej głupocie... Ale zostawmy go samego, może sam do tego dojdzie Smile Chociaż wątpię...

P.S. Uwaga odnośnie wieku śmieszna i nietrafiona.

Udowodnić ci , że jesteś mało inteligentny ? wstawmy to zdanie na jakimś forum a zrozumiesz to zdanie .
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Abderyta by tak zrozumiał jak wy , ja zrozumiałem to inaczej , ponieważ dla mnie to było dość logiczne zdanie !!.


Jak widać nie jest - autor napisał:

mateusz8466 napisał(a): Rozumiem, po prostu znajduje w nim wirusy, a tak na prawdę to moduły do usuwania, tak jak niektóre w scannerach online znajdują ;D

Kolega miał na myśli , że znajduje wtedy kiedy program zostanie uruchomiony zapewne !! głupcze ! - a to jest już normalne .


<olaboga> Kłócicie się tak, że nie wiem czy śmiać się czy płakać Grin
Podczas uruchomienia to normalnie że wył Grin
Ale ściągam to Firefoxem i podczas monitu w Mozilli : Skanowanie na obecność wirusów, McAfee odzywa się Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#51
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Kolega miał na myśli , że znajduje wtedy kiedy program zostanie uruchomiony zapewne !! głupcze ! - a to jest już normalne .


Tłumacz się dalej oj tłumacz Grin

Słuchaj małolacie ! - zdanie to było błędnie napisane ! , tylko głupiec byłby w stanie zrozumieć , że kolega rzeczywiście pisał , że program ten wysyła sygnał o wirusach a dlaczego ? bo to co zawarte jest w nawiasie potwierdza fakt , że program nie wysłał alertu o wirusie ! ale wy tłumoki będziecie się spierać ! po prostu całe zdanie jest błędnie napisane .
Odpowiedz
#52
Cytat: Udowodnić ci , że jesteś mało inteligentny ? wstawmy to zdanie na jakimś forum a zrozumiesz to zdanie .

Nie dość, że głupi to jeszcze debil cytując klasyka...
Odpowiedz
#53
VenomX napisał(a):Słuchaj małolacie ! - zdanie to było błędnie napisane ! , tylko głupiec byłby w stanie zrozumieć , że kolega rzeczywiście pisał , że program ten wysyła sygnał o wirusach a dlaczego ? bo to co zawarte jest w nawiasie potwierdza fakt , że program nie wysłał alertu o wirusie ! ale wy tłumoki będziecie się spierać ! po prostu całe zdanie jest błędnie napisane .


Zdanie jest poprawnie napisane tylko Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem co niejednokrotnie już udowodniłeś - każdy je zrozumiał tylko nie Ty Grin
Odpowiedz
#54
Gdybyś był inteligentny wiedziałbyś , ze zdanie to zostało błędnie napisane przez kolegę ale nie zrozumiesz tego bo brakuje ci wiedzy z j.polskiego .
Odpowiedz
#55
VenomX napisał(a):Gdybyś był inteligentny wiedziałbyś , ze zdanie to zostało błędnie napisane przez kolegę ale nie zrozumiesz tego bo brakuje ci wiedzy z j.polskiego .


Tak się składa że ja i wszyscy poza Tobą zrozumieli ów zdanie. Zapewne zaraz powiesz że nam wszystkim brakuje wiedzy z polskiego Grin
Odpowiedz
#56
Dobrze , zatem udowodnię to w inny sposób .
Odpowiedz
#57
VenomX napisał(a):Dobrze , zatem udowodnię to w inny sposób .


Już się nie mogę doczekać Grin
Odpowiedz
#58
VenomX napisał(a):Gdybyś był inteligentny wiedziałbyś , ze zdanie to zostało błędnie napisane przez kolegę ale nie zrozumiesz tego bo brakuje ci wiedzy z j.polskiego .


Zdanie jest napisane łamaną polszczyzną ale każdy inteligenty/normalny/myślący człowiek potrafi odczytać sens wypowiedzi... oczywiście zdarzają się przypadki skrajnego kretynizmu vide twoje wypowiedzi.
Odpowiedz
#59
Ratatui napisał(a):
VenomX napisał(a):Gdybyś był inteligentny wiedziałbyś , ze zdanie to zostało błędnie napisane przez kolegę ale nie zrozumiesz tego bo brakuje ci wiedzy z j.polskiego .


Zdanie jest napisane łamaną polszczyzną ale każdy inteligenty/normalny/myślący człowiek potrafi odczytać sens wypowiedzi... oczywiście zdarzają się przypadki skrajnego kretynizmu vide twoje wypowiedzi.

Przekonamy się kto jest prawdziwym kretynem i jak poprawnie powinno się rozumieć takie zdanie - niebawem .
Odpowiedz
#60
VenomX napisał(a):Przekonamy się kto jest prawdziwym kretynem i jak poprawnie powinno się rozumieć takie zdanie - niebawem .


Prawdziwym kretynem jest ten kto nie potrafi zrozumieć prostego zdania, tylko Ty nie zrozumiałeś jego znaczenia.

Uwaga

VenomXbędzie nas uczyć polskiego Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości