Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Możesz wszystko robić przy skanie, tylko nie uruchamiać (ENTER), już masz problem skana rozwiązany Smile Szkodniki nie są i nie będą aktywne dopóki nie naciśniesz na nich [ENTER]
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
DO SKANIKU NIE JEST POTRZEBNY ŻADEN CHOLERNY VIRTUAL
Chłopcy, trzeba zmusić slawsiego za wszelką cenę <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Chłopcy, trzeba zmusić slawsiego za wszelką cenę


ha ha haLol
Odpowiedz
Spokojnie, ja tez tak poznawałem świat wąglików Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
tommy504 napisał(a):Spokojnie, ja tez tak poznawałem świat wąglików

o bardzo mądre słowaWink
Odpowiedz
slawsi5 napisał(a):
tommy504 napisał(a):Spokojnie, ja tez tak poznawałem świat wąglików

o bardzo mądre słowaWink


Gorzej, bo nie byłem w temacie, a ty masz wszystko na tacy. Przeskanuj i podaj wynik, resztę skasować.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
no slawsi podawaj wynik z kaspraTongue
Odpowiedz
dobra muszę uciekać - i nie jest to ucieczka ze strachuTongue
do jutra chłopakiGrin
Odpowiedz
Nie podawajcie wyniku KIS-a. Slawsi jutro na pewno poda Smile
Tylko slawsi, nie uznaj mnie za nachalnego wariata: po prostu chcę,żebyś przełamał niepotrzebny strach.
Odpowiedz
Kamil usuń czerwień z podpisu bo Cię modki postraszą.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
CCE 1.6
80/141 56,7%
Odpowiedz
No tak, zaraz usunę Tongue
Odpowiedz
Emsisoft 132/141 (93,6%)rozkręcił się coś ostatnio Grin
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
CIS 2011 - 82/141 (58,2%)

CIS 2011 + MBAM PRO - 128/141 (90,8%)
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):Emsisoft rozkręcił się coś ostatnio Grin


Zawsze jest dobry, jak i reszta skanerów z hitmana Wink
Zawsze na początku skanuję hitmanem, domniemywam, że przekazywanie próbek działaGrin przynajmniej tak powinno być.

I który skaner jest uprzywilejowany? Kasper na pewno nie.

Po raz któryś już obalam to że mimo używam kaspersky, to szanuję inne programy AV i skanery. Więc bez wywodów w stylu "masz AV/IS z d...y ". Ja bez tego programu (AV/IS) . czy obojętnie jakiego, bym też żył i sobie radził w świecie wirusów Smile Kasper został jako baza, bo był najbardziej wiarygodny i tak się przyjęło.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
tommy504 napisał(a):Zawsze jest dobry, jak i reszta skanerów z hitmana Wink
Zawsze na początku skanuję hitmanem, domniemywam, że przekazywanie próbek działaGrin przynajmniej tak powinno być.

I który skaner jest uprzywilejowany? Kasper na pewno nie.


Zbyt szybka reakcja by była by w kilkadziesiąt minut mieli sygnatury dodatkowo baza była z godziny mniej więcej 20:00 a paczka po 21
Ogólnie jak dla mnie Emsisoft najlepiej sobie radzi na świeżynkach choć nie powiem Kacper depcze mu po piętach Tongue

edit:
po dzisiejszej aktualizacji Emsisoft dalej zostawia 9 plików więc wynik bez zmian..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):
tommy504 napisał(a):Zawsze jest dobry, jak i reszta skanerów z hitmana Wink
Zawsze na początku skanuję hitmanem, domniemywam, że przekazywanie próbek działaGrin przynajmniej tak powinno być.

I który skaner jest uprzywilejowany? Kasper na pewno nie.


Zbyt szybka reakcja by była by w kilkadziesiąt minut mieli sygnatury dodatkowo baza była z godziny mniej więcej 20:00 a paczka po 21
Ogólnie jak dla mnie Emsisoft najlepiej sobie radzi na świeżynkach choć nie powiem Kacper depcze mu po piętach Tongue


Jak ściągnę z linków i przeskanuję hitmanem, to z 25-50% jest "swieże" (to ja wysyłam w cloud), zanim wyselekcjonuję .exe, porównam ze starymi, to mija co najmniej 30min. Na końcu skan kasprem dopiero. I co zostaje to wysyłam, skan MBAM/Hitman/VT.


Dodano: środa, 6 lipca 2011, 07:57

Piotrex44 napisał(a):po dzisiejszej aktualizacji Emsisoft dalej zostawia 9 plików więc wynik bez zmian..


Mogą być FP, albo czyste, ja też nie jestem jasnowidzem, bazuję na różnych skanerach. Czasami laby potrzebują nawet minimum tydzień by rozpracować zagrożenie (poznać ze szczegółami co robi malware i zrobić stosowną sygnaturę wraz z czyszczeniem sysa).

Przykład: GPcode, najnowszy wariant, żaden producent nie rozszyfrował go narazie, nawet kasper, co jak kiedyś się szczycił tym, że jako pierwszy go rozkodowywał. Pole do popisu, który pierwszy to zrobi?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
dziś nie będę robił aktualizacji już i poczekam na paczkę, podam wyniki bez aktualizacji oraz po aktualizacji ciekawi mnie czy będzie wielka różnica...
a najlepiej by było jak Byś mógł dać mi znać przed tworzeniem nowej paczki bo wtedy bym go zaktualizował,jest taka możliwość??
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Ja nigdy nie planuję, czy będę robił paczkę, czasami mi się totalnie nie chce, czasami nie mam czasu/robię co innego, ale przeważnie tak pod wieczór zaczynam, po 18:00 (po 12:00-15:00 są dopiero linki wszystkie na malcode). Wolność co do wszystkiego to jest piękna sprawaWink
I jeszcze jedno, nigdy nie ma tak, że jak np. wypuszczam paczkę 2-3-4-dniową, to pewnie wszyscy myślą, że ja wyskanowałem najpierw kasprem. NIE. W ten dzień i w krótkim czasie jak robię paczkę to i tak na samym końcu jest kasper. Nie kumuluję wcześniej i nie chomikuję.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
ok czyli ok 18 ostatnia aktualizacja Emsisoft będzie Wink
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 99 gości