Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
polak900 napisał(a):norton wprowadza kolejny w błąd ludzi, to do nich podobne


Niech określa, tak jak inni producenci, , że jak trojan to niech pisze że trojan.PSW.xxxx
A jak widzę na VT to przeważnie: Trojan.Generic

Ja też jestem Generic Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
bo w nortonie chmura przetwarza większość plików bez nadzoru człowieka i nie nadaje nazw w bluepoincie tez wiekszosc plików była po prostu suspicious
Odpowiedz
Dżizas, zaspamowali miwreszcie pocztę, 5 wiadomości na raz Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
NIS 2011 - 186/199 (93,5%)( malware uruchamiane,Sonar w akcji) 13 plików zostaje - nie usuwa, blokuje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
wreszcie się mu udało dogonić inne AV ciekawe ile dni lub miesięcy trzeba będzie poczekać na podobny wynik jak dziś..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Cool
Odpowiedz
Też mnie zaskoczył pozytywnie, coś się jednak zmienia, bo Sonar kiepsko ostatnio działał, chociaż MBAM nic nie pokazałna szybkim skanie, jednak mam wątpliwości, robie pełny skan systemu, bo process hacker pokazywał mijak dla mnie podejrzany plik svchost.exe, i tu mi nie pasuje, zaraz się okaże, czy Sonar do końca zablokował wszystkie pozostałe, wszak wcześniej wiele usunął, to i tak bardzo dobry wynik Nortona, nawet jak coś przeszło.

Edit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tak jak myślałem, wlazło cholerstwo,mimo, że blokował, ale i tak swoje zadanie spełnił bardzo dobrze i Norton i jego Sonar, jak by miał piach - byłoby po problemie, wyizolowałby to.
Odpowiedz
Ja tam nie oczekuję 100% skuteczności od niego Smile


Dodano: 28 maja 2011 00:06

Andrzej, no i oczywiście dziekuję bardzo za ten mini test.
Odpowiedz
no i gra i tu jest tez tego przyklad

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Kamil - nikt jej nie oczekuje, bo nie da rady, i tyle, rozsądek + program av i możesz być spokojny.
Odpowiedz
Andrzej, to była mała przenośnia Wink
Odpowiedz
BitDefender Antivirus Scanner for Unices 172/19986,43%
Odpowiedz
Przyszedł do mnie sfałszowany e-mail od Youtube, że moje video dostało się do Top Videos i pod linkiem, który wyglądał jak link do Youtube był odnośnik:

Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników


Dodano: 28 maja 2011, 2011 19:17

Raport Anubis:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
tam nic nie ma ciekawego tylko reklama viagry
Odpowiedz
Ja dostaje non stop załączniki na poczcie yahoo z wirusami, oczywiście spakowane.W zasadzie po ostatniej akcji z włamem na gmail, i tak zacząłem korzystać z konta hotmail.
Odpowiedz
mnie dzisiaj przyszedł email z banku santanderSmile najpewniej podobnego charakteru
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Takie czasy...
Odpowiedz
Ja mam full spamu, nie otwieram, usuwam nieznany syf, i nic jeszcze się nie zdarzyło, korzystam z Thunderbirda, na Linuxie z Evolution.
Odpowiedz
Ja staram się korzystać z Gmaila na komórce.
Odpowiedz
No dziś się zbiorę i będzie 26-29.05 malware
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 108 gości