Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
W tej wersji nie mam możliwości wyłączenia Sophosa.
Jednak podczas uruchamiania pojawił się blue screen z tzw early remover Spy Sweepera, gdzie usuwał 8 plików jako Spy Sweeper. Więc jako SpySweeper musi wyłapywać co najmniej 8.
Drugi skan (po aktualizacji sygnatur) dał 241/466 (51,7%) .
Losowo uruchomione pliki (około 20) w trybie: uruchomienie-przepuść, zmiany w rejestrze i połączenie z internetem-blokuj, infekowały system różnymi programami i uruchamianymi skryptami.
Po restarcie system (Win XP) wstał czysty - przynajmniej jak na razie niczego nie znalazłem.
A GData 426/466 (91,6%)
GData+Webroot 436/466 (93,56%)

@Flash999
Podaj Avasta, masz go w opisie, a jeszcze nikt nie dawał.

@zord
Możesz puścić SpySweepera jeszcze raz? Puściłem Webroota u siebie i wykrył o 22 pliki więcej. Zastanawiam się czy to te, które uruchamiałem. Może poszły w chmurę?

Prevx free: 188/466 (40%)
Odpowiedz
nadal 6 sztuk tylkoSad

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Dzięki.
Jeśli pogrzebałeś już w ustawieniach, dałeś wszystko na maxa, to wniosek jest jeden: leżą i kwiczą.
Żałuję, że sobie nie spisałem co u mnie usuwał w early remover.
Odpowiedz
w ustawieniach nie da sie za bardzo zwiększyć skuteczności można tylko włączyć i wyłączyć rożne tarcze a kiedyś był to chyba najlepszy antyspywareWall
Odpowiedz
Avast! 6.0 FREE

340/466 = 72,95%
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
PcTools IS 2011 - 218/466 (46,8%)
Odpowiedz
zord napisał(a):w ustawieniach nie da sie za bardzo zwiększyć skuteczności można tylko włączyć i wyłączyć rożne tarcze a kiedyś był to chyba najlepszy antyspywareWall

Myślę, że to celowa polityka marketingu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kto by kupił coś z półki wyżej, gdyby podstawowy produkt mu dorównywał.
Odpowiedz
wygląda to teraz tak jak by tylko zebrali do kupy kilka programów i swoim własnym się za bardzo nie interesowali
wykrywalność posiada głównie dzięki Sophosowi chmurka z PREVXa nie wiem jaki tam jest firewall ale nie tak dawno ich firewall to była przeróbka Privatefirewall
Odpowiedz
Zeobitteraz 420/466 (90,1%)

andrzej76mam prośbę mógł byś przetestować tego zeobita na któryś z twoich mega paczek standardowym skanem oczywiście byl bym wdzieczny Smile
Odpowiedz
BluePoint Security 2010 - 77/466 (16,5%)("on-demand")

Comodo AV 2011 -367/466 (78,8%)
Odpowiedz
Nie wiem co się z tym BPS dzieje, ale te wyniki Andrzeja mnie załamują !
Przeskanuj kilka razy tym BPS , bo ja go już nie mam, a wiem że nawet kilkunastokrotne skanowanie tej samej paczki dawało kolejne nowe wykryte zagrożenia.
Odpowiedz
zapytaj na ich forum co się dzieje
Odpowiedz
BPS ma czkawkę w wykrywaniu ciekawe
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Skanuje BP-sem kilka razy(5-7), ale bez efektu, wynik ciągle ten sam - zadziwiające zresztą,nie wiem, ale po Waszych wpisach domyślam się, że był o wiele skuteczniejszy wcześniej.
Odpowiedz
Andrzeju, on był na nowościach nawet na samym skanie bezkonkurencyjny Wink
Odpowiedz
facecik napisał(a):Andrzeju, on był na nowościach nawet na samym skanie bezkonkurencyjny Wink


potwierdzam bo Emsi czasami nawet przy nim wymiękał..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
coś przekombinowali i mają zwalony silnik pewnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Polak , przed kim Ty się tak barykadujesz ? Grin
Odpowiedz
Avira AV Free - 429/466 (92,1%)
Odpowiedz
KAV 421/466 (90,34%)
KAV+PANDA CLOUD AV 452/466 (96,99%)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 115 gości