Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
avast! teraz wykrywa:

43/55 = 78,20%
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
ELWIS1 napisał(a):Wszystkie opcje trzeba na Off ustawić. Szczególnie quarantine behavior.

Oraz czasami co jest głupie nacisnąć Update now - mi bez tego nie chciał parę razy załapać nowych ustawieńTongue
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

79 malware z 12.03.2011

Immunet protect plus 70/79 (88,60%)
Avira free+Immunet protect plus 73/79 (92,40%)
Odpowiedz
avast!:

48/79 = 60,76%
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Dopiero jutro postaram się wrzucić paczkę 10-13.03 Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
MBAM - 41/79 (51,9%)

Eset Nod32 - 55/79 (69,6%)

BluePoint Security 2010 - 18/79 (22,8%)
(tradycyjny skan,bez uruchamiania malware)
Odpowiedz
Cieńko ostatnio coś BluePointTongue
Odpowiedz
Chwytał więcej, coś może z ich chmurą.(BP).Mam go od 3 dni i nie poprawia wyników.
Odpowiedz
A-A-M 64/79 (81%)
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
KIS 2011 - 46/79 (58,2%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
jasiekkidawa napisał(a):KIS 2011 - 46/79 (58,2%)
Co mnie dziwi to że KIS zostaje z tyłu na paczkach Elwisa a na Tommego zawsze czołówka Suspicious
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):
jasiekkidawa napisał(a):KIS 2011 - 46/79 (58,2%)
Co mnie dziwi to że KIS zostaje z tyłu na paczkach Elwisa a na Tommego zawsze czołówka Suspicious


Czyżby zagrożenia były "dobierane" ?pod konkretny program av ? Tongue
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
zbyszek napisał(a):Czyżby zagrożenia były "dobierane" ?pod konkretny program av ? Tongue


No wiesz Zbyszek różnie to może być ślepy los lub tak jak mówisz Smile
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):
zbyszek napisał(a):Czyżby zagrożenia były "dobierane" ?pod konkretny program av ? Tongue


No wiesz Zbyszek różnie to może być ślepy los lub tak jak mówisz Smile


Racja. Kiedyś się tu mawiało że czasami udało się avastowi jak "ślepej kurze ziarno znaleźć" a dziś widać avast! bardzo dobrze spełnia swoją rolę jako program av wśród darmówek Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Tommy pewnie zanim wstawi paczkę wysyła wszyściutko do Kaspra i oczwyiście bardzo dobrze Smile.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Hehehe Panowie nie dobieram pod żaden program zagrożeń. Jakby tak było to Avira miała by zawsze 100%. Po prostu daje dużo exploitów, które stanowią teraz duże zagrożenie. Sam Lab z Pandy czy Esetu przewiduje, że właśnie w 2011roku exploity będa bardzo groźne. A na exploitach najlepiej sobie radzi Avira i Avast.

Jakieś 30 minut przed wystawieniem wysyłam to co zostało po Immunet i Avirze lub Emsisoft emergency kit i Avirze w celu sprawdzenia czy pliki są czyste. Jest też tak, że jeden lab uważa plik za uszkodzony, a drugi za malware.
Odpowiedz
CIS 2011 - 40/79 (50,6%)
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
morphiusz napisał(a):Tommy pewnie zanim wstawi paczkę wysyła wszyściutko do Kaspra i oczwyiście bardzo dobrze Smile.


Po mojemu aby była sprawiedliwość to albo do wszystkich AV wysyłane albo do żadnego..


Dodano: 12 mar 2011 19:56

ELWIS1 napisał(a):Hehehe Panowie nie dobieram pod żaden program zagrożeń. Jakby tak było to Avira miała by zawsze 100%. Po prostu daje dużo exploitów, które stanowią teraz duże zagrożenie. Sam Lab z Pandy czy Esetu przewiduje, że właśnie w 2011roku exploity będa bardzo groźne. A na exploitach najlepiej sobie radzi Avira i Avast.

Jakieś 30 minut przed wystawieniem wysyłam to co zostało po Immunet i Avirze lub Emsisoft emergency kit i Avirze w celu sprawdzenia czy pliki są czyste. Jest też tak, że jeden lab uważa plik za uszkodzony, a drugi za malware.


ależ przecież nikt tu nie mówi że dobierasz Grin tylko powiedz mi tą różnicę Tommy KIS czołówka, Ty KIS z tyłu czy nie jest to dziwne Elwis
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
U mnie Avira na tej paczce z dzisiaj 50/79 (63,29%)

Tak więc również bez rewelacji. Tommy pewnie wysyła wczesniej pliki i więcej plików exe u niego w paczkach jest. Stąd zapewne lepszy wynik Kasperskiego.

Wiadomo, że Emsisoft i Immunet protect plus będa miały jedne z najwyższych wyników, jeśli nie najwyższe na paczkach. Po prostu mają aktualnie najlepszą wykrywalność. Oczywiście to moje zdanie.
Odpowiedz
ELWIS1 napisał(a):Wiadomo, że Emsisoft i Immunet protect plus będa miały jedne z najwyższych wyników, jeśli nie najwyższe na paczkach. Po prostu mają aktualnie najlepszą wykrywalność. Oczywiście to moje zdanie.

Też jest takie moje zdanie i mam nadzieję że utrzymają swoją skuteczność dalej.
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 103 gości