Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Jak napisałem wcześniej, nie wykrywa najgorzej. Data aktualizacji wyświetlana w interfejsie McAfee to kolejne sprawdzanie aktualizacji, więc nie łudź się, że pojawią się nowe definicje. Choć nie mówię, że się tak nie zdarzy, może akurat wydadzą odpowiednią aktualizację do tego czasu, lecz ze swojego doświadczenia z tym programem wiem, że szanse są znikome.
Odpowiedz
Troszkę do bazy im wrzuciłem po skanie,jeśli go używałeś- to orientujesz się lepiej i nie przeczę, że tak jest.U mnie gości tylko na virtualu i zapewne nie długo,bo jak się każdy orientuje na forum-testuję wszystkie av dla porównania i na życzenie userów.
Odpowiedz
donq napisał(a):
ELWIS1 napisał(a):21.02.2011

33/44 975%)


Takiego wyniku się nie spodziewałem Smile

Dzisiaj:

Avast 5:

19/44 - 43%

Malwarebytes'' AntiMalware:

33/44 - 75%


Jak ktoś ma specjalne życzenie na jakiegoś antywira, to proszę pisać, mam dużo wolnego czasu.


Bardzo bym prosił o przetestowanie AVG Free na paczkach z lutego Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
Jadę za chwilę skan paczek lutego G-Data, a potem panowie polecimy z AVG.
Odpowiedz
fakt przydałoby się AVG free przetestować ;D chyba nikt go tutaj nie używa ;p
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Wczorajsza paka:

AVG free:

25/44 - 57%

Andrzej, jak będziesz testował AVG na virtualu to przydziel mu więcej RAMu bo jak się aktualizował to mnie coś trafiało.

Jako że jest zapotrzebowanie - sprawdzę lutowe paki.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
Dzięki za info Donq.
Odpowiedz
Andrzeju, testuję już AVG, zajmij się tymi o których pisałeś.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
Skan paczek od 1.02 do 21.02

G-Data AV 2011 - 1646/1745 ( 94,3%)
Odpowiedz
a sprawdź teraz może pjedynczo Avasta i Bitdefendera i zsumuj ich wyniki ;p ciekawe czy wyjdzie to co w G-dacie
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Z tego co wiem, to te dwa słabiej wychodzą niż G-Data,zaraz skan nowego av, którego tu wcale nie było-dzisiaj go znalazłem na VB100.
Odpowiedz
ok, ok to ty tu decydujesz ;p ale jak znajdziesz czas to sprawdz 1 paczke przeskanuj tymi 2 i zobacz czy lepszy bedzie czy gorszy wynik
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Dobra,nie ma problemu,na virtualu jest to czsochłonne i upierdliwe,ale....jak czas pozwoli to pakuję na nim wszystko i skany.Zaraz ten Protector Plus ,a później F-Prot.
Odpowiedz
napewno nie wyjdzie to samo bo producenci dodali juz bazy do produktów. Takie rzeczy robi sie w tym samym czasie a nie w odstępach
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
on to robi mniej wiecej w podobnym czasie wiec wynik nie bedzie bardzo zaklamany. Jeszcze Normana nikt tu nie testował ;d
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Nie kuś mnie Boniaszek z tym Normanem.....!!
Odpowiedz
haha nie kusze Wink a co ? jesteś uprzedzony do niego ? Ja ogólnie z niego nigdy nie korzystałem i jakoś nie zamierzam ;p
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Pobrałem Norman Security Suite,zobaczymy ile jest wart!!!
Odpowiedz
jesteś niemożliwy Crazeczemu go pobrałeś ? Nie sprawdzałeś go nigdy czy też zwykła ciekawość ?
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
Ciekawość co on potrafi,teraz w toku skan Protectorem Plus-piekielnie szybko skanuje,nie obciąża,z tego co widzę jak na razie-skuteczność lepsza niż średnia,płatny,skan na 15 paczkach z lutego,zaraz wynik.


Skan paczek 1.02-15.02

Protector Plus ProfessionalAV - 942/1071 ( 88%)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 106 gości