Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
VenomX napisał(a):To nie mój wymysł . Na stronie producenta masz dokładnie wypisywane od czego jest ten program - co wykrywa , przed czym chroni .


Na pierwszym miejscu wyszczególnione jest spyware i do tego służy głównie ten program. SAS to nie Avira Premium Smile

VenomX napisał(a):A Spyware Doctor uważasz , że nie chroni przed malware ? chroni jak najbardziej ! jak i skutecznie usuwa wszelkie zagrożenia .


Spyware Doctor skutecznie usuwa wszelkie zagrożenia? Bardzo śmieszne Smile
To wywal Noda i zainstaluj sobie Spyware Doctora Smile
Odpowiedz
Panowie znowu zaczyna się kłótnia - napisać można wszystko, praktyka jednak jest inna.
Odpowiedz
Jurek, masz jakieś doświadczenia ze Spyware Doctorem? Czy u ciebie (jak go używałes) też pojawiały się fałszywki podczas skanu (jak w asquared 4 free) niemożność zrobienia update czy niewykrywanie niczego?

Ja używam SAS i MBAM i te dwa programy uważam za najlepsze w klasie antyspyware.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Plati napisał(a):Ja używam SAS i MBAM i te dwa programy uważam za najlepsze w klasie antyspyware.

Jest jeszcze cos takiego jak A-squared Free z silnikiem Ikarusa.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
na forum testowaliśmy ten program i wypadł kilka razy gorzej niż nic nie warty (wg mnie) Spyware Doctor.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):To nie mój wymysł . Na stronie producenta masz dokładnie wypisywane od czego jest ten program - co wykrywa , przed czym chroni .


Na pierwszym miejscu wyszczególnione jest spyware i do tego służy głównie ten program. SAS to nie Avira Premium Smile

EDIT

A Spyware Doctor uważasz , że nie chroni przed malware ? chroni jak najbardziej ! jak i skutecznie usuwa wszelkie zagrożenia .


Spyware Doctor skutecznie usuwa wszelkie zagrożenia? Bardzo śmieszne Smile
To wywal Noda i zainstaluj sobie Spyware Doctora Smile
[/quote]
Po raz kolejny dyskutujesz ze mną nie mając odpowiedniej wiedzy . Programy typu Antispywaresłużą jako dodatkowa ochrona antywirusowa , tak więc nie ma sensu kolego wywalać NODa. Spyware Doctor to program zwalczający wszelkie rodzaje zagrożeń tak samo jak SuperAntiSpywre . Według strony :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest on najwyżej oceniany,zauważ również , że strona ta tyczy się zagrożeń malware ! . SD to bardzo dobry program ,od wielu lat dostępny na rynku , większość testów potwierdza jego wiarygodność, uważam jednak , że MBAM jest lepszy .
Plati napisał(a):na forum testowaliśmy ten program i wypadł kilka razy gorzej niż nic nie warty (wg mnie) Spyware Doctor.

Nie pisz o programie , że jest nic nie wart skoro go nie znasz . Wielu ludzi docenia jest skuteczność , potrafi wykryć iunieszkodliwić masę zagrożeń .
Odpowiedz
@VenomX
Nie potrzebnie się chłopie denerwujesz i obnosisz ze swoją olbrzymią wiedzą. Jak możesz wierzyć w wyczytane głupoty, że SD i SAS wykrywają wszelkie rodzaje zagrożeń. Obudź się SmileIch nazwa najlepiej wskazuje do czego głównie służą!
Odpowiedz
VenomX, uzywalem SD przez wiele miesięcy i mam inne zdanie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Jurek napisał(a):@VenomX
Nie potrzebnie się chłopie denerwujesz i obnosisz ze swoją olbrzymią wiedzą. Jak możesz wierzyć w wyczytane głupoty, że SD i SAS wykrywają wszelkie rodzaje zagrożeń. Obudź się SmileIch nazwa najlepiej wskazuje do czego głównie służą!

Myślę ,że to ty powinieneś się obudzić .Wczytaj się dokładnie do czego służy ten program :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Już w pierwszym zdaniu masz wyraźnie napisane , że program ten jest wysoko oceniany w usuwaniu malware jak i spyware. SD służy do wykrywania , usuwania wszelkich zagrożeń kolego , nie tylko jest od pisany pod spyware ! .
Odpowiedz
VenomX napisał(a):Myślę ,że to ty powinieneś się obudzić .Wczytaj się dokładnie do czego służy ten program :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Już w pierwszym zdaniu masz wyraźnie napisane , że program ten jest wysoko oceniany w usuwaniu malware jak i spyware. SD służy do wykrywania , usuwania wszelkich zagrożeń kolego , nie tylko jest od pisany pod spyware ! .


Chyba za dużo myślisz i za dużo czytasz Smile
Nie piszę, że SAS i SD wykrywają tylko spyware, lecz głównie spyware. Używałem tych programów a ty mam wrażenie, że chyba nie. Zamiast czytać blogi zacznij stosować programy antyspyware Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Myślę ,że to ty powinieneś się obudzić .Wczytaj się dokładnie do czego służy ten program :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Już w pierwszym zdaniu masz wyraźnie napisane , że program ten jest wysoko oceniany w usuwaniu malware jak i spyware. SD służy do wykrywania , usuwania wszelkich zagrożeń kolego , nie tylko jest od pisany pod spyware ! .


Chyba za dużo myślisz i za dużo czytasz Smile
Nie piszę, że SAS i SD wykrywają tylko spyware, lecz głównie spyware. Używałem tych programów a ty mam wrażenie, że chyba nie. Zamiast czytać blogi zacznij stosować programy antyspyware Smile

W wykrywaniu malware radzi sobie równie dobrze jak przy wykrywaniu spyware - nie pisz głupot .Wejdź w google i poczytaj . Odnoszę wrażenie , że wcale nie używałeś tego programu gdyż nie masz pojęcia , że program jest w stanie wykryć masę zagrożeń typu malware .

Obszerny test możesz poczytać tutaj :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
VenomX napisał(a):W wykrywaniu malware radzi sobie równie dobrze jak przy wykrywaniu spyware - nie pisz głupot .Wejdź w google i poczytaj . Odnoszę wrażenie , że wcale nie używałeś tego programu gdyż nie masz pojęcia , że program jest w stanie wykryć masę zagrożeń typu malware .

Obszerny test możesz poczytać tutaj :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Rozmowa z Tobą, to jak rzucanie grochem o ścianę.
Wszelkie zagrożenia wykrywają jedynie najwyższej klasy kompletne antywirusy a nie programy antyspyware. Weź sobie przeskanuj paczkę malware SASem i Spyware Doctorem a potem porównaj wyniki z Avirą Premium i Nodem. Może wtedy zamiast się wymądrzać, zrozumiesz wreszcie o czym piszę.

Ten obszerny tzw. test Smile dotyczy chłopie SD z antywirusem!!!
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):W wykrywaniu malware radzi sobie równie dobrze jak przy wykrywaniu spyware - nie pisz głupot .Wejdź w google i poczytaj . Odnoszę wrażenie , że wcale nie używałeś tego programu gdyż nie masz pojęcia , że program jest w stanie wykryć masę zagrożeń typu malware .

Obszerny test możesz poczytać tutaj :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Rozmowa z Tobą, to jak rzucanie grochem o ścianę.
Wszelkie zagrożenia wykrywają jedynie najwyższej klasy kompletne antywirusy a nie programy antyspyware. Weź sobie przeskanuj paczkę malware SASem i Spyware Doctorem a potem porównaj wyniki z Avirą Premium i Nodem. Może wtedy zamiast się wymądrzać, zrozumiesz wreszcie o czym piszę.

Ten obszerny tzw. test Smile dotyczy chłopie SD z antywirusem!!!

A pomyślałeśo tym dlaczego antywirusy posiadają moduły antyspyware? pomyślałeś również dlaczego mówi się , że antywirusy nie są w stanie wykryć wielu zagrożeń spyware/malware ? podpowiem : programy antywirusowe ich zadaniem przede wszystkim jest ochrona przed wirusami , często nie radzą sobie tak dobrze ze szkodnikami typu spyware/malware , do tego celu zostały stworzone programy antyspyware/malwareaby wykryć to czego nie wykrywają zwykłe antywirusy .Widać , że twoja wiedza na temat bezpieczeństwa komputerowego jest bardzo nikła..
Odpowiedz
VenomX napisał(a):A pomyślałeśo tym dlaczego antywirusy posiadają moduły antyspyware? pomyślałeś również dlaczego mówi się , że antywirusy nie są w stanie wykryć wielu zagrożeń spyware/malware ? podpowiem : programy antywirusowe ich zadaniem przede wszystkim jest ochrona przed wirusami , często nie radzą sobie tak dobrze ze szkodnikami typu spyware/malware , do tego celu zostały stworzone programy antyspyware/malwareaby wykryć to czego nie wykrywają zwykłe antywirusy .Widać , że twoja wiedza na temat bezpieczeństwa komputerowego jest bardzo nikła..


To co napisałeś, to oczywista oczywistość, co absolutnie nie jest dowodem na to, że SAS i SD wykrywają wszelkie zagrożenia . Wykrywają tylko spyware i częściowo malware . Większość ludzi na tym forum to rozumie oprócz Ciebie Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):A pomyślałeśo tym dlaczego antywirusy posiadają moduły antyspyware? pomyślałeś również dlaczego mówi się , że antywirusy nie są w stanie wykryć wielu zagrożeń spyware/malware ? podpowiem : programy antywirusowe ich zadaniem przede wszystkim jest ochrona przed wirusami , często nie radzą sobie tak dobrze ze szkodnikami typu spyware/malware , do tego celu zostały stworzone programy antyspyware/malwareaby wykryć to czego nie wykrywają zwykłe antywirusy .Widać , że twoja wiedza na temat bezpieczeństwa komputerowego jest bardzo nikła..


To co napisałeś, to oczywista oczywistość, co absolutnie nie jest dowodem na to, że SAS i SD wykrywają wszelkie zagrożenia . Wykrywają tylko spyware i częściowo malware . Większość ludzi na tym forum to rozumie oprócz Ciebie Smile

Nie jest prawdą co piszesz . Programy te są skuteczne równieżw wykrywaniu trojanów jak i innych zagrożeń. Widać również , że jesteś z PISUWink - fuuj .Skoro już piszesz o swojej oczywistej oczywistości pomyśl jakby antywirus działał bez ochrony antyspywerowej . Jest wiele trojanów niewykrywalnych przez typowe antywirusy tak samo keyloggery jak i spyware , do tego służą programy antyspywerowe/malware, które wykrywają to czego nie są w tanie wykryć zwykłe programy antywirusowe . Według mnie jesteś kłamcą bo gdybyś naprawdę korzystał z dobrych programów wiedziałbyś , że potrafią wykryć masę trojanów jak i innych zagrożeń . Powtarzać nie będę - programy antywirusowe są stworzone przede wszystkim do walki z wirusami !
Odpowiedz
wszystko ok, ale polityki tu nie chcemy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
@VenomX

Gdyby programy antyspyware wykrywały masę innych zagrożeń, to byłyby programami antywirusowymi wyposażonymi w ochronę antyspyware, tak jak np. Avira Premium. Poza spyware, nie wykrywają masę zagrożeń, tylko niewielką część. Zachęcam do przeskanowania dowolnej paczki z wirusami i malware. Ja to już robiłem Smile

Wyzywanie mnie od kłamców nie było konieczne a tym bardziej uzasadnione!
Odpowiedz
Jurek napisał(a):@VenomX

Gdyby programy antyspyware wykrywały masę innych zagrożeń, to byłyby programami antywirusowymi wyposażonymi w ochronę antyspyware, tak jak np. Avira Premium. Poza spyware, nie wykrywają masę zagrożeń, tylko niewielką część. Zachęcam do przeskanowania dowolnej paczki z wirusami i malware. Ja to już robiłem Smile

Wyzywanie mnie od kłamców nie było konieczne a tym bardziej uzasadnione!

Dokładnie się wczytaj w to co napisałeś i raz jeszcze przeanalizuj te zdania, ponieważ zdania te nie mają żadnego sensu . Programy tego typu są w stanie wykryć większość zagrożeń typu malware, antywirusy zaś są w stanie wykryć większość niebezpiecznych wirusów . Zrozumiałeś różnicę? Poza tym gdybyś był mądrzejszy wiedziałbyś , że programy antyspywerowe zaistniały nie po to aby nie mieć żadnego celu ! stworzono je gdyż zwykłe antywirusy sobie nie radziły z pewnymi zagrożeniami...Tego niestety nie rozumiesz...
Odpowiedz
Zanim się kłócić zadajcie sobie pytanie do jakiej kategorii zaliczane są programy o jakich mówicie. Mnie się wydaje że do kategoriiprogramów antyspywareco jednoznacznie mówi do jakich celów głównie zostały stworzone, to że przy tym wykrywają pewne inne szkodniki nie znaczy że są do tego stworzone.
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Zanim się kłócić zadajcie sobie pytanie do jakiej kategorii zaliczane są programy o jakich mówicie. Mnie się wydaje że do kategoriiprogramów antyspywareco jednoznacznie mówi do jakich celów głównie zostały stworzone, to że przy tym wykrywają pewne inne szkodniki nie znaczy że są do tego stworzone.

Ludzie błędnie to rozumują, ponieważ często w nazwie danego programu występuje słowo spyware i od razu myślą , że program jest w stanie właściwie tylko to wykryć , prawdą jest , że tego typu programy często zaliczane się do kategorii malware, oczywiście zostały napisane one pod spyware , jednak z innymi zagrożeniami radzą sobie równie dobrze .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości