Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Po ArcaVirze nie oczekiwałbym wyniku większego jak 40% Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Zobaczymy jak dodają do baz próbki, w końcu to nie to samo co 0-day.
Odpowiedz
facecik napisał(a):Dokładnie, mi w Vipre pokazało ponad 2600 wykrytych Wink


to wynika z tego ile pakerów obsługuje dany antywir ;-) z tego porównania f-secure wygląda kiepsko (z moich obserwacji wynika że dr web obsługuje astronomiczna liczbęformatów co powoduje iż liczba skanowanych obiektów jest wielokrotnie wyższa niż rzeczywistych plików)...
Swoją drogą jakie jest Wasze zdanie na tematVipre? Mam jeszcze do marca ważną licencję na tego antywira ale jakoś nie używałem.
Odpowiedz
Szczerze, to Vipre, może w przyszłości odnieść sukces, ale musi dodać obsługę kilkunastu języków, zrobić wielojęzyczną stronę główną, poszerzyć reklamę i zmienić interfejs. Wtedy ten program, może zyskać naprawdę spore uznanie.
Odpowiedz
No więc podaję Avirę !
1608/1743 92.25%
Odpowiedz
No proszę zapomniana Avira bardzo dobrze wypadła Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
facecik napisał(a):No więc podaję Avirę !
1608/1743 92.25%

Jakby Avira poszła w taką stronę, co wyżej pisałem na temat Vipre, to byłaby królową. Grin
Odpowiedz
Testuje ktoś ArcaVira? Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
Arcavir max 30%. Nie ma sensu go testować, chyba tylko po to by się pośmiaćSmile
Odpowiedz
ELWIS1 napisał(a):Arcavir max 30%. Nie ma sensu go testować, chyba tylko po to by się pośmiaćSmile

Zawsze jest sens testować, w końcu po to te testy są, by porównać te produkty.
Odpowiedz
Pascal no tak... zależy z jakiej strony spojrzeć. Ja testuje obecnie tylko to, co bym kupiłSmile
Odpowiedz
ELWIS1 napisał(a):Pascal no tak... zależy z jakiej strony spojrzeć. Ja testuje obecnie tylko to, co bym kupiłSmile

No cóż... Niektórzy kupują i ArcaVira...
Odpowiedz
F-secure update: po "wylczeniu" plików

1558/1743 (89.39)
Odpowiedz
Kto pokona Avirę ?
Tylko Gdata pewnie , czyli jakby nasze wyniki pokrywają się z AV-Comparatives.
Odpowiedz
Ja jestem zadowolony z wyniku Avasta Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
Ładnie wyszły te testy, wszyscy dotychczasowi "uczestnicy" dość dobrze się sprawili.
Odpowiedz
facecik napisał(a):Kto pokona Avirę ?
Tylko Gdata pewnie , czyli jakby nasze wyniki pokrywają się z AV-Comparatives.


hmmm...
zastanawia mnie ile z wykrytych "wirusów" to false positives. Moje doświadczenia z Avirą w tym względzie były dość złe. Kiedy ja jej używałem (ponad rok temu) miała wysoką wykrywalność, ale też była zdecydowanie zbyt czuła jak na mój gust. Zastanawiam się czy wysoki wynik Aviry w tym teście też nie jest tym spowodowany.
Odpowiedz
Avira od jakiego dłuższego czasu zanotowała znaczną poprawę jeśli chodzi o FP(AV-Comparatives), także nie sądzę ,żeby aż tyle spośród wykrytych przez nią było FP( jeśli w ogóle jakieś się jej przytrafiły na tak małej ilości) ,aby wynik był wiele niższy.
Odpowiedz
Podsumowującwygląda to tak Smile

1743 malware

1. Avira- 92,25%
2. COMODO - 90,13%
3. VIPRE - 90,01%
4. F-SECURE - 89,39%
5. NOD32 - 88,86%
6. AVG - 87,66%
7. KASPERSKY - 87,66%
8. AVAST - 87,20%



EDIT:

Avast się zaktualizował. Zeskanuję to co zostało pominięte przez Avasta. Ciekawe ile wykryje po tej aktualizacji Smile

EDIT:

Po aktualizacji Avast wykrył 1 szkodnika Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
Bardzo ładne zestawienie. Ja już znam wynikComodo,Avasta i Immuneta na 40 k samplach, ale nie podamSmile
Teraz zapuszczam MSE:crazy:
Nastawiam budzik gdzieś na 4:00, włączam usuwanie.
Nastawiam budzik na 6:00, zapuszczam Avire Wink.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 111 gości