Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Pablosss napisał(a):Ciekawe dlaczego MBAM podczas skanowania tej instalki z prawokliku nie widzi w nim zagrożenia?

Widzi jak najbardziej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Fakt, już widzi Smile Skanowałem wcześniej i nie widział.
Odpowiedz
Firefox blokuje tą witrynę:

"Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!

Witryna 94.247.3.147 została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa."

ESET nie reaguje.................................
Odpowiedz
NOD - nic
Avira - jakiegoś exploita

Musiałem wyłączyć monity z FF bo blokowała.
Odpowiedz
Program ( ochrona w czasie rzeczywistym) automatycznie wysyła alert przy próbie uruchomienia pliku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
A Avast wykrywa w tym konia trojańskiego Smile automatycznie blokując dostęp do tej strony
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
o widzę że na nowo odżył post sprawdzacie różnymi progsami dobrze dobrze
WIN11
Ventura
Odpowiedz
może was to zainteresuje ale safari for mac sam blokuje dostęp do strony

macie screen:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



pozdrowieniaSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Ci którzy jeszcze niewiedzą jaki program jest lepszy : SSA czy MBAM odpowiadam , że zdecydowanie ten drugi. SUPERAntiSpyware nie wykrywa tego trojana w żaden sposób , pozwala na uruchomienie pliku instalacyjnego . Malwarebytes'' Anti-Malware jest naprawdę bardzo skuteczny !
Odpowiedz
VenomX napisał(a):Ci którzy jeszcze niewiedzą jaki program jest lepszy : SSA czy MBAM odpowiadam , że zdecydowanie ten drugi. SUPERAntiSpyware nie wykrywa tego trojana w żaden sposób , pozwala na uruchomienie pliku instalacyjnego . Malwarebytes'' Anti-Malware jest naprawdę bardzo skuteczny !


pisałem już że SAS nie jest tak dobry jak się by mogło wydawać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Ja od zawsze uważałem , że MBAM jest lepszy .
Odpowiedz
VenomX napisał(a):Ja od zawsze uważałem , że MBAM jest lepszy .


wiem gdzieś o tym pisałeś
WIN11
Ventura
Odpowiedz
VenomX napisał(a):Ci którzy jeszcze niewiedzą jaki program jest lepszy : SSA czy MBAM odpowiadam , że zdecydowanie ten drugi. SUPERAntiSpyware nie wykrywa tego trojana w żaden sposób , pozwala na uruchomienie pliku instalacyjnego . Malwarebytes'' Anti-Malware jest naprawdę bardzo skuteczny !


SAS jest programem antyspyware i doświadczyłem tego, że bardzo skutecznym. MBAM to soft antymalwerowy i jest bardziej skuteczniejszy w szerszym zakresie ale nie w przypadku oprogramowania szpiegowskiego. To kompletne pomylenie pojęć i funkcji programów.
Odpowiedz
zbyszek napisał(a):
p!otr@$ napisał(a):ktoś pisał że avast blokuje a mi nie i niewykrywa lolGrin


A ja zainstalowałem dziś Avasta i mi zablokował stronę Smile


no mi avast nic nieblokuje na stronie, po sciągnieciu pliku na dysk niewykrywa przy skanie nawetSad
Odpowiedz
A jak masz skonfigurowanego Avasta ?. U mnie jest poziom WYSOKI na każdym komponencie.
Zobacz sam jak Avast wykrywa:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
dałem własne ustawienia zaznaczyłem wszystkie scanowania ,avira gowno dalej tez wykrywa
zato mi spybot wykrywa chche
Odpowiedz
A daj w Avaście na poziom WYSOKI
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
F-Secure nie wykrywa niczego. Na stronie pojawiają się jakieś "krzaczki". Jestem ciekawy, czy to fałszywy alarm, czy może mam już zawirusowanego kompa? Smile
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Hehehehe zobaczcie jak działa strona Avasta Tongue
Odpowiedz
Jeśli nie jesteś pewien czy masz zawirusowanego kompa to przeskanuj go sobie np. jakimś skanerem online np. Kaspersky Smile
Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Hehehehe zobaczcie jak działa strona Avasta Tongue


Co to ma do działania programu Avast ? Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości