Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
zbyszek napisał(a):Bo Avira na tej stronce całkowicie się wykłada i nie daje żadnego alarmu.


Daje alarm w momencie pojawienia się pliku install.exedo pobrania a to on stanowi największe zagrożenie.
Odpowiedz
Dała w późniejszymczasie ostrzeżenie podczas pobierania pliku, a Avast od razu dał alert że strona jest zagrożona - i dalej już nie muszę wchodzić - to mi wystarczy Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
zbyszek napisał(a):Dała w późniejszymczasie ostrzeżenie podczas pobierania pliku, a Avast od razu dał alert że strona jest zagrożona - i dalej już nie muszę wchodzić - to mi wystarczy Smile


mnie blokuje stronę masz screena dobrze sobie popatrz
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Chyba każdy to widzi że blokuje, niepotrzebnie się burzysz. Dziwne jest to ze wersja 9 blokuje a 8 nie.
Odpowiedz
Wersja zakupiona w pełni legalna blokuje, widziałem screena. A wersje z promocji nie blokują. Dlaczego ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
Też chciałbym wiedzieć co ma piernik do wiatraka Smile
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Chyba każdy to widzi że blokuje, niepotrzebnie się burzysz. Dziwne jest to ze wersja 9 blokuje a 8 nie.


nie burzę się, a to jest rzeczywiście dziwne, a jak masz ustawione webguard?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
W moim przypadku jak miałem Avirę to miałem wszystko na maxa ustawione tzn heurystyka i inne i zero rekacjiSmile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
polak900 napisał(a):a jak masz ustawione webguard?


Maksymalne.
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):
polak900 napisał(a):a jak masz ustawione webguard?


Maksymalne.


ja mam deny access w reakcjach na zagrożenie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
polak900 napisał(a):ja mam deny access w reakcjach na zagrożenie


To akurat nie ma wpływu na wykrywanie, ma tylko wpływ na podejmowaną akcję po wykryciu.
Odpowiedz
polak900 napisał(a):
Pablosss napisał(a):
polak900 napisał(a):a jak masz ustawione webguard?


Maksymalne.


ja mam deny access w reakcjach na zagrożenie


I tak ja miałem w webguard ustawione na deny access
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
polak900 napisał(a):nie wiem dlaczego ale nowa avira 9 beta wykrywa w tym pliku coś takiego:

macie tutaj screen z mojego scanu na żądanie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



przypominam że wersja 9 aviry wykrywała ten syf już wczęśniej przed wysłaniem pliku

macie screen pod linkiem powyżej

to znaczy że avira 9 będzie warta świeczki
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Fakt, wykrywała i to heurystyką Smile
Odpowiedz
Zabieram się do ściągania Avira Premium Security Suite 9 beta Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
zbyszek napisał(a):Zabieram się do ściągania Avira Premium Security Suite 9 beta Smile


spokojnie nie zmieniajcie tak szybko zdania tego nie miałem na celu, poza tym jest to wersja beta, może ale nie musi stwarzać problemy np ostatnio była aktualizacja jakieś 7 mega, i za pierwszym razem nic nie zaktualizowało chociaż pobierał pliki, a z drugim już było ok, i jest pomieszany język interfejsu trochę angielskiego i niemieckiego.
chciałem żeby użytkownicy aviry byli zabezpieczeni przed tym zgrożeniemSmile

napisali że największe zagrożenie stanowi właśnie plik exe, strona jest bezpieczna.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
A ja mam inne pytanie Smile
Odpowiedz
to tylko można sprawdzić używając dłuższyczas razem oba pakiety, ale tak cz inaczej to jednak na Windowsie trochę jest niebezpieczne
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Nic z tego już nie rozumiem. Zainstalowałem Avirę 9 i podnosi alarm dopiero podczas pojawienia się pliku install.exe. Rozumiecie coś z tego?
Odpowiedz
nie rozumiem tego trochę to dziwne
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości