Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
wykrywa to czy tylko hipsem blokujesz ?
Odpowiedz
Nie...po ściągnięcie na dysk...nic nie wykrywa(z tych instalatorków) wszystko trzeba uruchamiać...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
jak cache to są to nieaktywne śmieci
WIN11
Ventura
Odpowiedz
to ustaw sobie czyszczenie po zamknieciu przeglądarki i tyle
Odpowiedz
jak antywirek nie wykrywa to lypa skąd ktos ma wiedzieć że ma to sam blokować ?
Odpowiedz
Ja też nie wiem jak to jest z tym antyvirkiem...niby działa...ale wszystkie decyzje trzeba podejmować za niego...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Wygląda na to że ten antywirus w OA wykrywa tylko aktywne zagrożenia ,a do tego wymaga decyzji od użytkownika Smile
To taki zestaw dla Pro userów jakby.
Odpowiedz
ignatiusdorn napisał(a):Meir, ale jak OA++ blokuje te pliki? automatycznie blokuje po uruchomieniu czy wymaga twojej decyzji? Pewnie jest komunikat, że plik jest zainfekowany, co chcesz zrobić? alboplik taki a taki został uruchomiony przez... co chcesz zrobić?


Nic automatycznie nie blokuje...wszystkie decyzje podejmujesz za niego...niepotrzebnie się tak z Lunaticem nakręcaliśmy tym pakiecikiem... sposób działania tego dwusilnikowego antyvirka to porażka...a to monity w których musisz podejmować decyzje:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Dzięki temu że nie skanuje w locie, nie obciąża komputera Smile
A hips i tak nie dopuści do infekcji, ale faktycznie nie jest to program dla laików.
Mi się ten pakiet zaczyna bardzo podobać, a jak widać w teście Eru ten sposób ochrony (skanowania tylko podczas uruchomienia ) jest dość skuteczny .
A to ,że automatycznie nie blokuje każdego zainfekowanego pliku, to nie widzę problemu, bo zagrożenie nieaktywne nie jest niebezpieczne.
Ważna jest skuteczność, a ta jest wysoka jak widać.
Jak używasz DW to też możesz mieć na dysku mnóstwo nieaktywnych zagrożeń , tu jest podobnie jakby, no ale może się mylę , niech się wypowie ktoś z Pro userów naszego forum Wink
Odpowiedz
Jurek nie mów mi jakie są róznice miedzy DW a OA,bo mnie załamujesz .Powtarzasz się strasznie, już chyba wszystkie regułki od naszych Pro userów na pamięć wyklepałeś, za to za grosz nic z tego nie rozumiesz.
A na marginesie to widać nie używałeś OA++ ani nawet zwykłęgo OA free , bo te programy praktycznie nie zadają żadnych pytań , jeśli nie ma zagrożeń , ani nic nowego nie instalujesz , więc nie gadaj głupot.
Te program siedzi u mnie drugi dzień i nie musiałem nic zatwierdzać jeszcze , po prostu nie wiesz jaka jest widocznie zasada jego działania, a jak zwykle musisz coś napisać. Bez odbioru.

edit : i dziwisz się że są kasowane Twoje posty Grin
Odpowiedz
Nowy rogue/Fake AV panowie, nawet multilanguage, w tym PL, zwie sie "ROGUE.Win7Antispyware2010":

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Kod:
http://www.sendspace.com/file/ocyhkf

pass: infected


Szczególy na forum MBAM:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Przytrzymal ich troche ten syf, z reguly sa do 3 godzin sygnatury Grin


P.S. od wczoraj zaraz jak sie ukazal i wyslalem do k-labu, nie ma odpowiedzi jeszcze Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
moje zabezpieczenie go wykrywa już:
sophos for mac wykrywa Troj/FakeAV-AQU
WIN11
Ventura
Odpowiedz
polak900 napisał(a):moje zabezpieczenie go wykrywa już:
sophos for mac wykrywa Troj/FakeAV-AQU


Ale na pliku na najechaniu czy jak próbujesz uruchomić? Smile nie wiem jak jest na macu ;P

Podobno trudny do wyplenienia Smile

Na x64 systemie windows nie mają na razie jak go wywalić, próbują ręcznie skryptami.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
MSE rozpoznaje - ale z PPM i to po rozpakowaniu bo używam On-demand Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
tommy504 napisał(a):
polak900 napisał(a):moje zabezpieczenie go wykrywa już:
sophos for mac wykrywa Troj/FakeAV-AQU


Ale na pliku na najechaniu czy jak próbujesz uruchomić? Smile nie wiem jak jest na macu ;P


jak ściągnąłem nic bo chronione hasłem jak wpisałem hasło i rozpakowane od razu monit czyli realtime
WIN11
Ventura
Odpowiedz
polak900 napisał(a):
tommy504 napisał(a):
polak900 napisał(a):moje zabezpieczenie go wykrywa już:
sophos for mac wykrywa Troj/FakeAV-AQU


Ale na pliku na najechaniu czy jak próbujesz uruchomić? Smile nie wiem jak jest na macu ;P


jak ściągnąłem nic bo chronione hasłem jak wpisałem hasło i rozpakowane od razu monit czyli realtime


Czyli na samym pliku instalatora ci wykrywa, kasper milczy
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
McAffe 2010 ma gdzieś tego wirusa ;/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
w McAfee 2010 sa jakieś problemy z bazami online z tego co zauważyłem sa aktualizowane z opóźnieniem w stosunku do stabilnej wersji bo według vt powinien go wykrywać
Odpowiedz
Avast 5, też krzyczy od razu przy wypakowaniu
Odpowiedz
Wkurzyłem się, uruchomiłem go na zdrowym sysie XP, jako "bezpieczne uruchamianie" w KIS, siedzi w trayu w ramce seledyn i daje monity, niemożna go wyłączyć Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości