Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Kingsoft Free Cloud Fake AV 19/54
Keylogger McAfee - brak reakcji ( program zainstalował się)

Fake Av po restarcie zabiły Kingsofta :-(
Odpowiedz
Bitdefender IS 201352/54 96,2%

89 files - Identified as malicious on VT

67/89 75,2%
Odpowiedz
tomatto007 napisał(a): 89 files - Identified as malicious on VT
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników


Eset 68/89 (76,40%)
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiedziałem, że FakeAV mają bloker złośliwych stronCool
Odpowiedz
Anonymous And Ghost Shell - FBI

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


E-mail and Password ; ]
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
McAlex napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiedziałem, że FakeAV mają bloker złośliwych stronCool


Wink
Odpowiedz
Barti18 napisał(a):Pierwszy raz coś takiego widzę,ciekawostka po proszę o link do Hosta


Wirusiki z paczki Tachiona, tak reagują na stronkę Bitdefendera .Grin
Co ciekawe Kingsoft nie potrafi ich zabić, ale po kilku restartach uruchomił się i odblokował system. Wredne wirusy zablokowały za to Internet Explorera.Tongue
Kingsoft ma jednak menedżer procesów, którym zabiłem FakeAV. Co ciekawe wedle antivirusa wirusy miały status " Secure"
Odpowiedz
McAlex napisał(a):
Barti18 napisał(a):Pierwszy raz coś takiego widzę,ciekawostka po proszę o link do Hosta


Wirusiki z paczki Tachiona, tak reagują na stronkę Bitdefendera .Grin
Co ciekawe Kingsoft nie potrafi ich zabić, ale po kilku restartach uruchomił się i odblokował system. Wredne wirusy zablokowały za to Internet Explorera.Tongue
Kingsoft ma jednak menedżer procesów, którym zabiłem FakeAV. Co ciekawe wedle antivirusa wirusy miały status " Secure"


Domyślałem się że blokował stronkęz AV pod pretekstem szkodliwego hostu na tej zasadzie on działa.
Odpowiedz
Barti18 napisał(a):Domyślałem się że blokował stronkę z AV pod pretekstem szkodliwego hostu na tej zasadzie on działa.


W sumie to każdą stronkę blokował. Sprytny jest.
Odpowiedz
McAlex napisał(a):
Barti18 napisał(a):Domyślałem się że blokował stronkę z AV pod pretekstem szkodliwego hostu na tej zasadzie on działa.


W sumie to każdą stronkę blokował. Sprytny jest.


Nie byle kto je tworzy, dość pojętni ludzie tylko przykre,że wykorzystują to w takich celach swoją wiedzę Sad
Odpowiedz
54 FakeAV - System Protection Progressive z dnia 2013-01-07

TP2013

52/54 (96,2%)
Odpowiedz
KIS 2013:
54/54 ( 100% )


Dodano: 07 sty 2013, 22:51

KIS 2013:
69/89 ( 77,5% )
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
2012.12 SG MalwareMixPack 10000 samples by tommyklab:

Tu są moje testyTongue . Testowałem 3 typowe antywirusy (Trustport, Kingsoft, Webroot) jak i 3 skanery on-demand (Malwarebytes, eScan (silnik BItdefendera), Dr. Web Cureit) + dodałem wyniki już podane. Najlepsza czwórka to w kolejności: Kaspersky, Trustport, Emsisoft, Avasti zaraz za nim eScan . Webroot, Kingsoft i Dr. Web nieco dalej z wynikami poniżej 90%.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Najgorzej (?) wypadł Malwarebytes - wynik jest z loga po skanowaniu, bo niestety przy usuwaniu plików się zawieszał, więc nie wiem czy po usunięciu byłoby lepiej... None

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
@gr83 , miałem taki sam wynik Emsi , może ktoś zrobi paczke 15k , kiedyś?Beer
EIS 12  HITMAN  


Odpowiedz
myciu1974 napisał(a):miałem taki sam wynik Emsi


No bo to jest Twój wynikGrin

Cytat: dodałem wyniki już podane
Odpowiedz
Malwarebytes nie jest programem typowo antywirusowym, nie "zbierają" wszystkich wariantów plików (dużo ich heurystyka wykrywa), ich interesują tylko najnowsze malware do 3 miesięcy wstecz (czynne, aktywne malware najlepiej prosto z maszyny ofiary) . Tak, że jeśli w paczce są starsze/stare pliki to może nie wykrywać.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
tommyklab napisał(a):Malwarebytes nie jest programem typowo antywirusowym, nie "zbierają" wszystkich wariantów plików (dużo ich heurystyka wykrywa), ich interesują tylko najnowsze malware do 3 miesięcy wstecz (czynne, aktywne malware najlepiej prosto z maszyny ofiary) . Tak, że jeśli w paczce są starsze/stare pliki to może nie wykrywać.


Many thanks tommyklabfor explanation Tongue

1. That malware samples submitted have been verified to not be detected by our most current database.
2. That the malware samples are no more than 3 months old, having been lifted from a live source URL or harvested from an infected computer.

Grin
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
130 malware by tachion z dnia 2013-01-08
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Odpowiedz
AVG IS 2013119/130 91,5%

Bitdefender IS 2013123/130 94,6%
Odpowiedz
130 malware by tachion z dnia 2013-01-08

TP2013
127/130 (97,7%)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 104 gości