OA Blocklist Manager
#41
Nieźle bardzo imponująca lista blokowanych adresów licząc razem 317456 Smile
Odpowiedz
#42
Dodaj do tego HOSTS - w przypadku MVPS około 17 tysięcy, w przypadku HPHOSTS ponad 250 tysięcy. W najlepszym przypadku będzie to ponad pół miliona wpisów.
Pamiętajcie że liczba wpisów nie oznacza liczby blokowanych adresów - wśród adresów IP są także przestrzenie blokowanych IP, np. 88.88.88.1-88.88.88.50 - czyli 50 adresów w jednej linii.
Odpowiedz
#43
A jak jest z wydajnością oa po użyciu tych wszystkich list? Gdzie ktoś pisał że jak jest sporo tych adresów to z oa są jakieś problemy.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#44
Jest 100% CPU przy dodawaniu blocklisty, ale jest to czynność jednorazowa.
Odpowiedz
#45
1.0.0.2:
√ zdecydowałem się uznać program w wersji 1.x za gotowy Smile
√ ostatnie poprawki wyglądu okna logu aktualizacji
√ naprawiono dwa wycieki pamięci
√ przygotowania pod nowe funkcje w przyszłości
Zajęło mi to 48 dni.
Najnowsze blocklisty wysłane na serwer. Procedura jest standardowa - odpalić, skonfigurować blocklisty, pobrać zestaw blocklist, potem włączyć OA i w Firewall->Blocklists dodać kolejno pliki (znajdują się w podkatalogu blocklists).
Jeśli będzie mus do wydania drugiej wersji, to mam już pewne plany:
- aktualizacje przyrostowe
- aktualizacje programu
- sprawdzanie sumy kontrolnej blocklisty
- zarządzanie plikiem HOSTS
Odpowiedz
#46
Brawo Gieniu, jak znajdę kiedyś dłuższą chwilę to przetestuję twe dzieło. Aczkolwiek osobiście korzystam z MBAM Pro do blokowania podejrzanych IP Wink
...
Odpowiedz
#47
1.0.3.0:
√ drobne poprawki w interfejsie (StatusBar w oknie aktualizacji lepiej działa, dopasowano niektóre elementy)
√ Zapisywanie logu aktualizacji do pliku tekstowego (PPM na wyciąg z logu)
Blocklisty są sukcesywnie aktualizowane, ostatnia synchronizacja była wczoraj.


Dodano: 14 mar 2012, 18:07

Apps na Softpedii!!!!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Huraaa!!!!!!!
Odpowiedz
#48
Gratulacje.
Odpowiedz
#49
Nic tylko pogratulować Beer
Odpowiedz
#50
Wrzuć reklamę safegroup Tongue
Gratulację za taki sukces Smile
Odpowiedz
#51

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#52
nice Gieniu Smile
Odpowiedz
#53
Gieniu teraz tylko toolbar Ask-a do instalki i kasa leci Grin...Gratuluje!
Odpowiedz
#54
Wykluczone są jakiekolwiek Aski, Babylon i inne toolbary, podobnie jak Open Candy. Wszystko jest darmowe, z opcją darowizny na Paypal (w about jest przycisk) - kto chce wyrazić swoją wdzięczność, może podarować dowolną sumę. Nie jest obligatoryjne.
Poza tym przyrzekłem sobie, że każdego miesiąca 50% sumy wszystkich datków przekażę twórcom blocklist (którzy również utrzymują się z datków). Oczywiście do tej pory (trzy miesiące testów) bilans wynosi okrągłe zero Tongue.

Aha, w Download.com też niedługo powinienem się znaleźć - musiałem podać nazwę swojej "kuźni", więc wymyśliłem Adro Software - od mojego imienia i nazwiska.
Odpowiedz
#55
Gieniu dobrze wiesz że od zera się zaczyna,a później to już leciBeer
Odpowiedz
#56
Eugeniusz napisał(a):Apps na Softpedii!!!!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Huraaa!!!!!!!

Gratulacje Eugeniusz!
Odpowiedz
#57
1.0.4.0:
√ interfejs w paru miejscach był okropny
√ usprawione "sprzątanie" po aktualizacji
√ program korzysta z nowego serwera (dzięki SafeGroup, tj. Łukaszowi) - informacja o tym została dodana do okna o programie
√ porzucona forma z licencją
Zaraz wysyłam serwer i na Softpedię.
Odpowiedz
#58
Eugeniusz napisał(a):Zaraz wysyłam serwer i na Softpedię.


Jest już ta wersja? Jak tak to daj link, pobrałem z Softpedii wcześniejszą wersję. Wink
Odpowiedz
#59
1.0.4.0 jest na Softpedii od wczoraj, ale link odsyła do pliku przechowywanego na "moim" serwerze. Softpedia go nie mirroruje.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Żeby nie było, apps jest czysty Tongue

//W wersji 1.5 program będzie aktualizował plik HOSTS. Nie wiem tylko czy nie powinienem zrobić jednak instalator i trzymać informacje w rejestrze - za duże ryzyko że użytkownik coś zepsuje.
Odpowiedz
#60
Mam nadzieję, że nie obrazisz się Gieniu, ale postanowiłem zrobić Ci trochę reklamy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości