Online Armor vs Comodo Firewall
#1
Która lepsza zapora
Online Armor vs Comodo Firewall
i dlaczego?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#2
Jako zapora w sensie aplikacja do filtrowania połączeń i takie tam? Comodo.
Monitor systemu, który daje w sensowny sposób znać co się dzieje w systemie? Online Armor.
Odpowiedz
#3
Mówię tutaj nie o samej zaporze ale dodatku do Emisofta Anti-Malwere. Chociaż program dobry ale często zdarzają mi się zacinki systemu podczas przeglądania neta a mam proc x2 2,8 i 4GB ramu i sie zastanawiam nad powrotem do comodo is. I nie wiem czy to przez OA tak mi ścina czy przez EAM.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#4
tak jak gieniu napisal. oa ma lepszego hipsa. warto wspomniec, ze zyskasz bardzo szczelna piaskownice (za testami Eru).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Ogólnie rzecz biorąc zestaw OA 5.0 i EAM 5.1 jest stosunkowo (stosunkowo!) ciężki. W końcu OA jaki EAM filtrują łącze.
Jeśli używasz Opery, wyłącz Web Shield w OA. To może pomóc Smile
Odpowiedz
#6
Eugeniusz napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc zestaw OA 5.0 i EAM 5.1 jest stosunkowo (stosunkowo!) ciężki. W końcu OA jaki EAM filtrują łącze.
Jeśli używasz Opery, wyłącz Web Shield w OA. To może pomóc Smile

Szukam szukam...nie wiem gdzie się to wyłącza:p chyba wracam do comodo zabardzo mułowate to jest Smile
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#7
Sprobuj z EAM+Comodo Firewall. Tak, ja ja. Moze sie odmuli Smile
Odpowiedz
#8
kamil10506 napisał(a):Sprobuj z EAM+Comodo Firewall. Tak, ja ja. Moze sie odmuli Smile

A można wiedzieć czemu nie używasz całego pakietu IS comodo?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#9
Bo wole EAM Tongue
Odpowiedz
#10
pewnie dlatego, ze eam ma lepsza wykrywalnosc.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
Tak, jak morphiusz napisal. Chociaz zdecydowanie lepszej nie ma. No ale dostalem licke za free, to z niej skorzystalem.
Odpowiedz
#12
ja tu już nie wiem co zrobić, chyba format i wyłączyć kompa i już go nie włączać Smile
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#13
Najlepszy sposob Smile
A na serio to najpierw usun OA i zainstaluj Comodo Firewall, a jesli bedzie nadal mulilo, to odinstaluj EAM i zainstaluj Comodo IS. A w EAM wylaczyles bezpieczne surfowanie?
Odpowiedz
#14
wyłączyłem na próbe i nie pomaga Smile pakiet dobry ale muli mi jak cholera czasem a jestem świeżo parę godzin po formacie c:/
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#15
Dobra, instaluj Comodo IS i nie marudź Cool
Odpowiedz
#16
nie rozumiem po co te Twoje dylematy. ochrona Twoja, ktora masz teraz jest taka sama/porownywalna jak z cisem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
kamil10506 napisał(a):Dobra, instaluj Comodo IS i nie marudź Cool

ale mi się podoba EAM!Tongue
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#18
Wykonaj gruntowny skan, dodaj programy do listy zaufanych, poczekaj kilka dni. Powinien sie odmulic
Odpowiedz
#19
Jak Ci muli EAM to zainstaluj sobie KIS-a Grin
A tak na serio to nie wiem jak EAM może Ci mulić Suspicious przecież bierze najczęściej ok. 10Mb Ram(6Mb u mnie w tej chwili) i prockiem nie szarpie..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#20
Ale mi nie wali komunikatami, że mam reguły robić tylko zamula podczas przeglądania neta nawet na stronach na których mam juz reguły.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości