Online Armor vs Comodo Firewall
#21
odi, wydaje mi sie, ze powinienes popracowac nad podejmowaniem decyzji. jak sie podoba to zostaw, tylko nie zakladaj pozniej kolejnych watkow,ze Ci muli.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#22
Piotrex44 napisał(a):Jak Ci muli EAM to zainstaluj sobie KIS-a Grin
A tak na serio to nie wiem jak EAM może Ci mulić Suspicious przecież bierze najczęściej ok. 10Mb Ram(6Mb u mnie w tej chwili) i prockiem nie szarpie..
ja też nie wiem.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#23
Na poczatek przeinstaluj EAM.


Dodano: 08 sie 2011 22:49

Na poczatek przeinstaluj EAM.
Odpowiedz
#24
A nie jest to czasem wina OA Question
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#25
kamil10506 napisał(a):Na poczatek przeinstaluj EAM.


Dodano: 08 sie 2011 22:49

Na poczatek przeinstaluj EAM.

eee to nic nie da. Miał to samo przed formatem. Może to coś z operą jest nie tak. Uprzedzając pytania, nie mam żadnego syfu na kompie.


Dodano: 08 sie 2011 22:51

Piotrex44 napisał(a):A nie jest to czasem wina OA Question

już mam comodo FW i jest to samo.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#26
Sprobuj na innej przegladarce. Najlepiej na Firefoxie Grin
Odpowiedz
#27
kamil10506 napisał(a):Sprobuj na innej przegladarce. Najlepiej na Firefoxie Grin

Próbowałem :p to samo. Jeszcze większy zamuł z FF na moim kompie z tymi programami.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#28
No to ja juz nie wiem... Dzieje sie to na stronach z Flashem? Przeinstaluj go, zainstaluj stery od grafy (pewnie to zrobiles : )
Odpowiedz
#29
Ciekawi mnie czy po deinstalacji EAM wszystko wróci do normy,najpierw musisz to sprawdzić abyśmy wiedzieli że to EAM jest przyczyną twoich problemów
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#30
Piotrex44 napisał(a):Ciekawi mnie czy po deinstalacji EAM wszystko wróci do normy,najpierw musisz to sprawdzić abyśmy wiedzieli że to EAM jest przyczyną twoich problemów

na pewno jest bo juz sprawdzałem Smile Tak samo teraz po formacie jak i przed. A myślalem, ze coś pomoże bo z ponad rok nie robilem formata i przyszło mi do głowy, że może czyszczenie rejestru i dysków ze śmieci mało daje ale jednak daje...to wina programu.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#31
nawet przy wyłączonym "bezpiecznym surfowaniu"?
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#32
Przeinstalowales Flasha? Nie wiem, czy to cos da, kombinuję.
Odpowiedz
#33
Piotrex44 napisał(a):nawet przy wyłączonym "bezpiecznym surfowaniu"?

na pewno sprawdzałem, nawet teraz mam wyłączone ciut pomogło ale są też czasem zwiechy


Dodano: 08 sie 2011 23:04

kamil10506 napisał(a):Przeinstalowales Flasha? Nie wiem, czy to cos da, kombinuję.

miałem format parę godzin temu i mam najnowszego flasah Smile
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#34
No to ja juz nie wiem :/
Odpowiedz
#35
to pozostaje jeszcze reguły aplikacji może tam masz przeglądarkę dodaną do monitorowanych(choć u mnie mimo że jest to nie zwalnia mi przeglądanie stron)
bo więcej już nie wiem co może być bo o takowym problemie nie słyszałem bynajmniej na forum Emsisoftu..
zrób może reinstal choć wątpię że to coś pomoże..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#36
tylko to nie jest takie zamulanie non-stop tylko co kilka/naście minut na parę sekund z 5,6 zawiesza się przeglądarka i się odmula znowu.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#37
proponuję przyjrzeć się temu bliżej tzn. sprawdzić w czasie tego zamulania procesy(wykorzystanie ram,cpu) może tak dojdziemy co z tym nie tak...
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#38
nie widać nic podejrzanego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

comodo FW też nic niepokojącego nie mówi o wykorzystaniu połączenia internetowego
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#39
chodziło mi o procesy w momencie mulenia przeglądarki...
Masz system 64bit?
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#40
tak. EAM też mam x64 i wszystkie programy, które są w wersji x64 to je mam.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości