Pogawędki VII
Ale ten typ jest taki uparty, że się w pale mie mieści! Teraz, cham, uważa, że wypisuję bzdury, mówiąc, że na FACEBOOKU Kaspersky Lab ogłosiło, iż polska wersja wyjdzie w środku sierpnia. Nie mówiac już o tym, że teraz próbuje zrobić debila z Ichito
Dlaczego ludzie głupi mają przewagę nad mądrzejszymi?! Ktoś mi może wytłumaczyćWall
Przejrzałem tamte komentarze i tyle mam do powiedzenia:
Debil, a z debilami nie warto rozmawiać.
Lukas, tylko najgorsze jest, to że do nich za chiny ludowe nie dociera, że wypisują głupoty. A potem czytają to ludzie, którzy w to wierzą i staja się...takimi samymi debilami...
To ich sprawa, że nie potrafią myśleć. Najprostszy przykład: ten jegomość uważa za dobro nieskończone znane testy. No to dlaczego patrzy się najwyraźniej na wynik jednego i nie zauważa tego, że testy bardzo często wzajemnie się zupełnie nie pokrywają? Nawet wtedy, gdy bada się to samo, gdy metodologia jest podobna?
Jest święcie przekonany do jednego, ale raczej nie próbował czegoś innego, a więc jego zdanie jest niewiele warte. Ktoś kto myśli, może uznać, że ma on rację. Spróbuje i sam się przekona, co mu bardziej odpowiada.

EDIT:
Widzę, że w MSE też się rozkręcił, postanowiłem jednak dać mu przykład testu.
Lukas
Świetne porównanie Grin
Ale wątie, żeby ten prymityw cokolwiek zrozumiał...
Kamil powiem Ci tylko jedno: "Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy"Wink
Marsellus
Tak, znam to powiedzenie Smile
Ale dlaczego tak jest?!
Weźcie przejrzyjcie "nasze forum" i piszcie coś, a tam tylko czytajcie komentarze, bez trollowania Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
kamil10506 napisał(a):Ale dlaczego tak jest?!


Jak to było w House MD.:
Ludzie to idioci (People are idiots) Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
lukasamd napisał(a):W mBanku wprowadzają od sierpnia opłatę comiesięczną 2 zł jeżeli nie korzystamy aktywnie z karty debetowej... o żeby ich ku****!
Rok temu przeniosłem się do nich właśnie ze względu na niskie koszty prowadzenia konta, a teraz niemal co miesiąc email o zmianach w cennikach i jest coraz drożej...
Chyba z początkiem lipca przechodzę do zachodniego, przynajmniej mam do niego rzut kamieniem, a i lokata jednodniowa lepiej oprocentowana.

Pisząc "aktywnie" masz na myśli co? Określonąminimalną ilość transakcji kartowych miesięcznie? Poczytaj o ofercie Deutsche Banku. Aktualnie dbNET ma ciekawą ofertę - prowadzenie darmowe przy minimum 1 operacji miesięcznie. Bez operacji kartą 5 zł/msc. Co przyciągnęło moją uwagę (skoro mówisz o ciągłych zmianach cennika): gwarancja niezmienności cenowej do 2013 roku (w moim przypadku - podpisania umowy w 2010). Nie wiem co później, może wprowadzą kolejne zmiany, ale dobrze mieć przy podpisywaniu umowy gwarancje niezmienności warunków korzystania. Nie wiem jedynie jak u nich wyglądają oprocentowania na lokatach. No i oczywiście zależy do czego Ci konto Grin

Pozdrawiam!
SpyShelter Firewall
Z tego co ostatnio czytałem o poziomie obsługi w Deutsche Bank który jest po prostu fatalny nawet nie biorę go teraz pod uwagę Wink I tak też mam konto w mBank - trzeba będzie zmienić bank w lipcu nie ma co...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Na odmianę: Citi bank miał atak, pisało na onet.pl
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Eru napisał(a):Z tego co ostatnio czytałem o poziomie obsługi w Deutsche Bank który jest po prostu fatalny nawet nie biorę go teraz pod uwagę Wink I tak też mam konto w mBank - trzeba będzie zmienić bank w lipcu nie ma co...

Oj, tutaj przyznam, że nie wiem jak wygląda obsługa DB. Jedyne co "widzę" to to, że nie często można spotkać ich jednostkę żeby coś fizycznie załatwić. Oczywiście w porównaniu do np mBanku.

Chłopaki, pytanie z innej beki: do czego służy tring1na płycie głównej lapka? Kiedyś przy czyszczeniu zauważyłem, że kabelek tego "złącza" jest odłączony. Podłączyć? Zostawić?
SpyShelter Firewall
Jaki laptop? - może troszeczkę szczegółów? Przy czyszczeniu zwłaszcza laptop/notebook to trzeba zachować max. uwagi, właśnie, żeby czegoś nie wypiąć ruchem jak ładujemy tam pipą powietrze(zawadzając tą rurką), pomijam ekstremalne przypadki jak ktoś kompresorem czyści, to wtedy nie używać większego ciśnienia niż 1 bar...najlepiej tak 0.5bar
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
tommy504 napisał(a):Jaki laptop? - może troszeczkę szczegółów? Przy czyszczeniu zwłaszcza laptop/notebook to trzeba zachować max. uwagi, właśnie, żeby czegoś nie wypiąć ruchem jak ładujemy tam pipą powietrze(zawadzając tą rurką), pomijam ekstremalne przypadki jak ktoś kompresorem czyści, to wtedy nie używać większego ciśnienia niż 1 bar...najlepiej tak 0.5bar

Czyściłem to najwyraźniej zbyt duże słowo. Po prostu odkręcałem wiatrak żeby wydmuchać dywan z radiatora więc nie chodzi i żadne "przypadkowe wypięcie". Po prostu było wypięte. Laptop DELL Latitude E5400 (chipset Intel GE45). Myślałem, że może to dotyczyć ogólnej budowy płyty - na sprzęcie się nie znam - więc nie spodziewałem się pytania o szczegóły, wybaczcie Wink
SpyShelter Firewall
Jak wiesz, że nie zawadziłeś przy czyszczeniu to nic nie ruszaj , nie wpinaj, jak było wszystko dobrze. Czasami tak może być, że są opcjonalne wtyczki w przygotowaniu.

Wtyczek kompowych/laptopa nie da się tak "łatwo" wyjąć, z reguły wie się, że się cos zrobiło z kompem Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Dzięki za odpowiedzi. Jak by się ktoś spotkał z odpowiedzią na pytanie czym jest tring1 , to chętnie wysłucham Wink
SpyShelter Firewall
Ja też chciałbym wiedzieć co to oznacza od kogoś, kto to sam sprawdzał, nie szukam regułki z wikipedii Smile
Jak nic nie zruszałeś, to zamknij obudowę i sobie głowy nie zawracaj niepotrzebnie, idź lepiej na browara bo dziś piątek, należy ci sięGrin

kamil10506 napisał(a):Lukas
Świetne porównanie Grin
Ale wątie, żeby ten prymityw cokolwiek zrozumiał...

Napisałem mu żeby siedział na tym co ma, bo inaczej mu wyślę zmodyfikowanego GpCode,na razie cisza, może poszedł na browara? Smile

Socjologia panowie, socjologia.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
tommy504 napisał(a):Ja też chciałbym wiedzieć co to oznacza od kogoś, kto to sam sprawdzał, nie szukam regułki z wikipedii Smile
Jak nic nie zruszałeś, to zamknij obudowę i sobie głowy nie zawracaj niepotrzebnie, idź lepiej na browara bo dziś piątek, należy ci sięGrin

Obudowa już zamknięta od paru miesięcy, tylko dziś mnie oświeciło żeby się zapytać. Piątek nie piątek... Czerwiec to ciężki okres Grin
SpyShelter Firewall
Jak zamknięta, to po co tam grzebiesz, grzebałeś, podglądałeś?Smile Moja babcia i dziadzio odeszli rok po roku w czerwcu, po prostu serducho nie wytrzymuje przesilenia letniego. Normalna kolej rzeczy.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 57 gości