Pogawędki VII
#81
Podstawa nie karmić trolla!

Ciekawa flaszeczka @Meir nie powiem, ładnie wygląda.

Ja ostatnio smakuje browarki, takie z mniejszych browarów. Jako student skromnie po jednym bo 4-5 zł za piwko nie pozwala poszaleć, a sesja jeszcze bardziej zmusza do ograniczeń. Trzeba przyznać odkrywa się iż piwo może smakować trochę inaczej.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
#82
Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?
#83
kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Widać młody jesteś w takich sprawach. Ja osobiście mam taki filtr w mózgu, że nawet nie zauważam tego. Szkoda czasu, nerwów oraz [tutaj wpisz milion innych ciekawszych rzeczy]aby marnować na takie dyskusje. Wolę wejść na jakieś forum z poziomem i pogadać o niebieskich migdałach o wiele ciekawsza rozmowa.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
#84
buri napisał(a):
kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Widać młody jesteś w takich sprawach.

Masz rację Smile kilku lat do pelnoletności mi brakuje i może dlatego jeszcze to mnie tak irytuje
#85
Meir napisał(a):@Tommy...dwa lata wstecz tutaj prawie wszyscy zmienialiśmy codziennie pakieciki i było git.


Wiem, bo trochę dłużej jestem na forum Smile

Zmieniać można jak się testuje (1 dzień, jeden program na tych samych kryteriach), ale żeby nie popadać w obłęd, że test X w gazetce Z wypadł tak, to zaraz odinstalowuje i instaluję Y i jedzie p produkcie X Tongue

@Meir, przyznał bym ci punkt za troskę o mnie, ale na dziś limit się wyczerpał (3) Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#86
kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Jak mnie poniesie to wkurzają Grin
Kurcze...człowiek jednak jest słabo ogarnięty...zawsze jak gdzieś wezmę "Finlandię" czy ''"Absoluta" to wydaje mi się,że to już jest luksus Grin ...a tu proszę jakie trunki tłoczą :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#87
Mogę z innej beczki? Wink
Wiecie, czy KeySclambler poprawnie działa na Aurorze?
#88
Meir napisał(a):
kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Jak mnie poniesie to wkurzają Grin
Kurcze...człowiek jednak jest słabo ogarnięty...zawsze jak gdzieś wezmę "Finlandię" czy ''"Absoluta" to wydaje mi się,że to już jest luksus Grin ...a tu proszę jakie trunki tłoczą :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bo tam są nakrętki pozłacane od środka, żeby wódka nie zwietrzała Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#89
W mBanku wprowadzają od sierpnia opłatę comiesięczną 2 zł jeżeli nie korzystamy aktywnie z karty debetowej... o żeby ich ku****!
Rok temu przeniosłem się do nich właśnie ze względu na niskie koszty prowadzenia konta, a teraz niemal co miesiąc email o zmianach w cennikach i jest coraz drożej...
Chyba z początkiem lipca przechodzę do zachodniego, przynajmniej mam do niego rzut kamieniem, a i lokata jednodniowa lepiej oprocentowana.
#90
tommy504 napisał(a):
Meir napisał(a):Kurcze...człowiek jednak jest słabo ogarnięty...zawsze jak gdzieś wezmę "Finlandię" czy ''"Absoluta" to wydaje mi się,że to już jest luksus Grin ...a tu proszę jakie trunki tłoczą :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bo tam są nakrętki pozłacane od środka, żeby wódka nie zwietrzała Smile

Poważnie ? To faktycznie jestem słabo ogarnięty Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#91
Też mnie wkurzyła ta zmiana w mBanku.
Będąc na urlopie w PL założyliśmy z żonką konto właśnie w mBanku, po to, że jak wybierzemy się raz na ruski rok do PL, to lepiej przelewik sobie strzelić do banku w PL niż wozić gotówkę (mogę w sumie używać karty ABN Amro w PL, ale szkoda płacić prowizje).
Wróciliśmy do NL i 2 dni później email z mBanku, że albo miesięcznie na 100 PLN nastukamy transakcji, albo płacimy za kartę - więc póki co zrezygnuję z karty, jak będziemy w PL to będziemy posługiwali się kartą kredytową BZ WBK a później będziemy ją spłacali przelewami z mBanku.
Kartę kredytową mamy przynajmniej za darmo Grin
#92
Jakby ktoś był zainteresowany, to mam Total War Shogun 2 do sprzedania - oryginalny, nieużywany klucz na STEAM Smile
#93
Ichitoobys jak najdluzej sluzyl temu forum swoja wiedza i wypowiedziami w roznych tematach pozdrawiam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#94
Dzięki wszystkim za miłe słowa Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#95
Gienek jak zobaczyy to mu się odechce grać w ET Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odkurzyłem stary dysk Tongue
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#96
Wlasnie teraz trwają obrady elity politycznej w st.moritz... rok temu byli w Hiszpanii a 2 lata temu w Grecji i wiadomo jak potoczyły się losy tych krajów. Ciekawe czy Szwajcaria bedzie kolejna ofiara ?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#97
Jedno jest pewne, autostrad w 2012 roku nie będzie. Codziennie przejeżdżam w 2 miejscach gdzie mają być wiadukty nad autką, a tam cisza od pół roku jak makiem zasiał. Drogi dojazdowe zrypane, dziury, budowa nowych dojazdowych też się odłoży z rok w czasie przez to. Niech kombinują dalej.

Jak się dowiedzieli nasi , że mają EURO, to ja juz wiedziałem, że nie zdążą, to jest wszystko do przewidzenia jak to się odbywa, te ich przetargi. Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#98
Te autostrady które teraz budują będą oczywiście płatne. A co do przetargu to pewnie nie są to prawdziwe przetargi tylko takie jak przy orlikach. Sondaże nadal wskazują na wygraną PO w wyborach.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#99
Dobrze, autostradami to niech sobie tiry jeżą, albo ci co mają kasę, ale autostrada stoi i drogi dookoła rozwalone, te co były przed budową dobre, przez dowożące tiry piach, ziemie i stal i betony, i tak będzie stąło rok, i ja mam sobie przez to zawieszenie niszczyć? Co tanio to drogo, ja nie wiem, kiedy się w tej polsce nauczą podstawowych zasad w tym rządzie. Wybrali chińczyka, który za połowę ceny chciał być naszym dobrodziejem.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Kamil.. nie użeraj się z takimi ludźmi. Jeśli ktoś nie chce czegoś przyjąć do swojej wiadomości, mimo, że argumenty się za tym opowiadają, wymyśla jakieś dziwne fakty/zarzuty i panicznie boi się danego oprogramowania to kaplica :*(
Będzie próbował zmieszać Cię z błotem oraz ośmieszyć, więc po co się angażować w człowieka upartego?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości