Pogawędki VII
#61
A ogólnie to bardziej wierzycie tym z pseudogazet, czy z youtube''a?
#62
Zdecydowanie tym z youtuba.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#63
testzabezpieczenpc bezstronnyGrin
languy99 pewnie też tylko to jego testowanie programów w wersji BETA :crazy:
#64
Norton 2012 to też tak jakby beta i to stara Grin
#65
Widzę, że moich testów nawet nie bierzecie pod uwagę Grin
A co do test... to te testy wykonuje SE7EN (ma konto u nas też) z blogu/forum naszego starego znajomego lunatyka Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
#66
Eru Twoje testy są super, ale robisz je rzadko Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#67
Uff, dzięki, że mnie poparliście.
Eru, Twoje testy są tak dobre, że nie są brane pod uwagę :-D. Ale jedna uwaga: mógłbyś starać się tak jakby płynniej, ciekawiej? A tak poza tym: super Smile
#68
ehhh doradzi ktoś jak szybko przyswoić sobie html? Tongue
#69
Jak jeszcze nie znasz tej strony to wbijaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

;)
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#70
dzięki, zarwę całą noc XD niby mam abc html ale tego jest tyle ,że eh... powinieniem se przygotować 3 tigery -_-
#71
na gotowych szablonach mozna tez sie przyuczyc edytujac np.w Adobe Dreamweaver i podgadania kodu danych elementow czy operacji na divach ewentualnie zaczac zabawe z cmsami (stylami css) joomla , drupal , wordpress itd.
zobacz jeszcze tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#72
czy ja wiem czygotowe szablony by były dobre...ja to musze opanowac w dzień-dwa Grin dzisiaj nie mogłem się za to zabrać z nerwów, wszystko mnie odciągało od tego to będe odsiadał i uczył do upadłego [mam nadzieję]XD

ed: ok thx
#73
Nasi kibice mają wiarę pierwszych Chrześcijan Grin a oni dalej wierzą ,że coś się zmieni...ja od urodzenia jestem fanboyem : Brazylii i Portugalii i nie muszę się tak często stresować...jedynym plusem jest to,że z racji Euro 2012 ogarniają trochę te zrujnowane drogi i dworce...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#74
To może z innej beczki...dziś mam miłą okazję i nie lada przyjemność, by wszystkich "czule" pozdrowić i podziękować...dokładnie 2 lata temu zagościłem tu na forum jako zarejestrowany użytkownik. Dziękuję wszystkim za pomoc i rady, kiedy zaczynałem, za rzeczowe i czasem bardzo emocjonalne dyskusje...tak sobie myślę, że bez Was moje życie pewnie inaczej by wyglądało Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#75
No to na zdrowie i miłego wspólnego postowania na forum i za rzeczowe posty

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#76
No to smaka mi przed pracą narobiliście... ale dzisiaj piąteczek i do tego długi (3 dniowy) weekend przede mną, więc sobie odbiję.
Polecam Perlenbacher z Lidla Wink

P.S.
Gratki ichito !
#77
Panowie, błagam Was o pomoc

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Od niedawna prowadzę dyskusję z użytkownikiem Kovec. Racjnalne argumenty do niego nie docierają. Co mam mu odpisać, żeby do niego dotarło? (wlasnie przez niego zapytałem, czy testy na Yt są bezstronne)
P.s. Do Kaspra nic nie mam, do jego użytkownika tak.
P.s.2 Gratuluję Ichito tylu dni spędzonych na forum Grin.
#78
Ale co ma do niego docierać?
Najlepiej niech każdy przetestuje jakieś AV/IS i sobie niech wybierze i niech używa, tak, że wszelakie testy gazetkowe i youtubowe nic nie pomogą, każdy sobie musi dobrać co mu pasuje Smile
Nie ma 100% zabezpieczenia Smile
Najgorzej jak ktoś co dzień, albo co kilka godzin zmienia programy AV/IS, wtedy już jest problemWink

Chłopak się zawziął i sobie gada w tym dziale na DP, a kto mądrzejszy to przynajmniej nie karmi trollaSmile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#79
Ech, no dobra Smile
Nie będę zwracal na niego uwagi.
#80
ichito napisał(a):To może z innej beczki...dziś mam miłą okazję i nie lada przyjemność, by wszystkich "czule" pozdrowić i podziękować...dokładnie 2 lata temu zagościłem tu na forum jako zarejestrowany użytkownik. Dziękuję wszystkim za pomoc i rady, kiedy zaczynałem, za rzeczowe i czasem bardzo emocjonalne dyskusje...tak sobie myślę, że bez Was moje życie pewnie inaczej by wyglądałoA na miły początek dnia...po kufelku Smile

Kiedyś faktycznie można było się pośmiać z różnych rzeczy na starym Forum Aviry...tak się z nami emocjonalnie związałeś Tongue ? Ok.To walnę za Ciebie jutro na grillu kilka lufek tego zacnego trunku :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kamil10506 napisał(a):Panowie, błagam Was o pomoc

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Od niedawna prowadzę dyskusję z użytkownikiem Kovec. Racjnalne argumenty do niego nie docierają. Co mam mu odpisać, żeby do niego dotarło? (wlasnie przez niego zapytałem, czy testy na Yt są bezstronne)
P.s. Do Kaspra nic nie mam, do jego użytkownika tak.
P.s.2 Gratuluję Ichito tylu dni spędzonych na forum Grin.

A Ty Kamilek jesteś chyba jakimś dowcipnisiem-prawda ? Co Cię obchodzi,że jakiś Kovec na fajansiarskim portalu zwanym potocznie : dp.pl skrobie bzdurki o Kasprze ?
@Tommy...dwa lata wstecz tutaj prawie wszyscy zmienialiśmy codziennie pakieciki i było git.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości