Avast! 6.0 - wersja finalna
#21
Postęp skanowania jest zintegrowany z interfejsem.. Pokazuje (ładując się na zielono) postęp. Tak jak w IE podczas pobierania.. Craze
Ładnie to wygląda :p
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#22
Możesz zrobić screena?Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W przyszłości będzie plugin dla Chrome... ale nie wiem czy dla Opery też.
Vences
Odpowiedz
#24
To dobra wiadomość z tym pluginem do Chrome, Avast się rozwija w pozytywnym kierunku, oby tak dalej, i niech zawsze będzie wersja free,bo nigdy nie wiadomo co ich najdzie.
Odpowiedz
#25
ciekawe ile to będzie warte jeżeli tyle co sam avast to trochę mało
inicjatywa dobra
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#26
Co do dp - trolle tam siedzące co jakiś czas wybierają sobie cel. Ostatnio był avast, dzisiaj - F-Secure. 2 sprawa - masz cracki masz wirusy. Tyle na ten temat.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#27
Mówiłem o tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#28
To chyba efekt Aero więc Avast nie ma tu nic do powiedzenia. To samo jest z Operą, instalatorami itp.
Odpowiedz
#29
A właśnie, że nie.. Nie wszystkie programy się integrują i w niektórych to nie działa...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#30
Fakt, zależy czy autorzy programu z tego skorzystają.
Odpowiedz
#31
Żeby mieć ten efekt wystarczy podpiąć jedną bibliotekę i zadeklarować funkcję w programie Tongue.
Odpowiedz
#32
Kto zarżnął mojego screena z SafeZone z mojego bloga?! Hmmm... Co do tego, teraz mi WebRep nie działa.
Odpowiedz
#33
Flash999 napisał(a):Kto zarżnął mojego screena z SafeZone z mojego bloga?! Hmmm... Co do tego, teraz mi WebRep nie działa.


Nikt nie zerżnął, z tego co wiem to wszędzie wygląda tak samo.. Screena znalazłem w grafice google i dałem do newsa...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#34
18:55, rozmiar okna taki sam i jest to mój screen na 100%. Nic do tego nie mam, tylko bez wspomnienia o mnieSuspicious
Odpowiedz
#35
no to widocznie jesteś w google ! Craze no cóż, screeny w necie są ogólnodostępne.. mogę go wymienić, jeśli chcesz :p
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#36
Nie! Nie wymieniaj!!! Ech, znowu Gugl mnie szpieguje. Chociaż się przydałem Grin Racja, blogger to blog Google ;/
Odpowiedz
#37
takie głupie pytanie...po co się w ogóle ubiegać o ''prawa autorskie'' do SCREENA...przecież każdy mógł takiego zrobić -.-
Odpowiedz
#38
Fakt, zrzuty są bardzo podobne do siebie zwłaszcza ten przedstawiający SafeZone. Dziwi mnie co trzeba wpisać w Google Grafice żeby to się pojawiło. Bo jak na razie takie hasła jak: avast! 6, avast 6 final, avast 6 safe zone, avast 6 safezone, avast! 6 final version nie dają tych zrzutów...
dalej nie wnikam, to tylko zrzut przedstawiający jakiś program
Flash następnym razem zabezpieczaj zrzuty, dodaj znak wodny czy coś takiego. Chyba ja też coś takiego zrobię Wink
Odpowiedz
#39
Żeby już was głowa zbytnio nie bolała - screen usunięty.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#40
no,ale po co w ogóle zabezpieczać TAKIE screeny...? sorry, ale dla mnie to jest kompletnie nie do pojęcia Grin to TYLKO SCREEN [szept]to tak jak do skanów mang dodawane są znaki wodne , a przecież to i tak jest umieszczanie w internecie tych mang za darmo bez zgody magazynu z którego te skany pochodzą [takie niby porównanie]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości