Avast! 6.0 - wersja finalna
Eru napisał(a):No to masz coś albo z systemem albo z instalką ponieważ robiłem już tak na kilku kompach + na maszynie wirtualnej i jakoś nie wystąpiły takie objawy jak u ciebie...

Mam 2 kompy na jednym 7demka home premium x32 oryginalna, na drugim 7demka home premium x64 również oryginalna i dzieje się tak samo na tych 2wóch systemach (również na świeżo postawionych) więc nie wiem a instalki pobierałem kilka razy...None2
Odpowiedz
W7 home premium x64 ten system posiadam i instalacja poszła gładko. Może spróbuj zainstalować nową wersję RC 6.0.135
Odpowiedz
Ja się ma teraz avast do aviry? Głównie zużycie zasobów systemu: cpu / pamięć i/o dysku.
Odpowiedz
Postawiłem ostatnio Avasta! 6 z Comodo FW z Defence+ na starym lapku z Win XP SP3, 512 RAM, jakiś ATI, Dysk 40GB 4200 RPM oraz jakiś Pentium D. Zestaw ten chodzi bardzo szybko. Nie patrzałem ile zajmują poszczególne procesy, ale po starcie cały system zajmował jakieś 100 MB RAMu z groszem.
Vences
Odpowiedz
Jarek...jak się pokazała stabilna "szóstka", to jakoś drastycznie jej zużycie zasobów się nie zmieniło w porównaniu do 5.1. U mnie Avast chodzi na laptoku z WinXP SP3, 0,9 GB Ram i procesor 1,8...jest bardzo OK, a zużycie ramu oscyluje w granicach 5-8 MB i wzrasta o jakieś 20 podczas skanowania czy otwierania przeglądarki, natomiast zużycie pliku wymiany to sumarycznie ok. 15 MB...dane dotyczą 2 stałych procesów w tle.
Dobrze chodził ze starszym softem (Filseclab FW), jak i z nowszym (Privatefirewall czy Outpost FW Free). O SpyShelterze nie wspominam nawet, bo nie znam programu, który bym u siebie miał i który by z nim konfliktował.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
prz3m3k napisał(a):Postawiłem ostatnio Avasta! 6 z Comodo FW z Defence+ na starym lapku z Win XP SP3, 512 RAM, jakiś ATI, Dysk 40GB 4200 RPM oraz jakiś Pentium D. Zestaw ten chodzi bardzo szybko. Nie patrzałem ile zajmują poszczególne procesy, ale po starcie cały system zajmował jakieś 100 MB RAMu z groszem.


mam taki sam zestaw i naprawdę nieodczuwalne Avast podoba mi się w tym że lekki i szybki no i z wykrywalnością poprawili się..zrezygnowałem z Emsi i Ashampoo bo doszedłem do wniosku że skoro sam korzystam ze swego sprzętu to nie potrzebuje aż takiej wielkiej ochrony..


Dodano: 23 mar 2011 13:21

Ambient napisał(a):W7 home premium x64 ten system posiadam i instalacja poszła gładko. Może spróbuj zainstalować nową wersję RC 6.0.135


o takowej nawet nie słyszałem..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
avast! v.6.0.1035 Pre-Release
03.19.2011

What''s New:
• solved Firefox WebRep plugin on non-English Windows
• solved a few incompatibility problems in BehavShield (e.g. TeraCopy)
• improvements in password processing
• improvements in the program uninstaller
• sandbox improvements
• fixed various UI issues introduced in the previous pre-release build

Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zainstalowałem i działa stabilnie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
"solved Firefox WebRep plugin on non-English Windows" Jak mam to rozumieć? Przetłumaczyli go na wszystkie języki?
Vences
Odpowiedz
Nie..., po prostu rozwiązali problem z wtyczką na nie eng wersjach językowych windowsa Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
wtyczka jest po polsku lecz teraz nie pokazuje mi w wyszukanych wynikach wujka google reputację jedynia jak się wejdzie na jakąś stronę Sad
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
W finalnej na pewno to naprawią Grin (mam nadzieję...)
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):wtyczka jest po polsku lecz teraz nie pokazuje mi w wyszukanych wynikach wujka google reputację jedynia jak się wejdzie na jakąś stronę Sad


Moja jest po angielsku:/
Vences
Odpowiedz
panowie otrzymałem od użytkownika licencję na avast IS lecz jest ona z rozszerzeniem .txt po zmianie na .avastlic pisze że nie prawidłowy.czy coś da się z tym zrobić??
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Skąd masz tą licencję? Pewnie to fake.


Dodano: 23 mar 2011 18:26

Co jest napisane w tym pliku .txt?
Odpowiedz
A może otwórz ten *.txt i skopiuj kod ? Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Odpowiedź supportu dot. wersji językowej WebRep:
"WebRep plugin is available only in english language now. It should be translated to the others language in the next version."
Vences
Odpowiedz
Nowa wersja Avast-a v6.0.1044: (Pre-R)
- solved a memory leak in the avast gadget
- solved a few things in WebRep
- autosandbox-related fixes
- WinXP: File System Shield not doing repetitive scans anymore
- improvements in SafeZone isolation
- improvements in the avast! sandbox (better TDL shielding etc)
- localization updates
Dowload:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ocena reputacji w Firefox 4 działa Cool
Odpowiedz
przy wujku google pokazuje reputacje lecz wszystko na szaro Wall

edit:
po odświeżeniu wyników wyszukiwania pokazuje reputację.
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):przy wujku google pokazuje reputacje lecz wszystko na szaro Wall

edit:
po odświeżeniu wyników wyszukiwania pokazuje reputację.

Też to zauważyłem Wall
Odpowiedz
Czy ktoś z was napotyka na błędy RPC, które objawiają się wyłączeniem i niemożnością uruchomienia wszystkich osłon? Wyjasnienia z googla i forum avasta niestety nie działają. Sądziłem, że psikusa robi Geswall, więc wywaliłem, ale nie Grin Proszę o info, jeśli ktoś z was napotkał ten problem. Win XP SP3.
AppGuard + Kingsoft AV + Shadow Defender
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości