MRG Flash Test 2/17/2011
#21
Norton chyba do tej pory nic nie oblał Wink
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#22
oblał w poprzedniej serii tego testuWink narazie mu sie udaje
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#23
Meir napisał(a):Norton chyba do tej pory nic nie oblał Wink

Oblał 1. Tutaj ranking:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#24
BPS już przestali testować ?
Odpowiedz
#25
polak900 napisał(a):na każdego znajdzie się jakiś badzie jak się dobrze poszuka


Na DW raczej nie Grin
Odpowiedz
#26
Teścik z dzisiaj tj. 18.03.2011r. -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#27
Niby fajnie, ale Emsisoft i SuperAntispyware współpracują z MRG i dostają próbki. Również te, które są w tych testach. SAS jest po prostu słaby, dlatego tak cieńko mu idzie i nawet połączenie siły mu nic nie daje.
Odpowiedz
#28
Owszem, przy czym jakie próbki zostały wykorzystane, nie wiadomo.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tym temacie wszystko jest wyjaśnione
Odpowiedz
#29
Eugeniusz właśnie wyczytałem to z tej samej strony co podałeś Wink

Nie wiadomo jednak czy nie wiedzą. W dzisiejszych czasach, gdzie prawie wszędzie jest pranie mózgu w reklamach i zachwalanie produktów nie wiadomo jakimi funkcjami przez co sceptycznie nastawiony do wypowiedzi producentów. Możliwe też, że inne AV współpracują z MRG, ale się do tego nie przyznają.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Emsisoft ma świetną wykrywalność.
Odpowiedz
#30
Świeżutki dzisiejszy flash-teścik ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i podsumowanie wyników z 36 testów ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#31
ooo Norton po d... dostał, avast mu przytarł nosa Grin
szkoda że to tyko jeden test
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#32
Avast- nic ująć nic dodać,zbiera + coraz więcej.
Odpowiedz
#33
andrzej76 napisał(a):Avast- nic ująć nic dodać,zbiera + coraz więcej.

Gdzie te plusy Andrzej ?
Przecież Avast w podsumowaniu tych testów wypadł prawie najgorzej .
Odpowiedz
#34
Fakt, w porównaniu Norton - Avast to właśnie ten drugi ogółem dostał po czterech literach.
Odpowiedz
#35
To fakt... Norton wypadł b. dobrze w testach MGR... Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#36
facecik napisał(a):Gdzie te plusy Andrzej ?Przecież Avast w podsumowaniu tych testów wypadł prawie najgorzej .



Popatrz na forum na testy 0-day Avasta i NIS-a z Sonarem(wykonywałem i podawałem wynik), nie wydaje mi się aby Norton dorównywał teraz Avast-owi 6, oceniam na podstawie własnych testówi to tylko moje małe zdanie na ten temat.Nie używam obu tych aplikacji,lecz mam pogląd na nie , po testach.

"The purpose of MRG flash tests is to assess how security applications react to zero day – early life threats. In our experience, the vast majority of ITW infections are caused by malware less than a week old, even though these make up a small proportion of the total population."- cytat z MRG.
Odpowiedz
#37
andrzej76 napisał(a):Popatrz na forum na testy 0-day Avasta i NIS-a z Sonarem(wykonywałem i podawałem wynik), nie wydaje mi się aby Norton dorównywał teraz Avast-owi 6, oceniam na podstawie własnych testówi to tylko moje małe zdanie na ten temat.Nie używam obu tych aplikacji,lecz mam pogląd na nie , po testach.

Popatrz Andrzejek...to ja cały czas tkwię w błędzie i używam NIS-a...a Avast jest i darmowy i lepszy Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#38
Każdy ma prawo do swojej oceny, to są moje spostrzeżenia, oczywiście nie musisz sie zgadzać ze mną,co user to inna opinia, a i tak każdy broni swojego- niestety, ale czy nie warto nieraz coś pozmieniać i eksperymentować? Uważam, że warto , by się przekonać na własnej maszynie , jaka jest wartość danego programu, bez względu czy płacisz czy za darmo masz. :crazy:
Odpowiedz
#39
andrzej76 napisał(a):Każdy ma prawo do swojej oceny, to są moje spostrzeżenia, oczywiście nie musisz sie zgadzać ze mną,co user to inna opinia, a i tak każdy broni swojego- niestety, ale czy nie warto nieraz coś pozmieniać i eksperymentować? Uważam, że warto , by się przekonać na własnej maszynie , jaka jest wartość danego programu, bez względu czy płacisz czy za darmo masz.

Andrzejek...dawno,dawno temu...w czasach gdy Forum rządziła wraz z kolegą z Malborka : zacna @phancy Grin i stąd mój świadomy wybór.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#40
Ale dawno , dawno temu...... te softy się różniły od ówczesnych w każdym calu, więc nie ma ich co teraz porównywać, Meir- jak wybrałeś świadomie - niech Ci Norton służy .Zresztą , co Nas napadło , że wszędzie o NIS-e piszemy , są inne softy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości