Testy AV-TEST
#81
CIS jak zwykle nie zaliczył ze swoją ochroną podczas uruchamiania 100%Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#82
tommy504 napisał(a):Ale chyba CIS to tylko prewencyjny program.


Dokładnie! Smile
Może to trochę zadufane, ale wdł Comodo przez ich program trudno co może przejść i nie ma potrzeby czyszczenia.

Tak samo w AV-Test nie wpadli, żeby dodać, iż "czyszczenie nie gra tu dużej roli, bowiem nie będzie potrzebne - program zazwyczaj osiąga 100% wynik blokowania uruchamianego malware" Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#83
Mam złą wiadomość dla posiadaczy darmowych antywirusów na platformę Android. Otóż jak wynika z testu przeprowadzonego przez AV-Test.org, owe antywirusy nie zapewniają zadowalającej ochrony naszego telefonu.

Tylko jeden program antywirusowy - Zoner AntiVirus Free zapewnia w miarę przyzwoitą ochronę. Program rozpoznał 80% zagrożeń podczas pierwszego uruchomienia i 32% próbek podczas ręcznego skanowania.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tu jest pełniejszy opis testu.
Odpowiedz
#84
Ale też wszedł nowy av na Androida, myślę, że jest dobry.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#85
andrzej76 napisał(a):myślę, że jest dobry.

Masz jakiś test albo co, że jest dobry?
Odpowiedz
#86
Nie, nie mam testu, ale napisałem, że myślę, jakieś wiruski macie na Androida? To potestuję, nie ma problemu najmniejszego.
Odpowiedz
#87
andrzej76 napisał(a):Nie, nie mam testu, ale napisałem, że myślę, jakieś wiruski macie na Androida? To potestuję, nie ma problemu najmniejszego.


Tu coś jest

[malware]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pass: sg[/malware]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#88
@morphiusz
FajnieGrin
Andrzej, możesz przetestować na tym? Ciekawy soft, ale nieznana skuteczność.
Odpowiedz
#89
Wrzucam to do fona, daje skan, ale skanuje tylko aplikacje zainstalowane w nim, tego folderu nie wykrywa av, gdzie go wrzucić by go znalazł i skanował?
Odpowiedz
#90
kamil10506 napisał(a):Mam złą wiadomość dla posiadaczy darmowych antywirusów na platformę Android. Otóż jak wynika z testu przeprowadzonego przez AV-Test.org, owe antywirusy nie zapewniają zadowalającej ochrony naszego telefonu.

w testach tych nie brał udziałuDr Web antywirus a on ma b. dobrą skuteczność Wink
Odpowiedz
#91
Kaspersky dostal 12/12 za ochrone a razem 17/18 Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#92
Niepokoi zjazd ESETa. Tym bardziej, że w następnym teście zanosi się na obniżkę notowań w kategorii Usability - false positives. Jest ich co raz więcej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#93
AV-Test.org podsumował testy w roku 2011 i rozdał nagrody.

Raport:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nagrody dla produktów do użytku domowego

The BEST PROTECTION AWARD 2011: Bitdefender Internet Security

The BEST REPAIR AWARD 2011: Kaspersky Internet Security

The BEST USABILITY AWARD 2011: ESET Smart Security
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nagrody dla produktów dla firm

The BEST PROTECTION AWARD 2011: F-Secure Client Security

The BEST REPAIR AWARD 2011: Kaspersky Endpoint Protection

The BEST USABILITY AWARD 2011: Microsoft Forefront Endponit Protection




[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




ESET słabiusieńko.....
Odpowiedz
#94
Norman w czołówceFacepalm
Odpowiedz
#95
to 1 miejsce dla Eseta za użyteczność to chyba na pocieszenie dali
Odpowiedz
#96
rafikrafiki napisał(a):Norman w czołówceFacepalm

Nie wiem, dlaczego zdecydowałeś się na ten pakiet, firma już od dłuższego czasu jest na skraju upadku, a antywirus bardzo mierny.

@zord
Jak dla mnie, to nie powinien zdobyć pierwszego miejsca, ze względu na FP, których wcale mało nie jest.
Odpowiedz
#97
Eset tak podupadł?
Hmm F-Secure bardzo dobrze sobie radzi Smile
Odpowiedz
#98
Eugeniusz napisał(a):Eset tak podupadł?

Bądźmy szczerzy; na domyślnych ustawieniach ESET jest bardzo przeciętny, bo nie ma przede wszystkim włączonej zaaw. heurystyki i z tego co pamiętam wykrywania PNP.

Poza tym wystarczy spojrzeć na tematy np. na forum DP; już mi utkwiły w pamięci dziesiątki tematów z zainfekowanymi systemami, na których zainstalowany był ESET

No a wynik F-Secure mnie nie dziwi, z wyjątkiem testów naprawy.... F-Secure nigdy nie był w tym zbyt dobry.
Odpowiedz
#99
kamil10506 napisał(a):
rafikrafiki napisał(a):Norman w czołówceFacepalm

Nie wiem, dlaczego zdecydowałeś się na ten pakiet, firma już od dłuższego czasu jest na skraju upadku, a antywirus bardzo mierny.


Dlaczego ? Może dlatego, że chcę go potestować na paczkach i dali promo na 4 lata. Moim ulubionym pakietem jest Comodo, i nic na razie tego nie zmieni, a ktoś musi testować słabsze programySmile
Odpowiedz
Lepiej zapobiegać niż leczyć.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości