Uwaga na COMODO
#61
Jak nie widaomo o co chodzi to chodzi o kasę.Tak to już jest w dzisiejszym świecie.

EDIT:
A wracając do tego artykuło to jest on z połowy 2009 roku z angielskiej strony!Lekko im się zaspało a co do oskarżeń comodo na forum wszystko jest wytłumaczone jasno i przejżyście !

PS .Proszę o połaczenie postów(tego i wyżej)
Odpowiedz
#62
Wątek dotyczący tego artykułu na forum Comodo ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#63
Nie bardzo rozumiem o co ten cały szum.
Że coś co ma chronić,nie chroni przed samym sobą?
Chcesz za darmo?To płać!
Odpowiedz
#64
Kurcze Zbycho...jeżeli dobrze ogarniam-to Twój stosunek do tego pakieciku jest negatywny ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#65
Też nie kumam. Po mojemu najgorsze co może się stać przez szpiegowanie Comodo to spam z viagrą na skrzynkę pocztową.
Odpowiedz
#66
Cytat: Kurcze Zbycho...jeżeli dobrze ogarniam-to Twój stosunek do tego pakieciku jest negatywny?

Zawsze mam negatywny stosunek do tzw. darmowych programów,które zmuszone prawem (nie polskim),informują ze ich instalacja pociaga za sobą zgode na...i potem jest prawniczy bełkot .
A jesli dodatkowo instalują (ależ za naszą zgodą,chyba że zauważymy lub coś wiemy,wtedy nie.Z tym że stu procentowej gwarancji ze nie,niema)oprogramowanie szpiegowskie,to trudno był bym za.
A co do tłumaczeń comodo?
"Śpiewać każdy może,jeden lepiej a drugi gorzej.

Cytat: Też nie kumam. Po mojemu najgorsze co może się stać przez szpiegowanie Comodo to spam z viagrą na skrzynkę pocztową.


Nie kumasz.Nie spam z viagrą lecz twój adres .Pewny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości