Szkoła z Technikum do Liceum
#41
Poszedłem na studia bo jestem po liceum. Jakbym skończył technikum bym na studia nie szedł. Od razu po technikum poszedłbym do roboty a tak to chcę skończyć chodź licencjata i będzie już zawód.Wink
Odpowiedz
#42
Znam ludzi co i po technikum idą na studia bo nie maja prace.
Tak szczerze technikum gorzej do tych studii przygotowuje.
Odpowiedz
#43
Być może,że pod względem przedmiotów podstawowych jak ENG, pol. matm itp, ale może dlatego ,że takie szkoły przywiązują spora wagę do przedmiotów zawodowych co są brane do danego zawoduSmile Trzeba odbyć warsztaty, praktyki przeważnie miesiąc poza szkołą np. na elektryka i na pozostałe przedmioty za bardzo może nie ma czasu, ale sam fakt,że masz już zawód, inaczej patrząWink
Odpowiedz
#44
Czy pójście na studia oznacza że nie ma się pracy?
Odpowiedz
#45
A czy skończenie studiów jest gwarancją że znajdziesz pracę ? Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#46
Ludzie idą na studia ,aby otrzymać wykształcenie nie zbędne do zdobycia wymarzonego zawodu. Bez zawodu, szkoły ma się praktycznie zerowe szanse na znalezienie jakiejkolwiek pracy, zwłaszcza na wsi, brak perspektyw, więc czasem lepiej przemęczyć się te 3 lata czy 5 czy chce się mieć licencjata czy magistrai będzie spokój. Lepiej jak się uczy z pasją to czas szybciej leci i nauka lepiej wchodziSmile
Odpowiedz
#47
Ja wiem ,ze chce iść na chemię bo lubię przedmioty ścisłei chce być nauczycielem chodź rodzina to twierdzi ,ze to mało opłacalne bo ludzie się nie chcą uczyć i wg ,ale ja uważam ,ze warto.
Odpowiedz
#48
Nero: Chcesz być nauczycielem? Lepiej przemyśl to porządnie. Wszystkie za i przeciw napisz Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości