KIS czy NAV + coś innego
#81
zbycho napisał(a):
Cytat: Ponadto, ciągle mówisz o biciu piany, tak naprawdę Ty sam zacząłes ją bić i dalej to robisz swoimi postami.

Gdzie?No chyba ze wykazanie twojej niewiedzy w danym temacie (ze wskazaniem ''palcem",gdzie) uznajesz za "bicie piany"
I nie pisz mi o tym czy "ty" piszę z małej,pisze bo tak chcę.W przeciwieństwie do ciebie.
Cytat: Wskaz mi gdzie napisałem że informatyk to tytuł naukowy?

Posrednio tak.Bo jak moge to inaczej zinterpretować
Cytat: Tylko pamietaj ze mogę byc informatykiem.

Cytat: Z grzeczności nie będę się chwalił swoim tytułem naukowym.


Cytat: Niestety ale Ty sam tworzysz bajki i co gorsza jesteś przekonany o tym że masz rację, nawet wtedy gdy najzupełniej jej nie masz...

Gdzie w tych ostatnich postach jej nie mam?.Gdzie te bajki?Konkretnie i na temat.
Cały czas ci piszę byś to wykazał.A ty zamiast tego robisz osobiste wycieczki.Naukowcu.
Dlatego ci przypomnę od jakich twoich bzdur i odkryć to sie zaczęło

Cytat:
nawet w przypadku odinstalowania DW pliki ktore pozostaly po szkodliwych programach nie sa szkodliwe do momentu gdy sami ich ponownie nie otworzymy
Sytuacja gdy z pewnych powodow, postanowilismy odinstalowac program DW z systemu:
1) plik virus_1.exe jest na dysku (ze wzgledu ze DW zostal odinstalowany, zniknely z tego pliku atrybuty, w tym przypadku atrybut Niezaufany .
2) plik virus_1.exe uruchomiony podczas dzialania DW w systemie, dopisal kilka plikow/wpisow w rejestrze - teraz po odinstalowaniu DW wpisy te nadal sa poniewaz nie skorzystalismy z Rollback listy i nie usunelismy ich wczesniej gdy DW dzialal w systemie - nie maja one jednak zadnej mocy sprawczej - tzn. same z siebie sie nie uruchomia.

Sama to sie nawet płyta botowalna nie uruchamia a mimo to moc sprawczą ma,


No comments...
Brawo, swoją wypowiedzią tylko utwierdziłes mnie co do opinii na Twój temat, nie ma co bardzo dojrzała z Ciebie osoba (ironia).

Proponuje zmienić forum, na bardziej stosowne... I tam prezentować swoje nieeleganckie zachowanie i brak kultury. Tymczasem Twoja osoba wędruje u mnie na listę osób ignorowanych, nie zamierzam w dyskusjach z Tobą powtarzać się n liczbę razy, czy wyjaśniać Tobie coś co po swojemu źle zinterpretowałes, niestety ale nie ma to najmniejszego sensu, bo według Ciebie jest tylko jedna racja... Ta Twoja, poza tym nie będę się znizal do Twojego poziomu, który tu na forum od kilku miesięcy prezentujesz.

Z mojej strony to koniec dyskusji.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#82
Cytat: No comments...
Brawo, swoją wypowiedzią tylko utwierdziłes mnie co do opinii na Twój temat, nie ma co bardzo dojrzała z Ciebie osoba (ironia).

Proponuje zmienić forum, na bardziej stosowne... I tam prezentować swoje nieeleganckie zachowanie i brak kultury. Tymczasem Twoja osoba wędruje u mnie na listę osób ignorowanych, nie zamierzam w dyskusjach z Tobą powtarzać się n liczbę razy, czy wyjaśniać Tobie coś co po swojemu źle zinterpretowałes, niestety ale nie ma to najmniejszego sensu, bo według Ciebie jest tylko jedna racja... Ta Twoja, poza tym nie będę się znizal do Twojego poziomu, który tu na forum od kilku miesięcy prezentujesz.

Z mojej strony to koniec dyskusji.

I znowu zamiast konkretów,wycieczki osobiste.
Myslałem ze jestes dorosłym człowiekiem,niestety myliłem się.

Odpowiedz
#83
zbycho daj sobie już siana, ciągle się o coś sprzeczasz z adminem, zachowajmy spokój i kulturę wypowiedzi
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#84
Niekoniecznie z adminem...
Odpowiedz
#85
Z problemu wyboru wybawili mnie programiści Kasperskiego. Cały czas jakieś problemy z tym softem były. A to użycie procesora 100% a to się pulpit zawieszał. Byłem nawet na forum i czytałem, że wielu ludzi narzeka a CF2 niewiele pomaga. Jest nawet wątek, którym koleś opisuje że działanie tego programu to Beta. Współczuje tym którzy kupili. Mi już szkoda nerwów. Tak nawiasem mówiąc to wyszedł ten CF2 po polsku.
Tak więc Norton wydaje się lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#86
mi jedynie czasami przeghadarkę przycina w czasie skanu a tak to wszystko git
Odpowiedz
#87
X26 napisał(a):Z problemu wyboru wybawili mnie programiści Kasperskiego. Cały czas jakieś problemy z tym softem były. A to użycie procesora 100% a to się pulpit zawieszał. Byłem nawet na forum i czytałem, że wielu ludzi narzeka a CF2 niewiele pomaga. Jest nawet wątek, którym koleś opisuje że działanie tego programu to Beta. Współczuje tym którzy kupili. Mi już szkoda nerwów. Tak nawiasem mówiąc to wyszedł ten CF2 po polsku.
Tak więc Norton wydaje się lepszym rozwiązaniem.


Szczególnie dla niezaawansowanych użytkowników NIS czy ESET SS są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ i tak nie potrafią oni wykorzystać hipsa, firewalla, czy sandboxa w KIS.

Gdybym używał Nisa, to przeglądarki i pena otwierał bym jednak w Sandboxie. Wtedy to byłoby lepsze rozwiązanie Smile
Odpowiedz
#88
Testowałem już dosyć dużo zabezpieczeń i nie ma co popadać w paranoje. Uważam się za dosyć zaawansowanego użytkownika, natomiast nie ma co przesadzać. Nowy Kaspersky jest po prostu produktem niedopracowanym i zawiera błędy. U mnie był niekompatybilny z systemem. Doszedłem do wniosku, że jednak jak coś dobrze działa to nie należy zmieniać.
Klucza mi może nie zablokują i zawsze będzie można spróbować wersji 2011 ale niech się wezmą lepiej do roboty.
Odpowiedz
#89
Rzeczywiście, w tym roku Kaspersky ma trochę wpadek , po pierwsze za szybko wypuścił wersję 2010, która była niedopracowana i de facto znajdowała się jeszcze w fazie beta .I jeszcze wpadka z tą promocją z okazji Windows 7, jak można było w tak nierozsądny sposób to zorganizować? Ale z drugiej strony jako jedyny producent Kaspersky dorzucił dodatkowe zabezpieczenia w postaci sandboxie czy wirtualnej klawiatury. Dziwne, że Norton nie zalicza takich głupich wpadek z promocjami a soft jest po prostu stabilny.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#90
ale szybko naprawiają swoje błędy
Odpowiedz
#91
Szybko?
Dla mnie to jakaś kpina.
Wypuścili wersję, która nie rozwiązuje problemów i jeszcze oczywiście w Polsce są problemy z wydaniem tego CF2 - trzeba czekać. Ja nie mam co narzekać bo nie kupiłem Kaspra ale wiem, że są ludzie co kupują. Wtedy to bym się delikatnie wkurzył. Po za tym ten program ma być antywirusem a nie powodować konflikty z innymi programami w systemie.
A jeżeli chodzi o Sandboxa to też nie jestem zachwycony. Nigdzie nie jest wyjaśnione jak on tak naprawdę działa. Uruchamiałem Operę w sanboxie i potem bez no i te z piaskownicy nie były normalnie dostępne. Ja rozumiem - bezpieczeństwo - ale dla kogoś kto chce normalnie korzystać z komputera to jest to tylko problem.
Wiem, że wielu ludzi ma i chwali sobie Kaspra. Dla mnie po prostu nie zdał egzaminu. Ja potrzebuje korzystać z komputera a antywirus powinien mi o sobie przypominać tylko wtedy jak coś próbuje dostać się do systemu. Nie do pomyślenia jest, że nie można normalnie korzystać z komputera.
Odpowiedz
#92
ja żadnych problemów z nim niemam więć nie będę komentować problemów których sam nie doświadczyłem ale wersja 2010 jest lepszą wersją niż 2 poprzednie wersje
Odpowiedz
#93
Ok nie ma problemu.
Ja tylko opisuje swoją przygodę z tym programem.
Skoro inni też mają problemy to jednak coś jest na rzeczy.
Odpowiedz
#94
Ja jestem starym fanboyem Kaspra...ale nie ma co porównywać...NIS jest o wiele stabilniejszy...poza tym KIS ma kilka drobnostek które delikatnie wk.......Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#95
ale ja nie mam zaufania do NISi jeszcze tenplus Sandbox
Odpowiedz
#96
Ja nawet nie miałem problemow z wersja 459, ladnie hulała. Lepiej niz 2 wczesniejsze wersje 7,8. Dla mnie Kaspersky 2010 działa jak piórko. Screenyw czasie spoczynku i w czasie skanu wysyłalem Adamowi wiec wie, ze bardzo lekki. Z najnowszym buildem jeszcze lepiej. Fakt co do jednego wersje 2010 za wczesnie wypuscili gdzies o 2 miechy, ale z wydaniem najnowszego builda bledy zostaly zniwelowane. Tylko z wersja 459 komputer sie troche wolno wylaczal. Teraz nie mam tego problemu. Reszta okej.
Odpowiedz
#97
Tak Dozamet1...co prawda to prawdaSmile
NIS jest znakomitym pakietem...w połączeniu z DWSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#98
Ja chciałem używać Kasperskiego dlatego też założyłem ten wątek ale po prostu u mnie powodował za dużo problemów - wniosek prosty wróciłem do tego co było dla mnie lepsze. Błędów była po prostu cała masa.
Rozumiem, że u Was działa elegancko. Widocznie to zależy też od programów jakie się używa na co dzień a może od czegoś innego.
Zobaczymy w przyszłości.
Odpowiedz
#99
Likwidator, ty uwielbiasz tego Kasperskyego normalnieSmile ja z ciekawości sprawdzę nową wersję(polska już wyszła) z tymi poprawkami i zobaczę jak chodzi.Ale jeśli znów mnie Kaspersky przy instalacji poprosi o pozbycie się na przykład Malwarebytes i będzie się kłócił o pierwszeństwo z innymi programami, to wrócę no Nortona.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
Mozliwe, ze miales jakies konflikty z programami, cos sie gryzlo dlatego takie komplikacjeSmile
ignatiusdorn napisał(a):Likwidator, ty uwielbiasz tego Kasperskyego normalnieSmile ja z ciekawości sprawdzę nową wersję(polska już wyszła) z tymi poprawkami i zobaczę jak chodzi.Ale jeśli znów mnie Kaspersky przy instalacji poprosi o pozbycie się na przykład Malwarebytes i będzie się kłócił o pierwszeństwo z innymi programami, to wrócę no Nortona.


Co uwielbiam. Jakos gdy bylawersja 8 to wyleciala mimo szacunku dla tego programu. Mialem pare miesiecy Avire po chwili tetsowania Kisa8. Podczas skanu 100% zuzycia procka mialem wiec wywalilem. Wersja 2010 jest o niebo lepszaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości