PC World-miesięcznik dla inteligentnych:)
#81
Plati napisał(a):Polak - to wejdź do swojego profilu, w sekcji Posty, muszą byc posty ktore napisales. Wtedy dowiez sie gdzie one sa.


znalazłem ale przenieśli do działu opinie o nas gdzie prawie nikt się nie wypowiada
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#82
Inteligentni ludzie pracują też w Chipie Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile Kwiatek na płycie znajduje się w folderze programy/inne/Tabela_pamieci_flash
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#83
ahhahaha co za ludzie
Odpowiedz
#84
Pablosss napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile Kwiatek na płycie znajduje się w folderze programy/inne/Tabela_pamieci_flash


GrinGrinGrin
Odpowiedz
#85

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#86
Takie rzeczy rzadko się zdarzają!
Odpowiedz
#87
Takie rzeczy nigdy nie powinny się zdarzać.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#88
Ciekawe czy poniosą jakieś konsekwencje.
Odpowiedz
#89
Wątpię. Na 99,99% wszystko rozejdzie się po kościach. Za jakiś czas sprawa ucichnie i na tym się skończy cała akcja.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#90
A jak cywila złapią to od razu złodziej...
Odpowiedz
#91
adam_993 napisał(a):A jak cywila złapią to od razu złodziej...


Duży może więcej. Takie w Polsce jest prawo.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#92
dzisiaj odpisali w moim poscie w taki sposób:
tylko nie wiem czy sobie jaja robią czy nie
przeczytajcie za IDG
Zdecydowanie: od następnego razu zmienimy metodykę. W testach uwzględniamy oceny zewnętrznych organizacji (znalazły się na samej górze tabeli), ale niezmiennie informacje o wyglądzie i stopniu spolszczenia - które też podajemy - przysłąniają dane na temat skuteczności. Drugi raz się na tym pośliznąłem, wystarczy.

Obiecuję jako naczelny: od następnego razu dużo więcej będzie w tekście o skuteczności. Nie ukrywam, że jako redakcja będziemy oczekiwać od czytelników wsparcia. PEwne rozeznanie już mamy, sami korzystamy z oprogramowania antywirusowego, na bieżąco testujemy też pakiety, ale sporo się dowiadujemy czytając Wasze e-maile - zwłąszcza na temat programów na DVD, które jakoby zawierają wirusa.

POzdrawiam
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#93
Podaj link do tego tematu na IDG.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#94
Okaze sie czy podejda do sprawy inaczejSmile
Odpowiedz
#95
Pablosss napisał(a):Podaj link do tego tematu na IDG.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#96
No i poskutkowało Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#97
Co napisał?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#98
Plati: patrz, post 92 i 95.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#99
ichito napisał(a):No i poskutkowało Smile


To czy to nie były tylko puste słowa, bez pokrycia to się dopiero okaże za jakiś czas Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości