PC World-miesięcznik dla inteligentnych:)
#41
Co do MKS-a - program jaki jest - każdy widzi, ale chwała chłopakom za utrzymanie forum. Arcabit wymiękł, a oni działają i coś zawsze ludziom pomogą.
Odpowiedz
#42
straight'' art napisał(a):A ten Paweł Pawelec, tłumacz DW to kto ?? Grin


No zgadnij Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#43
Creer ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#44
Pawła nie znasz!?! Smile
Odpowiedz
#45
straight'' art napisał(a):Creer ?


Chciałoby się powiedzieć "TAK" ale w na stronie softsphere przy polskim tłumaczeniu widnieje imię Piotr Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#46
asg napisał(a):Co do MKS-a - program jaki jest - każdy widzi, ale chwała chłopakom za utrzymanie forum. Arcabit wymiękł, a oni działają i coś zawsze ludziom pomogą.


Forum ArcaBitu rozwalił nie jaki Zenek. Przed nim to tylko niejaki Pawelec nie wymięka GrinGrinGrin
Odpowiedz
#47
Jurek napisał(a):Przed nim to tylko niejaki Pawelec nie wymięka GrinGrinGrin


Za to przy Tobie wymiękają wszyscy Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#48
Paweł w googlach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#49
Kto to jest?
Creer=pracuje w firmie Peugeot !?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#50
nie - to wynik wyszukiwania w googlach
Odpowiedz
#51
Asg-dobry jesteśGrin

A ten Paweł Pawelec to niezły twarzowiecSmile
Pablosss napisał(a):
straight'' art napisał(a):Creer ?


Chciałoby się powiedzieć "TAK" ale w na stronie softsphere przy polskim tłumaczeniu widnieje imię Piotr Grin


Wiecie co Chłopaki...jeżeli mam byś do końca szczery...to może było napisane Piotr Pawelec...bardziej się koncentrowałem na treści artykułu niż(bez urazy) na nazwisku...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#52
jak chcecie coś napisać to założyłem temat o samym teście na ich forum w dziale artykuły użytkowników
nie jestem specem ale mam dość pisania farmazonów ima mienia użytkowników
mój nik therioon
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#53
Piotr Pawelec, zdecydowanie Piotr

p.s. Meir - co to był za film w kinie, warto iść?
Odpowiedz
#54
ja mam peugeota,jak będę jechał kiedyś do serwisu to się zapytam czy taki tam ptacuje
Odpowiedz
#55
polak900 napisał(a):jak chcecie coś napisać to założyłem temat o samym teście na ich forum w dziale artykuły użytkowników
nie jestem specem ale mam dość pisania farmazonów ima mienia użytkowników
mój nik therioon


Lepszym wyjściem moim zdaniem byłoby założeniu tematu w dziale chociażby " na każdy temat ". Tam jest nieporównywalnie większy ruch. A najlepszy dział na ten temat to ten

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#56
pewnie masz racje źle wybrałem
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#57
hehe każdy temat dobry. A tak wracając do tematu to w którym dziale forum PCW piszecie ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#58
zbyszek napisał(a):hehe każdy temat dobry. A tak wracając do tematu to w którym dziale forum PCW piszecie ?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


nawet jest odpowiedź moderatora Grin
Odpowiedz
#59
Gościu odpowiedział jak debil...w ogóle nie na tematSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#60
Cóż ja tam nie chcę być złośliwym, ale jak ktoś pisze, że jest z Buszu to czego się można po nim spodziewać Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości