PC World-miesięcznik dla inteligentnych:)
#61
to tak jak w kawale: synek pyta skąd się biorą dzieci, odpowiedź: z dwubromodichlorku potasu
- A co to jest?
Wtedy dostaje w łepetynę i odpowiedź
- Do książek gówniarzu!

Choć w tym przypadku ten ich moderator nie wygląda na takiego co by wiedział coś o dzieciach

a tekst "Acha i nawiasem PCWK to gazeta raczej dla zaawansowanych użytkowników biggrin.gif to tłumaczy że niektórzy mniej zaawansowani nie rozumieją części tekstu" to mistrzostwo - PR prezydencki
Odpowiedz
#62
Dla polak900 gazetka ma za wysoki poziom i się niepotrzebnie denerwuje a wszystko wynika z jego niewiedzy Tongue
Odpowiedz
#63
za cientcy jesteśmy chłopacy do takich tuzów Sad
Odpowiedz
#64
moderator kompletnie nie ogarnietySmile
Odpowiedz
#65
heh i jak tu sie pozniej nie dziwic ze u nas wszystko jest lata swietlne w tyle...
AV i FW to nadal 100% ochrona - inne rozwiazania sa z gory skazane na porazke bo? no wlasnie... bo sa inne?
Producenci AV maja ogromny procent rynku co rowniez wiaze sie z ich zasobami finansowymi na reklame - moze tutaj nalezy szukac przyczyny takiego stanu rzeczy nie tylko w Polsce.

Tak czy inaczej, odnoszac sie do artykulu w PC World 10/2009 produkty GW i DW zostaly opisane bardzo niefachowo (odnosze sie teraz do przeczytanej relacji Meir''a z pierwszego postu w tym temacie), wyglada na to ze autor tego artykulu nie zadal sobie nawet trudu, aby zapoznac sie z zasada dzialania tych programow, a szkoda. W efekcie tego powstal nierzetelny artykul zapelniajacy tylko puste miejsce w ogolnodostepnym czasopismie... rownie dobrze mozna bylo poswiecic je na reklamy - moze wtedy mniejsza byla by szkoda dla czytelnika, ktory pierwszy raz po przez to czasopismo dowiaduje sie o istnieniu tego typu programow - i od razu czyta artykul "na nie".
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#66
Ok mialem juz ten numer w rekach...
Rzecz w tym ze redaktor ktory opisywal DefenseWall HIPS, nie zrozumial istoty dzialania tego programu. Za minus uznal to ze aplikacje takie jak m.in. GG sa automatycznie dodawane do aplikacji niezaufanych i nacisniecie przycisku Przerwij Atak - skutkuje tym ze GG jest zamykane, heh a wystarczylo przeczytac tutorial ktory napisalem, zamiast pisac takie rzeczy.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#67
Creer napisał(a):Ok mialem juz ten numer w rekach...
Rzecz w tym ze redaktor ktory opisywal DefenseWall HIPS, nie zrozumial istoty dzialania tego programu. Za minus uznal to ze aplikacje takie jak m.in. GG sa automatycznie dodawane do aplikacji niezaufanych i nacisniecie przycisku Przerwij Atak - skutkuje tym ze GG jest zamykane, heh a wystarczylo przeczytac tutorial ktory napisalem, zamiast pisac takie rzeczy.


Potrzebna jest oficjalna strona DefenseWalla z dokładnym opisem programu, wynikami testów i możliwością jego zakupu w Polsce.
Producent mógłby także za niewielkie pieniądze, zasponsorować kilka portali czy gazet ewentualnie wykupić u nich reklamę swojego produktu.
Praw rynku się nie oszuka a myślenie zgodnie z zasadą: siedź w koncie a cię znajdą, na większą skalę nie zadziała, nawet jeżeli program jest znakomity.
Odpowiedz
#68
Racja Jurek. Reklama by się jakaś przydała. Ja przykładowo o DW czy GW dowiedziałem się z naszego forum. Ale gdybym nie zaglądał tu to nie wiedziałbym jaki to jest dobry program i że takie coś istnieje Smile. Tak jest z większością osób.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#69
Myślę Creer, że mógłbyś się dogadać z Ilią. Korzyść byłaby dla wszystkich.
Odpowiedz
#70
bardzo dobry pomysł z taką stronką programik jest ekstra, przydało by się coś takiego
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#71
Narazie Ilya jest w calosci pochloniety praca nad wersja 3 DW HIPS oraz DWPF, jak to sam okreslil chce zdarzyc z wydaniem tych wersji przed świątecznym szałem zakupów w grudniu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#72
Lol jak poczytałem wątek na forum idg to już się wkurzyłem.Oni na serio się nie znają na antywirusach.
Pierwsze miejsce w ich rankingu powinna stanowić wykrywalność!!!!!
Hmm,lol może ja otworze własne czasopismo PC BrainTongue???
Odpowiedz
#73
Właściwie, to to nie był test, tylko przegląd. Jak można porównywać w tabeli programy, gdzie przy Outpoście w miejscu wykrywalność pisać b.d. a w innych konkretny wynik.
Jakim cudem program z najwyższą skutecznością ma 6 pozycję?
O błędach typu źle wypisanych funkcji programu nie wspominając.
Gdyby pisał to gość po pijaku - mógłbym pojąć
Odpowiedz
#74
asg napisał(a):Właściwie, to to nie był test, tylko przegląd. Jak można porównywać w tabeli programy, gdzie przy Outpoście w miejscu wykrywalność pisać b.d. a w innych konkretny wynik.
Jakim cudem program z najwyższą skutecznością ma 6 pozycję?
O błędach typu źle wypisanych funkcji programu nie wspominając.
Gdyby pisał to gość po pijaku - mógłbym pojąć


napisałem im opinie o tym teście na ich forum to wywalili mi posta, chyba że gdzieś przenieśli
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#75
pewnie wywalili Twoj post bo zawiera niewygodnedla gazetki kwestieSmile
Odpowiedz
#76
LikwidatoR napisał(a):pewnie wywalili Twoj post bo zawiera niewygodnedla gazetki kwestieSmile


pewnie tak ale może gdzieś przenieśli np do kosza
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#77
to jakby testować samochody i napisać że nr 1 to fiat bo może być czerwony, zielony albo niebieski
Odpowiedz
#78
link do zestawienia programów jak by ktoś gazetki nie miał

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#79
Polak - to wejdź do swojego profilu, w sekcji Posty, muszą byc posty ktore napisales. Wtedy dowiez sie gdzie one sa.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#80
ja widze ten temat chyba że pisałeś coś jeszcze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości