Test wykrywalności virus gr
#61
Nie, jak się trafi promo to tak.
Odpowiedz
#62
Medeis-proszę używać bardziej parlamentarnych słów-"maniaków"-to nie jest zbyt eleganckie określenieSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#63
medeis napisał(a):Pewnie jakby norton z 3 razy zaliczył 100% to byscie go używali. Grin


Mowy nie ma. Po co mi program, który wywala coś bez mojej zgody?
Odpowiedz
#64
Kto zmienia to zmienia , jakbys nie zauwazyłl duzo userow siedzi na stalym zabezpieczeniu. Jakos G data ma najlepsza skutecznosc i co wszyscy leca program co ma 99.8%??? widzisz tu kogos,?? Pablosss potetsowal chwile G date i moze ktos jeszcze i tyle. Wielu ludzi z forum nie patrza tylko na skutecznosc a na wygode programu czy jest lekki, latwy w obsludze i skuteczny, wola takiego Avasta czy BD chodz mniej skuteczny od Aviry czy Kaspra np Mbm praktykuje ochrone na Avascie co z tego ze troszke bardziej zawodne, dla niego ale ma inne plusy ktorego sie trzyma, chodz sa co leca na taki program co jest najskuteczniejszy. Chodzmy Norton mial 200% nie zainstaluje go bo ma takie minusy ktore mi przeszkazdaja np. Usuwa nie pytajac sie o nic dziekuje.
Odpowiedz
#65
Dobra Meir to podaj wykaz słów które można używać wobec Ciebie to sie dostosujęGrin. Chodzi mi o to że kazdy test można robic pod jakiś program. każdy powinien po jakims czasie dostrzec ten który jest dla niego odpowiedni a nie zmieniać co chwilęGrin
Odpowiedz
#66
medeis napisał(a):Człowieku to zrozumiałeś to co napisałem. Nie faworyzuje ani kaspersky ani avira. Dla mnie moga mogą mieć nawet 150%. Prawdą jest ze kazdy antywirus cos przepuszcza. A wasze poczynania sa zabawne. co chwile ktos zmienia zestaw albo norton albo kaspersky albo siamtoGrin. Smiech na sali. Jesteście niezdecydowani i to bardzo. Pewnie jakby norton z 3 razy zaliczył 100% to byscie go używali. Grin


Nie widzę żadnego problemu...zmieniamy bo lubimy zmieniać...
Medeis-o co Ci chodzi dobry człowieku?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#67
Meir napisał(a):Creer-V3-DŁUGO-jeszczeSmile?

Zbyszek-co Ty tam kasujesz? Ja nigdy niczego nie kasowałem.


Przed wydaniem wersji oficjalnej v3, napewno bedzie public beta, powoli coraz blizej do wydania public bety, dzis albo jutro Ilya doda tymczasowe graficzne powiadomienie mojego autorstwa ;P w trayu dot. wylaczonej ochrony polaczen wych lub przychodzacych lub obu jednoczesnie.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#68
Niezły wkład będziesz miał Creer w tworzeniu DW 3 Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#69
Jakiej narodowości jest DW?
Odpowiedz
#70
zbyszek napisał(a):Niezły wkład będziesz miał Creer w tworzeniu DW 3 Smile


Od tego sa wlasnie m.in. beta-testerzy Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#71
O nic. Głównie to mam polewę z waszych zachwytów nad wszelakiej maści testamiGrin. To wasza sprawa ile czasu marnujecie na bawienie sie w instalowanie wyinstalowanie, wysyłanie wirusów itp. Ja wole robic w tym czasie co innego ale okWink
Odpowiedz
#72
adam_993 napisał(a):Jakiej narodowości jest DW?


Made in Russia.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#73
Słowianie potrafią!!!

Arcabit, MKS, Softsphere, Kaspresky, DrWeb, Stalinux
Odpowiedz
#74
... hakerzy.net (czy jakoś tak) Grin
Odpowiedz
#75
adam_993 napisał(a):(...) Stalinux


to jakieś rosyjskie distro? Dalej wierzą w Józia?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#76

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
Odpowiedz
#77
MKS bylby przetestowany, ale jak pisze w tescie nie byl bo wtedy byl nowy mks w fazie betawiec go nie uwzglednili
Odpowiedz
#78
bo słowianie to nacja z poczuciem humoru. Patrzcie na MKS 9.0 - tam jakiś robal go firmuje - jak ktoś napisał: odwrócony kapeć Papy Smurfa.
Odpowiedz
#79
medeis napisał(a):O nic. Głównie to mam polewę z waszych zachwytów nad wszelakiej maści testamiGrin. To wasza sprawa ile czasu marnujecie na bawienie sie w instalowanie wyinstalowanie, wysyłanie wirusów itp. Ja wole robic w tym czasie co innego ale okWink


No widzisz Medeis...trzeba sobie umieć zorganizować czas...masz z tym problem?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#80
Nie mam. Dla mnie czas to pieniadz i szkoda mi go na zajmowanie sie głupotami. Moze jak bedę staruszkiem na ameryturze i będzie sie nudziło to sie zabawie w takie rzeczyWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości