Test wykrywalności virus gr
#41
A mnie cieszy wynik AVG i Comodo.
Odpowiedz
#42
zbyszek napisał(a):i jak to się przywraca ?


W tutorialu o tym napisalem, ale Zbyszek... lepiej nic nie przywracaj jesli nie wiesz co jest od czego, Jurek tak robil, a pozniej mial klopoty z zapisaniem pliku .doc w word''zie...
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#43
Creer napisał(a):
zbyszek napisał(a):i jak to się przywraca ?


W tutorialu o tym napisalem, ale Zbyszek... lepiej nic nie przywracaj jesli nie wiesz co jest od czego, Jurek tak robil, a pozniej mial klopoty z zapisaniem pliku .doc w word''zie...


Ok. Creer ja to zawsze daję SKASUJ i kasuję pojedynczo Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#44
Creer-V3-DŁUGO-jeszczeSmile?

Zbyszek-co Ty tam kasujesz? Ja nigdy niczego nie kasowałem.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#45
medeis napisał(a):Ta strona jest sponsorowana przez kasperskyWink. nie brałbym na poważnie tego co publikująGrin


taa bo przegrala avira 2 test pod rzad z kaspeskym?? No racjado bani test bo avira najlepszy antywir deklasuje wszystkichGrin Kaspersky wraca gdzie jego miejsce na szczytTongue
Odpowiedz
#46
co racja to racja Kaspersky powraca po kilku latach, do dawnej swetnosci.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#47
Jakby Kasper dał wlape to za pierwsze miejsce wtedy sie opyla, ale co daje mu 3 miejsce zastanow sie chlopie co piszeszSmile
Odpowiedz
#48
Meir napisał(a):Creer-V3-DŁUGO-jeszczeSmile?

Zbyszek-co Ty tam kasujesz? Ja nigdy niczego nie kasowałem.


No jak ściągam nieznane wirusy takie które nie wykrywa np KAV2010 to w DW usuwam te pliki Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#49
Rozumiem ZbyszekSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#50
Najlepsza metoda Meir Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#51
Piszę jak jestWink. Popatrz sobie na poprzedni testy tej strony. I popytaj innych o opinie o tej stronceWink Podonie jest z anti-malware.ru. Faworyzuje produkty rosyjskie.
Odpowiedz
#52
medeis napisał(a):Piszę jak jestWink. Popatrz sobie na poprzedni testy tej strony. I popytaj innych o opinie o tej stronceWink Podonie jest z anti-malware.ru. Faworyzuje produkty rosyjskie.


Tak czy siak medeis Kaspersky w wersji 2010 jest bardzo dobry razem z Avirą na dzień dzisiejszy
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#53
tak faworyzuje produkty rosyjnie ze31. Dr. Web 5.00.4.06300 - 82,89% wysoko jest 31 miejsce to przecież czolowkaGrin
30. Outpost 6.7.2957.446.0711 - 83,59% ten tez bardzo wysoko, smieszne teksty puszczasz ziomSmile a poprzedni test na 1000 paru zagrozen tez byl sposorowany??Grin
Odpowiedz
#54
LikwidatoR napisał(a):
medeis napisał(a):Ta strona jest sponsorowana przez kasperskyWink. nie brałbym na poważnie tego co publikująGrin


taa bo przegrala avira 2 test pod rzad z kaspeskym?? No racjado bani test bo avira najlepszy antywir deklasuje wszystkichGrin Kaspersky wraca gdzie jego miejsce na szczytTongue


może raczej dlatego, że np. "44. Sophos Sweep 7.6.8 - 42,84%"
Już widzę jak XEROX, LOCKHEED MARTIN, TOSHIBA, HSBC, CISCO i parę innych po tym teście organizują zebrania IT w trybie nagłym GrinGrinGrin
Odpowiedz
#55
A ja ze wszystkich łakoci najbardziej lubię boczek!




Ciekawe czy dostanę warna. Warna 30 dni czy dłużej to chętnie, ale bana nie...



A ja lubię Avirę.... i nie oskarżam o przekreęty.
Odpowiedz
#56
adam_993 napisał(a):A ja ze wszystkich łakoci najbardziej lubię boczek!




Ciekawe czy dostanę warna. Warna 30 dni czy dłużej to chętnie, ale bana nie...


nie rozumiem Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#57
Z tymi rosyjskimi produktami to było do anti-malware.ru. Ja to mam ogólnie gdzieś bo na którym jest kaspersky i aviraGrin. Widzę ze co u niektórych stało się to mania tak jakby co dzien byli atakowani przez niewiadomo jakie wirusy itpGrin. Pozdrawiam maniaków
Odpowiedz
#58
W przedostatnim tescie tej organizacji Kasper mial z 6 ,7 czy 8 miejsce 97% cos skutecznosci nisko cos jak na sponsorowany test testowali wtedy wersje 2009. Avira wtedybyla 2 czy wygrala powyzej 99% wtedy bys powiedzial, ze nie sponsorowany bo wygrala z Kasprem. Teraz jak Kasper wygra w AV-C tez powiesz ze sponsorowany, chodz czuje ze wygra G data w AV-C tak raczej bedzie. Jakbys myslal Twoim tokiem myslenia powiedzialbym ze Vira jak G data jako niemieckie produkty sa faworyzowane w AV-C bo to Austriacka organizacja, sasiedzi niemiec, urzedowy jezyk w austrii niemiecki, i od pewnego czasu wlasnie w tym tescie te 2 produkty prowadza. Dupa prawda bo dawniej kasper osiagal 99.86% a rosyjski a avira wtedy 90% osiagala w 2004 roku, teraz do wersji 2009 kasper dostawal po dupie zdeczka. Nie ma sentymentow zarowno w Virus.grczy AV-C o wynikach decyduje skutecznosc. Jak nie w jednym powiesz ze za mala liczba wirusow to w 2 jest ponad pol miliona to powiesz sposorowany lol. Aviranaszym okiem amatorskim cosminimalnie oslabla widac na forum MBAM mniej wykrywa niz zwykle, mniej wypuszcza sygnatur Plati pisal wczoraj tylko 1.5k a Kasper 20k w tym czasie. Jak na malej liczbie z forum Mbam ma braki to pomysl ile moze miec na milionach wirusach. Dalej AVira trzyma poziom bardzo dobry jak na Av z jednym silnikiem, ale pogudz sie, ze nie zawsze bedzie wygrywac, tak samo bylo zKasperskym przez 3 lata 2004, 2005, 2006, czas na zmiane warty moze??Smile
Odpowiedz
#59
medeis napisał(a):Pozdrawiam maniaków


właśnie- taka prośba: ściągnijcie sobie MWAV ze strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i przeskanujcie kompy.
Ciekaw jestem efektów. Może ranking kto ma więcej?
Aha - włączcie opcje antyspyware oczywiście.
Odpowiedz
#60
Człowieku to zrozumiałeś to co napisałem. Nie faworyzuje ani kaspersky ani avira. Dla mnie moga mogą mieć nawet 150%. Prawdą jest ze kazdy antywirus cos przepuszcza. A wasze poczynania sa zabawne. co chwile ktos zmienia zestaw albo norton albo kaspersky albo siamtoGrin. Smiech na sali. Jesteście niezdecydowani i to bardzo. Pewnie jakby norton z 3 razy zaliczył 100% to byscie go używali. Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości