Google "zabija" blokery w tym uBlock Origin
#21
LukasAMD masz Maka i ciągnie Cię w kierunku Google?! Wstydź się! Safari 4ever
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#22
@Tajny Współpracownik co tu dużo mówić, nie mam iPhone (i powrotu nie planuje, nie jest wart swojej ceny) a w wielu usługach Apple jest słabe... Safari przez ich głupotę nawet 4K na YT nie wspiera, mimo że jest tam używany otwartoźródłowy kodek. Używam Safari, ale tylko jak jestem na baterii.
Odpowiedz
#23
(25.10.2019, 13:34)bluszcz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(25.10.2019, 08:28)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wymagań nie mam ogromnych jeśli chodzi o soft do użytku osobistego, ale przez nie część odpada: musi być wersja mobilna i muszą się synchronizować.

Póki co na placu boju zostały tylko bazujące na Chromium tj. Brave oraz nowy Edge.
Trochę to brzmi, jak gdybyś odrzucił FF ze względu na brak synchronizacji, a przecież jest synchronizacja w Firefoksie zakładek, danych logowania + przesyłania zakładek.

Też mam wrażenie, że z poprzedniego postu nie wynika czemu Firefox odpada. Synchronizacja jest, wersja mobilna... też istnieje. Ciekaw jestem szczegółów.
Jeżeli filtracji nei powtórzysz, weź Brave, nie znam nikogo, kto korzysta, chętnie poczytam opinię Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#24
A w sumie prawda, opisałem w temacie o FF - ta przeglądarka odpadła ze względu na nieprzyjemne wrażenia z użytkowania jeśli chodzi o płynność interfejsu.
Sync tam działa i to świetnie, jest też równie kompletny co w Chrome.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości