Bitdefender 2010 final
#1
Dostępne są już finalne wersje produktów Bitdefender 2010

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


na razie tylko w wersji angielskiej

Download

Antivirus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Internet security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Total security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
o fajnie mam kluczyk na rokdo IS zobaczę jak działa na 7
Odpowiedz
#3
ciekawe jak ze skutecznoscia najnowszego BitDefenderaWink
Odpowiedz
#4
ja zainstalowałem antyvirusa i działa w poprzedniej wersji system informował o niekompatybilnych sterownikach
Odpowiedz
#5
no ja miałem betę totala i przy skanowaniu system łapał zwiechę ale zainstalował sie normalnie.A kluczyk z wersji 2009 działa z tą?
Odpowiedz
#6
LikwidatoR napisał(a):ciekawe jak ze skutecznoscia najnowszego BitDefenderaWink


Patrząc na wyniki z VT czy Jotti to raczej średnio
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#7
powinien działać w bd zawsze działały klucze z poprzednich wersji
Odpowiedz
#8
OK zdięki.Skuteczność na pewno dobra bo byle główna się nie kupuję a dużo antyvirusów wykupiło silnik od BD
Odpowiedz
#9
Dozamet1 napisał(a):OK zdięki.Skuteczność na pewno dobra bo byle główna się nie kupuję a dużo antyvirusów wykupiło silnik od BD


Najlepiej sami przetestujcie na konkretnych zagrożeniach to będzie wiadomo jaka jest skuteczność.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#10
tez tak myśle miałem go miesiąc niecały i testowałem go na crackach i patchach , ładnie je wycinał jeszcze znalazł chyba trojana w przywracaniu systemu po nortonie 2009 bo akurat wtedy 2 te antywiry testowałem robiac przerwer od Kaspra. Nastepnie byla Avira i sie sprawdzila doskonale ,ze zagoscila u mnie na dlugoooSmile
Wtedy uzywalem wersje 2009Smile
Odpowiedz
#11
mbm86 napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):OK zdięki.Skuteczność na pewno dobra bo byle główna się nie kupuję a dużo antyvirusów wykupiło silnik od BD


Najlepiej sami przetestujcie na konkretnych zagrożeniach to będzie wiadomo jaka jest skuteczność.


Wiesz niech się tym zajmą ludzie którzy w tym siedzą bo nasze paczuszki są po 1 za małe a po 2 jak to wiadomo nie od dziś zawsze ktoś ma do testów jakieś ale
Odpowiedz
#12
Dozamet1 napisał(a):
mbm86 napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):OK zdięki.Skuteczność na pewno dobra bo byle główna się nie kupuję a dużo antyvirusów wykupiło silnik od BD


Najlepiej sami przetestujcie na konkretnych zagrożeniach to będzie wiadomo jaka jest skuteczność.


Wiesz niech się tym zajmą ludzie którzy w tym siedzą bo nasze paczuszki są po 1 za małe a po 2 jak to wiadomo nie od dziś zawsze ktoś ma do testów jakieś ale


Tylko że wtedy również znajdą się krytycy takich testów. Tak źle i tak niedobrze
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#13
Dokładnie skuteczność trzeba nasetkach tysiecy lub milionach zagrożeń bedzie lepszy wykladnik skutecznosci niz na dziesiatkachzagrozenSmile
Odpowiedz
#14
mbm86 napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):
mbm86 napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):OK zdięki.Skuteczność na pewno dobra bo byle główna się nie kupuję a dużo antyvirusów wykupiło silnik od BD


Najlepiej sami przetestujcie na konkretnych zagrożeniach to będzie wiadomo jaka jest skuteczność.


Wiesz niech się tym zajmą ludzie którzy w tym siedzą bo nasze paczuszki są po 1 za małe a po 2 jak to wiadomo nie od dziś zawsze ktoś ma do testów jakieś ale


Tylko że wtedy również znajdą się krytycy takich testów. Tak źle i tak niedobrze

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził niestety!.Kluczyk działa z wersji 2009 jeszcze mam 230 dni
Odpowiedz
#15
Ziomki-kto już zainstalował i jak chodzi?
Ten kluczyk z promocji pasuje do Total Security czy Internet Security?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#16
z której promocji?Były 2 w ostatnim czasie.Chodzi bardzo dobrze nic nie muli itp
Odpowiedz
#17
No z tej promocji z Legalneprogramyzadarmo na 180 dni...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#18
to Total
Odpowiedz
#19
A Ty masz Total czy Internet?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#20
ja mam IS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości